Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem vagyok jó? Miért nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok jó? Miért nincs senkim?

Figyelt kérdés
Szóval elvileg szép lány vagyok ( tudom nem minden a külső, de először az fog meg ) mégsincs már több mint fél éve senkim. Sok barátom van, szeretik az emberek a társaságom.Inkább fiú haverjaim vannak, mert valahogy velük értem meg magam. Hozzá tartozik az is, hogy van egy stílusom ami nem túl nőies szerintem, nagy a szám nagyon, és ami a szívemen a számon ( nem számít, hogy mocskos e vagy nem). Lehet én vagyok a bolond de a legtöbb férfin azt érzem, hogy "megriad" tőlem. Valahogy mindig olyanba botlok bele aki csak AZT akarja, vagy "agyhalált lábon kihordó". Legutóbbi esetem: srác munkatárs, 4 éves kapcsolata van, mindig panaszkodott rá, volt egy görbe este, egymást ölelgetve ért véget, én mondtam, hogy csak akkor lehet valami ha otthagyja a bnőjét, megtette,kiköltöztette, egy hétig kb minden oké volt, nagyon megkedveltem, aztán egyik napról a másikra:jajj ez egy 4 éves kapcsolat nem lehet olyan könnyen elfelejteni.....OK....Nem ismerem a lányt, nem dekoratív, de lehet sokkal jobbfej mint én, már csak erre tudok gondolni. :D aki elolvassa ezt az agymenést köszönöm :)

2016. okt. 13. 09:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem majdnem két éve nincs senkim. És nem a pasikkal van baj, hanem velem. Amikor jól voltam, jöttek, most nagyon nem vagyok jól, messzire el is kerülnek. Szerencsére.
2016. okt. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Azzal h szókimondó vagy, önmagában nincs probléma. A stílus az ami elrettenthet néhány férfiembert. Egyik barátnőm szókimondó, de imádnivaló nem trágár nem bunkó! Van egy ismerősöm (nő), ő is kimondja azt ami a szívén van de mellette ömlik a mocsok a szájából. Az ilyen prosztó nőket én is kerülöm messziről (nőként)!
2016. okt. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Elolvastam. Köszönetképp jöhet egy kép privátban:)
2016. okt. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 RoseTyler ***** válasza:

Több mint fél éve?! Sietsz valahova? :D

Én általában igyekszem diplomatikus lenni, de a magánéletben szókimondó vagyok. Ráadásul a cinikus-szarkasztikus fajtából, és gondolkodás nélkül csúsznak ki a számon az ilyesmik, meg olykor a szóhasználatom is hagy kívánnivalót maga után. De hát, sokat jártam pasik közé oktatási intézményekbe, volt hol rám ragadjanak ezek azon túl, ami magamtól is jött. Mindezek ellenére mégis van párom elég régóta. Tudod, zsák a foltját... :) Azt tapasztaltam amúgy, hogy sok pasi pont ettől talált izgalmasnak meg kihívásnak, hogy nem finomkodtam el a dolgokat. Sem szóban, sem máshogy.


Ahhoz pedig, hogy legyen valakid (aki neked is megfelel, és nem csak egy random pasi, aki csupán a semminél jobb), kell egy nagy adag szerencse is... jókor, jó helyen, jó életszakaszban, meg hasonlók... Szóval ne aggódj, inkább keress tökös pasikat, akik kedvelik a szókimondó lányokat! Akadnak azért ilyenek, nem is kevesen.

2016. okt. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Mi ez a badarság?

Hol itt a kérdés, drágám?

Egyszer fogalmazd meg, tedd le a sört és utána várj válaszra, bébikém

2017. febr. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!