Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem vagyok jó? Miért nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok jó? Miért nincs senkim?

Figyelt kérdés
Szóval elvileg szép lány vagyok ( tudom nem minden a külső, de először az fog meg ) mégsincs már több mint fél éve senkim. Sok barátom van, szeretik az emberek a társaságom.Inkább fiú haverjaim vannak, mert valahogy velük értem meg magam. Hozzá tartozik az is, hogy van egy stílusom ami nem túl nőies szerintem, nagy a szám nagyon, és ami a szívemen a számon ( nem számít, hogy mocskos e vagy nem). Lehet én vagyok a bolond de a legtöbb férfin azt érzem, hogy "megriad" tőlem. Valahogy mindig olyanba botlok bele aki csak AZT akarja, vagy "agyhalált lábon kihordó". Legutóbbi esetem: srác munkatárs, 4 éves kapcsolata van, mindig panaszkodott rá, volt egy görbe este, egymást ölelgetve ért véget, én mondtam, hogy csak akkor lehet valami ha otthagyja a bnőjét, megtette,kiköltöztette, egy hétig kb minden oké volt, nagyon megkedveltem, aztán egyik napról a másikra:jajj ez egy 4 éves kapcsolat nem lehet olyan könnyen elfelejteni.....OK....Nem ismerem a lányt, nem dekoratív, de lehet sokkal jobbfej mint én, már csak erre tudok gondolni. :D aki elolvassa ezt az agymenést köszönöm :)

2016. okt. 13. 09:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom.

Én is jól nézek ki, nem vagyok buta sem és nem hogy fél éve, de egész életemben nem volt még senkim. :D

De én férfi vagyok.

2016. okt. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom, de engem sem vonzana a szívemen a számon, mindegy hogy mocskos e vagy sem viselkedés. Szerintem ez nem vonzó, nem bírom a nagyszájú csajokat. Nőietlennek érzem ezt a viselkedést tőlük. Én azt szeretem ha egy lány inkább kedves, cuki, visszafogottabb.
2016. okt. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%

Szerinted erre most mit lehet válaszolni?


Fogalmam sincs, és nem tudom miért nincs senkid. Én nem vagyok te, hogy tudnom kellene. De legalább megértem a helyzeted, nekem sincs senkim már jó ideje, de én legalább tudom, hogy az az oka, hogy defektes vagyok.


Ismerkedj emberekkel, keresd azok társaságát akik szimpatikusak és majd alakul valami.

2016. okt. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Kedves 2.... Akkor már értem :D De nem tudok nem nagypofájú lenni,ez vagyok én
2016. okt. 13. 09:33
 5/15 anonim ***** válasza:
29%
Nem ismerlek ebből kifolyólag nem tudok véleményt alkotni. De jól mondtad van egy stílusod, mint mindenkinek. Nekem is van. Aki akar elfogad olyannak, amilyen vagy.
2016. okt. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Hát lehet,hogy részben a viselkedésed a probléma.

Engem őszintén szólva nagyon taszítanak azok a lányok akik mocskosan beszélnek.

2016. okt. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%

Azért ez a "ami a szívemen, az a számon" viselkedés nem biztos ám, hogy annyira vonzó. Lehet, hogy te őszintének érzed magad, más meg bunkónak gondol. Az őszinteség nem kell feltétlenül, hogy együtt járjon trágár kifejezésekkel, harsánysággal. Lehet őszintének lenni intelligensen is és sok ember számára sokkal vonzóbb.

Ha egy nő szájából a nyers mocsok ömlik, még ha az igaz is, nem sok embert tud levenni a lábáról.

2016. okt. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem trágár vagyok csak szimplán szókimondó...
2016. okt. 13. 10:16
 9/15 anonim ***** válasza:
61%
Az előbb írtad,hogy nem számít,hogy mocskos e vagy sem.
2016. okt. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Igen, sokan megijednek a határozott, szókimondó lányoktól. De nem mindenki.


>mégsincs már több mint fél éve senkim


És akkor ezt most hosszú idő? Van, akinek évekig, évtizedekig, vagy soha nincs senkije. Nem látom, hogy miért látod a helyzetedet olyan rossznak.

2016. okt. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!