Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem hiszem el, újra beleszeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hiszem el, újra beleszerettem, mit tegyek? Mi van velem?

Figyelt kérdés

Ez év elején leszólítottam egy lányt az utcán, előszőr minden simán ment, néhány randi, hosszas üzenet váltások, aztán feljött hozzám. Közben napokra eltűnt, próbálom csak a lényeget írni, szóval kiderítettem, hogy van barátja, azt mondta hogy azért nem mondta el, hogy nehogy elmúljon a kettőnk kapcsolatának a varázsa. Én szerelmes voltam belé, ő volt életem második szerelme de ez után már nem tekintettem rá úgy. A legjobb barátom tanácsára még egyszer megdugtam. Aztán még egy-két alkalommal beszéltünk, személyesen egyszer összefutottunk de véletlen. Én amikor kiderült, hogy van barátja piszkosul a padlón voltam vagy egy hétig sírtam folyamatosan. De túltettem magam rajta, jó irányba haladt az életem pénzügyi és karrier szempontjából, elkezdtem kondizni is, minden klappolt. Viszont a párkapcsolati szempontból nem sikerült semmi,néhány rosszul sikerült randi, egy 2 hetes "kapcsolat" féle, és 2 alkalmi dugás (ebből egy prosti), de közben nem voltam depressziós boldog életet éltem.

Nem tudom, miért de egyik nap el akartam menni szórakozni, tesvérem nem volt a városban, barátaim vagy dolgoztak, betegek, nem értek rá, megkérdeztem egy lányt akit fűzök, ő is dolgozott akkor, és nem tudom miért ráírtam a fentebb említett lányra, pont ráért. Én csak kikapcsolódásra vágytam, de mikor megláttam beszéltünk feltörte k a régi érzelmek megkívántam, sőt még sokkal jobban is néz ki mint anno (most 17 éves, ugye a fiatalokon látszik a változás jobban mint az időseken). Nagyon jól elvoltunk, felhívtam magamhoz, de mondta hogy most nem lehet, majd máskor igen, a hidegre is hivatkozott mert elég sokat kellett volna gyalogolni, ő hozzá nem lehetett a szülei miatt, meg ugye tudják, hogy van barátja aki ugye nem én vagyok.

Egyébként Ő mással is megcsalta a barátját, ki akarja magát élni, de engem nem zavar(na) mert én is ilyen vagyok, mindketten beszélünk ilyesmiről hogy kivel hogy mit csináltunk stb. Sokat nevet a vicceimen, mondani szokta ,hogy helyes vagyok. Azt mondta, hogy egyik haverom is meg akarta dugni, de neki nem engedte, ez nekem megmondom őszintén jól esett.

Ezek után abszolút nem ésszerű, hogy én belé szeretek, egy az hogy egymagasak is vagyunk, ő szőke és fehér bőrű, nekem pedig mindig is a kicsit "cigányosabb" (értem itt hogy sötét bőr fekete haj) lányok tetszettek.

De mikor vele, vagyok akkor azt mondhatom, hogy jól érzem mamgam, nincs semmi feszengő érzés mint annyi lánynál hogy megfeleljek nekik. Szexuális témában is nagyon nyitott mint én is, senki nem mondta még az análra például hogy szereti, mindenki csak fújolt meg csúnyán nézett.

Nem tudom, hogy ez most a barátság exrtával kapcsolat vagy annál több, de mikor elbúcsúztunk csókolóztunk, és feltörtek az emlékek, akkor egész este sírtam, nem tudom hogy miért. Még utána mehettem volna bulizni, de nem vonzott a dolog annyira ő járt az eszemben.

Még azt mondta, mikor kicsit viccesen említettem neki hogy bennem nincs semmi hiba, azt mondta hogy csak annyi hogy nem írtam neki (több mint fél év telt el azóta hogy lefeküdtünk és mikor most a napokban írtam neki)

24 F



2016. okt. 11. 22:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Az a probléma, hogy te olyan kapcsolatot akarsz, hogy neked nyitott kapcsolat, neki zárt. Saját magadnak kívánnál ilyen kapcsolatot? Ugye nem. Leszarod, hogy ő mitől érzi jól magát. Önző vagy.
2016. okt. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
azt írtam hogy neki is nyitott :)
2016. okt. 12. 11:52
 13/16 anonim ***** válasza:

Akkor azt szeretnéd, hogy nyitott legyen, de ti vagytok a pár (vagyis neked is ő az első meg neki is te, a többiek csak szex, időtöltés)?


Akkor ezt mond neki, aztán vagy belemegy, vagy nem. Valószínűleg nem. Ez esetben mégiscsak ott tartunk, hogy nem fedik át egymást az igényeitek. Bármilyen fájdalmas is, ne találkozz vele most jó darabig, amíg úgy nézel rá mint potenciális párra.

2016. okt. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
miért gondolod hogy nem menne bele?
2016. okt. 12. 13:09
 15/16 anonim ***** válasza:
Mert már az első alkalommal se ment bele.
2016. okt. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
bonyolultabb ezért az annál
2016. okt. 13. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!