Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Másoknak is nehéz 30 felett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másoknak is nehéz 30 felett ismerkedni?

Figyelt kérdés
Mindkét nem álláspontja érdekel, mert szerintem borzasztó nehéz.

2016. okt. 13. 19:42
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

Nekem 30 alatt is nehéz volt, úgyhogy ez, most sem változott.

Igazán nézd meg, miben tudnál változtatni magadon, hogy előnyösebb legyél, ha kell, kérdezd meg azokat, akik ismernek téged. Egy külső szemlélő, lehet hogy azt mondja, ami számodra negatív, de el kell ezt fogadnod. Az meg, hogy tudsz változtatni rajta és élsz is vele, attól még csak jobb leszel.

(Egyértelmű kapitány válaszolt).

2016. okt. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
60%
nem nehéz, könnyen teremtek kapcsolatot! A gond ott kezdődik, hogy aki néha napján megtetszik, az már boldog házasságban él és 1 vagy több gyerek anyja... és nem töltötte be a 30at.
2016. okt. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:

15 éves korom óta nehéz...

Amik voltak azok is csak véletlen alakultak mindig...

31/F

2016. okt. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Nem erre gondoltam, hogy hogy nézzek ki jobban vagy akármi. Hanem arra, hogy nincs hely, nincs semmi az ismerkedéshez, a netes társkeresés meg elég béna szerintem. Olyasmire gondoltam, hogy nehéz épkézláb pasikat találni, de tudom, hogy nőket is nehéz.
2016. okt. 13. 19:54
 5/32 A kérdező kommentje:
Hát 30 felett pasikkal is ez van, hogy aki normális, az már házas, akár gyerekkel. Vagy vannak az elváltak, akik meg sokszor nagyon kiábrándultak, ami érthető.
2016. okt. 13. 19:56
 6/32 anonim ***** válasza:

"Nem erre gondoltam, hogy hogy nézzek ki jobban vagy akármi."

Ki beszélt erről? Egy külső szemlélőnél, a tulajdonságaidra merek gondolni, de látom, nő vagy, mert egyből a külsődre gondolsz. Pozitívvá változni kell, mert ha vannak negatív tulajdonságaid, azoktól érdemes megválni. Így, láthatatlanvan, még nem tudom, mik azok.

"Hanem arra, hogy nincs hely, nincs semmi az ismerkedéshez, a netes társkeresés meg elég béna szerintem. " Hely meg bőven akad, de... Te hova valósi vagy? Ezt az információt kihagyod, de gondolom, nem Bp./környéke, vagy egy másik nagy város.

Legyél valamiben benne, ami érdekel téged, hátha ott összejössz valakivel.

" Olyasmire gondoltam, hogy nehéz épkézláb pasikat találni, de tudom, hogy nőket is nehéz."

Te elvárásaikat, még te tudod, bár ki kérdés, hogy te neked, milyen pasik jönnek be és te mit tudnál nyújtani.

2016. okt. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Kérdező, te melyik nemhez tartozva tapasztalod ezeket?
2016. okt. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
A női nemhez tartozva :D De állítólag a pasikkal is ez van.
2016. okt. 13. 20:25
 9/32 anonim ***** válasza:

Nekem nem az!

Pedig abszolút nem vagyok szép nő.


De szingliként simán be tudtam pasizni 1-2 hét alatt. Társkeresőn több, mint egyszerű.

De élőben is simán, csak tudni kell, ki magánzó. Utcán, baráti társaságban, bárhol. Munkahelyen is tudtam volna, de ott elvből nem.

Volt, hogy késésben voltam munkából, taxit hívtam, és a sofőr felajánlotta, hogy munka után megvárna.


Ha valaki nyitott, beszédes, és szimpatikus a másik nemnek, annak könnyű dolga van.

A pasik is örülnek, ha végre találnak valakit, aki szingli. ;)

2016. okt. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges ezen görcsölni, mert megtaláltál.


37/f

2016. okt. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!