Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok nő miért van ennyi ideje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő miért van ennyi ideje egy társkeresőn?

Figyelt kérdés

Van egy társkereső, ami kiírja, mikor regisztráltak. Írok neki, nem válaszol, visszautasít, stb. Inkább úgy mondanám, eléggé átlag alatti külsejű, de látszik rajta, valahol a fellegekben jár az önmagáról alkotott képet illetően.

Miért nincs reális énképük ezeknek a nőknek? Van egy idősebb nő ismerős itt a településünkön, egyedül él lassan 16 éve, kb 15 éve össze akart jönni valami amerikai fazonnal. Azóta már 48 éves. Ennél lejjebb nem adja. Szemétdombban él, 5 kutya a szobájában, már cukorbeteg lett, elhízott, hatalmas tartozása van.

Ennyire hajkurásszák életük végéig a nemlétező ideált, hogy képesek belehalni?

Nem értem.

És nem csak egy ilyen van, rengeteg.

Igen, semmi közöm hozzá, de akkor miért nem írja ki az adatlapjára, hogy csak szórakozni van ott, jól elvan egyedül is, és várja a mindig fiatal milliárdos olajsejkek jelentkezését.



2016. okt. 8. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi lennék :)


Volt egy 5 éves párkapcsolatom, a lányt társkeresőn ismertem meg. Kb ugyanazok voltak akkoriban is fent, akik most. Sőt, még a fotók is ugyanazok.


Eleinte arra gyanakodtam, hogy csak az oldal készítői csinálnak fake accountokat, de találkoztam/leveleztem pár ilyen nővel, a kedvencem az, aki elmondja, hogy ő is most kezdte csak a társkeresést, közben meg megtalálod a régebbi accountjait ha eleget lapozgatsz, mert még csak nem is törli őket :)

2016. okt. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam már fent társkeresőn, ott ismertem meg az exemet is, de sajnos úgy alakult, hogy a távkapcsolat nem jött be. Nemrég regisztráltam ismét és én is feltettem ugyanazokat a fotókat, mint tavaly.

Sem beképzelt, sem fellegekben járó nem vagyok, de a férfiak nagy része csak kalandozni van ott, legalábbis a levelek erről árulkodnak. Külsőleg sem támasztok nagy igényeket, maximum hogy legyen magasabb nálam és az ördögnél legyen szebb egy fokkal.

Nagyon nehéz olyan embert találni, aki tényleg komoly kapcsolatot keres. Nekem az a tapasztalatom, hogy a férfiak még mindig a tökéletes külsejű nőről álmodoznak, aki a nap 24 órájában bombázó, de ugyanakkor remekül főz, mos, takarít és kiváló szerető. Tehát elrugaszkodott igények nem csak nők, férfiak részéről is ugyanúgy vannak, sajnos többnyire ez a tapasztalat.


35/N

2016. okt. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Nagyon nehéz olyan embert találni, aki tényleg komoly kapcsolatot keres. Nekem az a tapasztalatom, hogy a férfiak még mindig a tökéletes külsejű nőről álmodoznak, aki a nap 24 órájában bombázó, de ugyanakkor remekül főz, mos, takarít és kiváló szerető. Tehát elrugaszkodott igények nem csak nők, férfiak részéről is ugyanúgy vannak, sajnos többnyire ez a tapasztalat. "



Hehe utolsó :)


Valami nagyon el van szúrva, mert férfiként pont ennek a fordítottját érzem.


Van normális munkám, van normális életem, nem csak szexre hajtok, mégis a nők 99%-a már a fotók láttán sem ír vissza, pedig azt gondolom, bár nem vagyok Brad Pitt, de azért komoly gond sincs velem, sportolok, formában vagyok, így 35 felett is, etc...


Szóval ha mindkét oldal ugyanazt látja, akkor ott valami komoly egymás mellett elbeszélés van.



(ui: egyébként a kérdés szerintem nem rád vonatkozott, hanem azokra, akik tényleg 3-4 éve folyamatosan fent vannak, és jól láthatóan nincs kapcsolatuk azóta)

2016. okt. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, a másik oldalt, a férfiakét nem ismerem, nem velük levelezek. Még csak az adatlapjukat se látom.

És hiába kap 5000 visszajelzést egy ember, legyen férfi, vagy nő, továbbra is a fellegekben jár, és olyat keres, akire nagy kereslet van. Pont olyan ez az egész, mint egy piac, ami értékes, hamar elkel azonos áron. És az értékes meg válogat. Mert megteheti.

Csak hát egy életünk van. :(

2016. okt. 8. 11:47
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is jó pár éve fent vagyok. Volt, hogy hibernáltam magam, mert kapcsolatom lett, ezt az időt nem jelzi a rendszer.


Most kb 3 éve vagyok egyedül. Nem rossz, nem érzem magam depressziósnak. Azt a személyt keresem, akivel jobban érzem magam, mint egyedül. Nehéz ilyet találni. Normális esetben a társkeresőn nem kétségbeesett, reményvesztett emberek vannak, akiket csak egy társ tesz teljessé.


Élik az életüket, eljárnak a barátaikkal, elfoglalják magukat egyedül. Közben a való életben is alakulgatnak kapcsolataik.


Majd, ha megfelelő emberbe botlanak letörlik magukat.


Nem kell gazdagnak lennie, izmosnak lennie, csak a társasága adjon valamit a napjához, ami hiányozna, ha nem lenne. Legalábbis én ezt keresem. Persze csak önmagukat fenntartani képes személyekben.

2016. okt. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Párom van évek óta, de nem töröltem a regisztrációm mikor összejöttünk. Én is csak meg tudom erősíteni, hogy vannak nők (30+, tehát nem tini kategória), akik 2-3 hetente újra regisztrálnak, de ez megy évek óta.


Be sem kell lépnem, jön a rendszertől a hírlevél, hogy kik az új regisztrálók, és látom, hogy azzal a nővel már 3 éve is próbáltam randizni, azóta is folyamatosan fent van, csak néha újraregisztrál.


Legalább 50 ilyen regisztrálót tudok mutatni, én jól szórakozom rajta, de megértem, ha valaki komolyan keres párt, akkor úgy éli meg, hogy fent hordják az orrukat, hogy senki nem felel meg nekik, és nehéz is elképzelni, hogy más oka lenne.



Egyébként ennél csak az a pár nő a nevetségesebb, aki nem is öregszik. Ugyanaz a fotó, ugyanaz az életkor már évek óta. Mikor még párt kerestem akkor 29 éves volt, volt is egy kellemes randink, most eltelt 3-4 év, és már 30 éves. Én sajnos ennyi idő alatt többet öregedtem (szintén nem egyszeri esetről beszélek)

2016. okt. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is ezt tapasztalom. Votam fent társkeresőn kb 5 éve, azóta 2x töröltem magam, most megint fent vagyok.

Ugyanazok a pasik írnak nekem. Ugyanaz a képük, meg minden. A legtöbbnek még a nyitó szövege is ugyanaz.


Szerintem ezek folyamatosan keresnek partnert, csak szexre vagy csak nagyon unatkoznak.

Nőknél inkább az az ok, hogy nagy az elvárásuk és nem találnak megfelelő partnert, vagy ők is unatkoznak.

Hetente/havonta újra regisztrálnak, mert az új tagoknak nagyobb a nézettségük.

2016. okt. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!