Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kell elképzelni, mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell elképzelni, mikor valaki aktívan keresi a párját? Mit csinál konkrétan?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy idióta kérdés, de komolyan nem tudom.
2016. okt. 4. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Felemel minden útjába eső követ, hátha alatta megtalálja.
2016. okt. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én úgy, hogy ha megtetszik egy pali, akkor jeleket adok. Mosoly, szemkontakt. Sajnos kisvárosban élek, így nincs kinek igazán, olyan kihalt a hely.

Semmi másról nem szól a dolog, mint arról, hogy bedobod a csalit a vízbe, és várod, hogy valaki ráharapjon. Ha az egyik nem harap rá, akkor jöhet a következő halacska.

2016. okt. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Megkörnyékezi a környezetében lévő egyedülálló és szimpatikus embereket. Aki passzívan keresi, az meg várja, hogy ezek az emberek megkörnyékezzék.
2016. okt. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ezt úgy képzelem, hogy sokféle programot szervez magának az ember, ami közben a legkülönfélébb emberekkel ismerkedhet meg. És beszélgetést kezdeményez.
2016. okt. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is mindenfelé nézelődik az utcán, mosolyog, flörtöl, megszólít másokat. Plusz mellé még neten is keresgél, leveleket írogat, randikra jár. Esetleg elkezdhet egy hobbit is ezért, de az már nagyon kétségbeesett próbálkozás.
2016. okt. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Konkrétan válogatás nélkül megdug minden nőt. Talán életkor kérdése is, de 30 fölött egyre több a korától rettegő, többnyire saját ostobasága és/vagy aljassága miatt egyedül maradt egyed, akiknek elég csak annyit mondani, hogy szívesen megdugnád, máris szerelmesek beléd. Aztán nagyjából a 800-1000-ik próbára talál egy értékeset, akivel elgondolkodik rajta hogy esetleg másra is használható. Valahogy így.
2017. febr. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!