Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem hiszem el, újra beleszeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hiszem el, újra beleszerettem, mit tegyek? Mi van velem?

Figyelt kérdés

Ez év elején leszólítottam egy lányt az utcán, előszőr minden simán ment, néhány randi, hosszas üzenet váltások, aztán feljött hozzám. Közben napokra eltűnt, próbálom csak a lényeget írni, szóval kiderítettem, hogy van barátja, azt mondta hogy azért nem mondta el, hogy nehogy elmúljon a kettőnk kapcsolatának a varázsa. Én szerelmes voltam belé, ő volt életem második szerelme de ez után már nem tekintettem rá úgy. A legjobb barátom tanácsára még egyszer megdugtam. Aztán még egy-két alkalommal beszéltünk, személyesen egyszer összefutottunk de véletlen. Én amikor kiderült, hogy van barátja piszkosul a padlón voltam vagy egy hétig sírtam folyamatosan. De túltettem magam rajta, jó irányba haladt az életem pénzügyi és karrier szempontjából, elkezdtem kondizni is, minden klappolt. Viszont a párkapcsolati szempontból nem sikerült semmi,néhány rosszul sikerült randi, egy 2 hetes "kapcsolat" féle, és 2 alkalmi dugás (ebből egy prosti), de közben nem voltam depressziós boldog életet éltem.

Nem tudom, miért de egyik nap el akartam menni szórakozni, tesvérem nem volt a városban, barátaim vagy dolgoztak, betegek, nem értek rá, megkérdeztem egy lányt akit fűzök, ő is dolgozott akkor, és nem tudom miért ráírtam a fentebb említett lányra, pont ráért. Én csak kikapcsolódásra vágytam, de mikor megláttam beszéltünk feltörte k a régi érzelmek megkívántam, sőt még sokkal jobban is néz ki mint anno (most 17 éves, ugye a fiatalokon látszik a változás jobban mint az időseken). Nagyon jól elvoltunk, felhívtam magamhoz, de mondta hogy most nem lehet, majd máskor igen, a hidegre is hivatkozott mert elég sokat kellett volna gyalogolni, ő hozzá nem lehetett a szülei miatt, meg ugye tudják, hogy van barátja aki ugye nem én vagyok.

Egyébként Ő mással is megcsalta a barátját, ki akarja magát élni, de engem nem zavar(na) mert én is ilyen vagyok, mindketten beszélünk ilyesmiről hogy kivel hogy mit csináltunk stb. Sokat nevet a vicceimen, mondani szokta ,hogy helyes vagyok. Azt mondta, hogy egyik haverom is meg akarta dugni, de neki nem engedte, ez nekem megmondom őszintén jól esett.

Ezek után abszolút nem ésszerű, hogy én belé szeretek, egy az hogy egymagasak is vagyunk, ő szőke és fehér bőrű, nekem pedig mindig is a kicsit "cigányosabb" (értem itt hogy sötét bőr fekete haj) lányok tetszettek.

De mikor vele, vagyok akkor azt mondhatom, hogy jól érzem mamgam, nincs semmi feszengő érzés mint annyi lánynál hogy megfeleljek nekik. Szexuális témában is nagyon nyitott mint én is, senki nem mondta még az análra például hogy szereti, mindenki csak fújolt meg csúnyán nézett.

Nem tudom, hogy ez most a barátság exrtával kapcsolat vagy annál több, de mikor elbúcsúztunk csókolóztunk, és feltörtek az emlékek, akkor egész este sírtam, nem tudom hogy miért. Még utána mehettem volna bulizni, de nem vonzott a dolog annyira ő járt az eszemben.

Még azt mondta, mikor kicsit viccesen említettem neki hogy bennem nincs semmi hiba, azt mondta hogy csak annyi hogy nem írtam neki (több mint fél év telt el azóta hogy lefeküdtünk és mikor most a napokban írtam neki)

24 F



2016. okt. 11. 22:02
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
* legjobb barátom tanácsára miután megdugtam, azt mondta hogy többet ne keressem a lányt, mert tönkre teszem magamat úgy ha belé szeretek
2016. okt. 11. 22:04
 2/16 anonim ***** válasza:

A legszomorúbb a sztoridban, hogy egy ilyen kicsapongó csalfa lányra pazarlod az érzéseid....szomorú.


Tudod ha a mostani barátját csalja orrba szájba te sem jutnál más sorsra. A haverodnak igaza van. Dugd amíg tudod másra nem jó.

2016. okt. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

" hogy egy ilyen kicsapongó csalfa lányra pazarlod az érzéseid"


Nem mintha lenne más...

2016. okt. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
3-as, köszönjük a releváns hozzászólást. Na most menj és rúgd magad valagba
2016. okt. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ilyenek miatt vagyok kiábrándulva a nőkből.
2016. okt. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Világosan megmondta, hogy ő ki akarja magát élni, magyarul sok fiúval akar dugni. Te meg kizárólagos kapcsolatra vágysz.


Az ugye látszik, hogy kettőtök igényei nem kimondottan fedik egymást.


Az van veled, hogy nincs olyan kapcsolatod amire vágysz. Ezért könnyen elcsábulsz reménytelen szerelmekbe. És azt kell tenned, hogy jópár hónapig maximum annyit kommunikálsz vele, hogy bocs, ez nekem így mégse megy mostanában.

2016. okt. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Plusz megjegyzés: mivel 6 hónap után is pont ugyanott tartasz, ezért most minimum 1 évig kerüld,
2016. okt. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
mi a kérdés? ritkán találkoztok és vonz szexuálisan... mit lehetne veled? Kívánod és magad mellett akarod tudni... de azért annyira nem.
2016. okt. 12. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Bence_ ***** válasza:
Ezért tetszik annyira "jól érzem mamgam, nincs semmi feszengő érzés mint annyi lánynál hogy megfeleljek nekik". Saját magad adhatod. Minden kapcsolatnak erről kéne szólnia.
2016. okt. 12. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

de épp az, hogy én is ilyen vagyok csak fiúban mikor volt barátnőm akkor, kavartam másokkal is. én sem tudnék ellenállni egy jó csajnak attól hogy lenne barátnőm, engem nem is izgat hányan dugják. egyébként én is kiszeretném magam élni mielőtt családom lesz vagy valami.

mert volt olyan lány akivel találkozgattam, de nem éreztem vele jól magam nem volt semmi közös téma, meg olyan is aki féltékeny volt már ha az utcán köszöntek is nekem.

megsértődtek ha nem volt kedvem találkozni stb.

ez a csaj meg sokkal lazább ilyen téren, és ő is karrierista

2016. okt. 12. 09:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!