Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti fenntartantátok ilyen esetben a kapcsolatot az illetővel vagy sem? És miért? (Kicsit hosszabb leírás)

Figyelt kérdés

2,5 hónapja beszéltek neten. Minden nap chateltek este órákig és heti 1x (olykor 2x) Skypeon is beszélgettek hanggal 2-3 órát. Mindenről beszélgettek, visztek bele kisebb becézéseket is, meg olyat, hogy "majd így csinálnánk, meg úgy..." szóval mintha már kb. járnátok. Facen ismerősök vagytok, láttatok képeket egymásról, szóval nem kamu a dolog.


Majd egyik nap egyszer csak beközli a lány, hogy úgy érzi, nyomulni kezdtem rá és ettől megijedt, meg attól is, hogy nagyon valódi ez az egész. Azt mondja álomvilágban él, ezt elismeri, miután megvitattuk, hogy ez mi. Korábban volt szó taliról, csak nagyon messze lakunk, majdnem 450 km és neki most se pénze, se ideje találkozni, nem tud semmit ígérni.


Azt mondja lecsökkent a lelkesedése emiatt, hogy nagyon beleéltük magunkat ideje korán, messze is vagyunk és emiatt már nem igényelné a mindennapos beszélgetéseket, max heti 3-4x, elmondása szerint Skype mehet továbbra is részéről.


Belemenjek ebbe szerintetek? Én többet akartam kihozni ebből, most nem beszélünk a hétvégén egyéb okok miatt, de legalább gondolkodhatok ezen, mondta. Érdeklődik ugyanúgy felőlem, csak már nem becézget direkt úgy, meg visszább fogottak picit a chatelések, nehogy koppanjunk.

Fogjam fel jó netes havernak a lányt vagy végleg lépjek ki ebből? Ő amúgy 20 éves (otthonülő típus, kevés baráttal és kevés ismerkedési/kimozdulási/szórakozási lehetőséggel, 1 barátja volt eddig, én meg 29 és én is ugyanilyen vagyok de már volt néhány barátnőm.)


2016. okt. 15. 15:45
 1/2 anonim válasza:
Szerintem próbáljátok meg most így,én 1.5 hónapja beszélek egy pasival,neten,telóba is és még nem találkoztunk,én 23 ő 28 éves,mi is messze élünk egymástól:)
2016. okt. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez valszeg kuka... ha rovid idon belul nincs lepes akkor tobbnyire szetmegy a kapcsolat. A szakitas nalatok pl mar meg is történt. Ez igy a normalis.
2016. okt. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!