Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 23 évesen ha nem volt kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 évesen ha nem volt kapcsolatotok még és rákérdezne egy pasi, hogy volt e, elmondanátok? L

Figyelt kérdés
Vagy megkérdezné,hogy melyik volt a leghosszabb.

2016. okt. 16. 22:35
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Két egész más jellegű szituációt próbálsz meg összemosni:

- az egyik egy baráti társaságban bedobott általános kérdés, ahol egyrészt kb. senkinek semmi köze nincs a te magánéletedhez, másrészt teljesen joggal letojod, hogy a többiek mit gondolnak a válaszodról.

- a másik meg egy kifejezetten ismerkedési helyzet, ahol egyrészt azt szeretnéd, hogy a másik (feltéve, hogy jobban megismerve is szimpatikus) a része legyen a magánéletednek, ezért igencsak számít, hogy vajon hogyan interpretálja a válaszodat.


Nekem pl. férfiként azzal semmi bajom nem lenne, hogy ha kiderülne, hogy nem volt még barátja, de ha azt válaszolná, hogy erre nem akar válaszolni, azon kissé felszaladna a szemöldököm, és mint kisebb gyanús jelet megjegyezném. Mert ilyenkor valószínűleg két eset játszik: vagy annyira sok előélete volt, amit már kínos lenne bevallani, vagy ennyi önbizalma sincs, hogy bevallja, ha kevés.

És egyik se túl jó jel.


Bár ez csak én vagyok, szóval simán lehet, hogy a férfiak többsége máshogy működik (én pl. az életben rá nem kérdeznék az előéletére, mert annyira nem izgat a téma, de ha már felmerül a kérdés, akkor az viszont már érdekel, hogy hogyan kezeli a kérdést)

2016. okt. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Igen itt is kijön. Csajnál előny és milyen jó, ezt mondják rá a pasik.


Ha egy csávó szűz akkor tapasztalatlan kis Bßßzi kell a rák_nak ... hmm és miért is van itt sokaknak gondja a nőkkel? xD

2016. okt. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek a pasik többsége örülne,ha egy csajnak nem volt senkije előtte?
2016. okt. 17. 22:23
 24/29 anonim ***** válasza:
Igen. Te örülnél ha a pasinak nem lett volna még előtted senkije?
2016. okt. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Hát lehet.Elmondtam már neki és azt mondta nem zavarja :)
2016. okt. 18. 19:17
 26/29 anonim ***** válasza:
Te örülnél ha egy pasinak nem lett volna előtted senkije? Igen vagy nem?
2016. okt. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
úgy gondolom,hogy ha már nekem nem volt előtte senkim akkor jobb ha neki volt előttem kapcsolata,mert tapasztaltabb és akkor több mindent tud a kapcsolatokról mint én,igen jobb ha előttem volt valakije
2016. okt. 18. 20:12
 28/29 anonim ***** válasza:
Very goat. Köszi a megerősítést pont ezt vártam.
2016. okt. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
21, lehet, hogy igazad van.
2016. okt. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!