Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Másoknak is nehéz 30 felett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másoknak is nehéz 30 felett ismerkedni?

Figyelt kérdés
Mindkét nem álláspontja érdekel, mert szerintem borzasztó nehéz.

2016. okt. 13. 19:42
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Ilyen hozzáállással, nem csodálom, hogy nehéz neked.

Mondd: te már bátorkodtál odamenni egy férfihoz? Bár erről korábban írtam, azóta is hallgatsz róla. Csaknem te is elvárod, hogy nálad is, férfi kedvezményezzen?

2016. okt. 14. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
De igen kepzeld minden no azt varja hogy egy ferfi kezdemenyezzen, mert nektek van tokotok allitolag. Es nektek is faj az igazsag :)
2016. okt. 14. 10:34
 23/32 A kérdező kommentje:
Es nem "hallgatok rola" csak ignoraltam az agyatlan hsz-edet ahogy ezutan is tenni fogom.
2016. okt. 14. 10:37
 24/32 Diavolino44 ***** válasza:
En 31 vagyok, s nem érzek nagyon különbséget 25 fölött, addig nehezebb volt azóta valamivel könnyebb. Azert lássuk be kedves kérdező holgy, az idő inkabb a férfiaknak kedvez. 31 évesen 24 eves csaj meg bőven nem fog elhajtani, sot. Ezzel ellentétben neked egy veled egykorú vagy inkabb idősebb férfit tudnál elképzelni párodnak. Azert a partalalas sztem a nőknek meg mindig könnyebb mint a férfiaknak. Mint ahogy a holgy (9hsz) irta, egy picit beszélget, flörtöl s kapja az ajánlatokat, ezzel ellentétben, odamegyek, beszélgetünk, s max barátság lesz belőle..
2016. okt. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
80%

Akkor itt van a kutya elásva... .

Ha így állsz hozzá, akkor persze, hogy nehezen megy az ismerkedés.

Hahó: a viktoriánus kor, már régen elmúlt, a nők is kedvezményezhetnek és nem fog összedőlni ettől a világ (és nem lesztek tőle ribik). Nem a pasikat kell leszólni, hanem nektek kell felnőni, de látom, ez nem mindenkinek megy.

(Ráadásul te is erősited a szabályt: ki másokat minősít, magát minősíti).

2016. okt. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
77%
Persze majd oda fognak menni randira hívogatni, miközben nyomkodod a mobilodat, vagy orrodat az égnek tartva vonulgatsz az utcán. Esetleg rihegtek a barátnőiddel egykupacban valahol. Sok szerencsét hozzá.
2016. okt. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
88%
Azt hiszem az előttem szólók már elmondták a lényeget. Az pedig továbbra is szomorú, hogy 30+ évesen egy ember ott tart, hogy várja a kigyúrt szőke herceget fehér lovon, miközben ő a kisujját se mozdítja, mert minden a "férfi dolga". Persze, így a legkönnyebb az élet, de ennyire még a nőknek sem egyszerű, nagy bánatukra. A kezdeményezést pedig kb. annyiból kell elképzelned, hogy mosolyogsz egy férfira, beszélgetést kezdeményezel vele, keresed a társaságát, jelzed hogy érdeklődsz iránta. Ezek után a legvisszahúzódóbb hím is levenné a szitut, és teperne, de ahogy a mellékelt ábra mutatja, a drága hölgyeknek derogál megmozdítani a kisujjukat ez ügyben. Marad a teljesen nonszensz rinyálás.
2016. okt. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 MolotovPunk ***** válasza:

Végig olvastam a válaszokat.Az az igazság,hogy néha te is kezdeményezhetnél kedves kérdező,mert az kevés lesz a boldoguláshoz,hogy nő vagy és nem a te dolgod a flört,kezdeményezés.

Esetleg találhatsz így is párt,de nem biztos,hogy azt fogod magad mellé találni,aki tényleg igazán jó lenne neked.Erre később fogsz rájönni majd...

2016. okt. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha életben is ilyen nethuszár stílusod van, akkor IGEN valóban nehéz!


Tipikusan az az eset vagy:

-aki lenéz egy pasit, aki nem házas 30 felett (te sem vagy az)

-aki nem kezdeményez nálad(Lehetséges, hogy nem jössz be neki???), pedig neked bejön, ergo beszarinak nevezed (te persze nem vagy az, miért is lennél???)

-hirdeted az egyenjogúságot, a feminista mantrát (te nem érzed a te feladatodnak tenni a boldogságodért)

-normális pasit akarsz (közben te pont nem tűnsz annak)

-aki lenéz egy pasit, mert a fiatalabb nőkre hajt (persze neked sem kell öregebb pasi)

-aki automatában nyomja a pirosat, ha magára ismer :)

2016. okt. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

Elég sokat nyomták nálad már a piros kezet kedves utolsó, mert 57%-on vagy. :) Csak így tovább!


A továbbiakban nem követem nyomon ezt a topikot, mert teljesen másról van itt már szó, mint amiről a kérdés szól. Én tapasztalatokra lettem volna kíváncsi, hogy ki hogy ismerkedik stb, ahogy szerencsére voltak is tök jó hsz-ek.

Elég ostoba dolog volt az utolsónak is a korábbi saját tapasztalatit beleszőni a hsz-ébe és az alapján következtetgetni. Mintha darts-cal lövöldöztél volna, de nemhogy a táblát nem találtad el, de még a szekrényt se sikerült, amin lóg a tábla. A "nethuszár" fogalmat pedig te is kimerítetted.


Ha valakinek vannak értelmes gondolatai, akár férfi akár nő (nem kell feltétlenül egyetérteni), az inkább továbbra is privátban írjon, ha levelezne erről.

Sziasztok

2016. okt. 16. 19:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!