Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van a legtöbb aranyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van a legtöbb aranyos kedves normális átlagos férfi kapcsolatban? Miért van hogy amelyik férfi szingli az csak szexet akar?

Figyelt kérdés
2016. okt. 13. 15:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Hát ez az állítás egyszerűen csak nem igaz. Problem solved.
2016. okt. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nos Kérdező, 1 még egészen biztos nincs kapcsolatban, csakhát mivel nincs fekete Bömöse és nem Justin Biebernek született, az ilyen pasasokat levegőnek nézik a nők, tekintve hogy hatalmas a túlkínálat a pasikból, és bármikor lel szebbet/jobbat.
2016. okt. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Szingliség lényege, hogy kötöttségek nélkül lehet szexelni. Egyik legjobb dolog.


Aranyos jófej srácok, akik komoly kapcsolatpt keresnek, és kommunikációs képességeik is jók, valószínűleg nagyon hamar rájuk talál a szerelem. Még mielőtt összefutmál eggyel. Idővel jön majd, addig foglalkozz más dolgokkal, amik boldoggá tesznek :) csak hagyd nyitva a kapukat, hofy bejöhessen rajta a szerelem :)

2016. okt. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
nem hiszem, h mindenki aki kapcsolatban van az aranyos, kedves, sőt néha sztem sokkal rosszabbak, mint akik nem és csak szexet akarnak. :)
2016. okt. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Azért, hogy én megfeleljek neked. :)
2016. okt. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nekem pedig az a bajom,hogy azok a pasik,akik tetszenek külsőre és összeillenék velük(vékony vagyok,meglehetősen csinos,sportos és a szintén sportos,helyes pasikról beszélek)ők többnyire vagy csak szexet akarnak,vagy tök buták és nem lehet velük normálisan elbeszélgetni.


Akikkel jól elvagyok,azok pedig külsőre nem jönnek be általában...

Szóval nem könnyű "ideális"párt találni,ha az ember megteheti,hogy válogasson.És tényleg rengeteg pasi megy csak szexre.

20L

2016. okt. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
#17: mintha te pedig nem a top10-es pasikra mennél, csak tudod nekik ritkán vagy agyuk és lelkük. :D Szóval kereslet-kínálat...
2016. okt. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Itt vagyok, nem csak szexet akarok, és akkor most ettől nekem nem jobb.
2016. okt. 14. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

34 éves szingli férfi vagyok, 182cm és 80kg, rendszeresen futok és biciklizek, átlagosnak nevezném a kinézetem, sokak szerint 6-8 évvel fiatalabbnak nézek ki, foglalkozásom egyetemi oktató.


Magamat az ésszerűség keretein belül kedvesnek és segítőkésznek gondolom, bár ezzel a diákok jelentős része nem értene egyet. Tovább megyek nem egy alkalommal megkaptam, pont az ellenkezőjét tőlük, mikor 0-25%-os eredmény esetén nem adtam nekik kegyelem 2-est a vizsgájukra, holott állításuk szerint nekik ezen függ a bennmaradásuk és a jövőjük.

Élelmiszerosztásokon önkéntesként segítek, polgárőrként saját költségen autózunk körben esténként, árvíznél eddig minden alkalommal részt vettem a gátépítésnél, a szomszédaimat segítem, ha tehetem.

Lehet bennem van a hiba, de rengetegszer megkaptam, hogy minden szimpátiát nélkülöző önző alak vagyok.


Normálisnak a visszajelzések alapján nem nevezném magam, egyet kell értenem ennyi pénzért dolgozni valóban nem val épelméjűségre.


A kliséket erősítendő már többször volt szerencsém megkapni, hogy:

-normális pasi nem ennyit keres

-nem ilyen autóval jár

-ennyi idősen még szingli, akkor valami baja van

-csak szexet akar


Tényleg vágyok az utóbbira, viszont nem csak arra, de erről képtelenség olyan hölgyet meggyőzni, aki ezt mantraként szajkózza.


Összegezve mindent figyelembe véve talán tényleg nem felelek meg a "aranyos kedves normális átlagos férfi" kritériumnak!

2016. okt. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!