Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Másoknak is nehéz 30 felett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másoknak is nehéz 30 felett ismerkedni?

Figyelt kérdés
Mindkét nem álláspontja érdekel, mert szerintem borzasztó nehéz.

2016. okt. 13. 19:42
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
9# az ilyen hozzászólásokat olvasva mindig az jut eszembe, hol élnek azok a nők, akik komolyan el akarják velünk hitetni azt, hogy a nők nincsenek végtelenül könnyebb helyzetben hozzánk képest.
2016. okt. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
60%

Nem tudom, hogy lehet nőként egy ember annyira életképtelen, hogy a legjobb éveiben képtelen pasit fogni, ehelyett itt rinyál. Ez már olyan taigetosz pozitív teljesítmény, mintha nem tudnám kitörölni a seggem. Persze általában ilyenkor kiderül, hogy a nő az elérhetetlen férfi után epekedik, és nem veszi észre a másik húszat, akivel körül van véve.


Hogy mi az álláspontom? Egy nő 35-40 éves koráig ne nyissa ki a pici száját ezügyben, mert még a bűnrondáknak is jut minden ujjára 10 férfi. Férfi szempontból egy bizonyos százaléknak könnyű (gátlástalanok, tahók, törtetőek, akik jó testi tulajdonságokkal és nagyképűséggel rendelkeznek), de egyre több olyan van, akiknél teljesen kimarad a fiatalkori érintkezés a nőkkel, és szinte nulla sikerélményük van még 30 éves korukban is. Na nekik soha nem lesz könnyű. De összességében elmondhatjuk, hogy a férfiaknak minden életkorban piszok nehéz megfelelni a nők elvárásainak.

2016. okt. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 MolotovPunk ***** válasza:

Nem is tudom,szerintem igen is meg nem is.

Ez emberfüggő dolog.

Én most lettem 29 éves pár hete.Több,mint 2 éve egyedül vagyok,27 éves korom előtt volt több komoly kapcsolatom is,meg volt pár laza is,de azok nagyjából úgy 20-24 éves koromban.Legutóbbi egyébként komoly kapcsolat volt.Igazából lehet az velem a baj,hogy nem keresek már görcsösen párt magamnak.Társkeresőn fent vagyok,de igazából az nem sokat ér.Persze ott is voltak régebben sikereim.(Mondjuk sosem voltam egy nagyon párkereső típus.)Általában alakult ez magától.Persze kellett ehhez némi flörtölés technika is.Az szerencsére meg van.:) Viszont mióta egyedül vagyok kb csak sodródok az árral.Nem is nagyon érdekel már mi lesz majd.

Csajozás helyett melózok,meg ha ráérek haverokkal bulizok.

Apám pár napja megemlítette,hogy régebben szinte mindig volt barátnőm,most meg jó ideje senkim sincsen.

Én erre azt válaszoltam neki,ez van,most ilyen korszakot élek.Én úgy vagyok ezzel,valahol az én hibám is,meg nem is,hogy nincs jó ideje barátnőm.

Majd lesz valahogy... :)

/Egyébként az igaz,hogy minél idősebb az ember,annál nehezebben talál magának párt./

Nő vagy,de azért szerintem 30 évesen még ne legyél elkeseredve.

2016. okt. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

12-eske:


1. Életképtelen az anyád, az.

2. Azok a pasik az életképtelenek, akik képtelenek odamenni nőkhöz és elkérni a számát vagy a nevét, aztán meg ráírni facen. A leggyávább is képesnek kéne, hogy legyen erre! De sajnáljuk csak a tényleg életképtelen pasikat, jaj de nehéz nektek, na szaladj tampont cserélni, haver.

2016. okt. 14. 00:14
 15/32 anonim válasza:
60%

Azért életképtelen egy nő, mert harmincasként nem kíváncsi az elvált pasikra meg azokra, akik elpotyogtattak már pár gyereket itt-ott? Meg azért, mert a legtöbb férfi 30-40 éves korára se tud alapvető dolgokat a nőkről?

Az biztos könnyen talál magának párt, aki full igénytelen vagy akinek mindegy, csak legyen valaki. Ha igényes az ember akkor valóban nehéz.

2016. okt. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Én pont bp-i vagyok és minden vidéki azt hiszi, hogy itt aztán könnyű ismerkedni, dehogy könnyű.
2016. okt. 14. 00:23
 17/32 anonim ***** válasza:
31%

Nem csalódtam, arc az van. Bár sejtettem, hogy a minden körítést és udvariaskodást mellőző írásom kiválthat ilyen reakciót.:) Szokták mondani, az igazság legtöbbször fáj. Az pedig megmosolyogtató ismét, hogy egy 30+ éves nő mit gondol arról, mit jelent egy férfinak egyáltalán kezdeményezni. Ja, édesanyám jól van, köszönöm.


15: (bár ez lehet a kérdező 2.0., ahogy nézem)


Ne mondd már, hogy az újabb generációkban olyan sok elvált, 30 éves pasi van. Sőt, ekkor vannak a férfiak a legjobb formájukban. De ha ez a korosztály nem is felel meg a kisasszonynak, hála női mivoltának, válogathat az idősebb, de a 4-5 évvel fiatalabb férfiak közül is, mindenféle szégyenérzet nélkül. Hadd ne kelljen már sajnálni érte.

2016. okt. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 MolotovPunk ***** válasza:
Amúgy ez igaz.Én is pesti vagyok és nem túl könnyű ismerkedni itt sem. :)
2016. okt. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 MolotovPunk ***** válasza:
Sok ember el van zárkózva,azt tapasztalom.
2016. okt. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
75%

Persze hogy nehéz ismerkedni, csomó olyan dolog, hely, alkalom, megszűnt ami régebben pl szüleink korában adott volt. Nincsenek közösségek, nem járnak össze az emberek. Így hogy is lehetne ismerkedni?

Neten? Nem. Sajnos az egy életképtelen dolog mivel egyik nem sem rendeltetés szerűen használja, illetve mindenki csak egy álom képet kerget.

Mik az esélyei egy olyan embernek aki nem jár el szórakozó helyekre? Szinte nulla. Esetleg munkahelyen tudunk ismerkedni, vagy ha van nagyobb baráti kör akkor rajtuk keresztül. Az hogy random nőket leszólítsunk utcán vagy egyéb más helyen nem igazán működik.

Most konkrétan hogy 30 felett nehezebb-e, nem tudom, nekem mindig nehezebb volt mint az átlagnak. 30 felett talán azért nehezebb mert sok mindenki már foglalt és valóban csak a selejt maradt. Persze vannak kivételek csak mivel kevés nehezen találjuk meg őket. Meg persze az is lehetséges hogy 30 felett már kicsit konkrétabb elképzeléseink vannak leendő párunk al kapcsolatban

2016. okt. 14. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!