Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 23 évesen ha nem volt kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 évesen ha nem volt kapcsolatotok még és rákérdezne egy pasi, hogy volt e, elmondanátok? L

Figyelt kérdés
Vagy megkérdezné,hogy melyik volt a leghosszabb.

2016. okt. 16. 22:35
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Ja, elvégre mennyivel ésszerűbb rögtön már az elején inkább az arcába hazudni annak, akivel elvileg társkapcsolatot szeretnél.

Meg hát így legalább majd tudja, hogy ha valamit bénázol, az azért van, mert te azt úgy is akartad, nem pedig azért, mert tapasztalatlan vagy.

És akkor ő is tudja eszerint értelmezni a viselkedésedet, meg eszerint viselkedni veled. Ahogy a tapasztalt lányokkal is viselkedik az ember, akiknél ugye fel se merül, hogy mondjuk egy csók olyan nagy ügy lehet. Vagy akár a többi dolog..

2016. okt. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
38%

#11! Nyugi, neked mindig lesznek rajongóid! :D


De azt megszokhatná már mindenki, hogy itt nem hasznosság, értelem szerint pontoznak.

Azt hiszik face = dislike.

2016. okt. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
49%

Kedves All illusions!

Én "félig meddig hasznos"-nak (tehát a középső, kék gomb ;)) ítéltelek, azon egyszerű oknál fogva, miszerint én azt gondolom, minél előbb derül ki, hogy csak lyukra játszik az illető, annál jobb... ergo ne csak akkor mondja el a szitut, amikor egyértelmű a pasi szándéka, elvégre ez egy tipikusan jó adu arra, hogy kiszűrje, mit is akar a pasi valójában... :)

2016. okt. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Lányként ez előny, nyugodtan elmondhatod.
2016. okt. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
65%
Lány vagy, egy normális férfi inkább pozitívumnak értékeli ezt a dolgot, úgyhogy igen. Férfiként pont az ellentettje lenne a helyzet.
2016. okt. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
12-es, miért kéne hazudni? Te csak hazudni tudsz, ha valamit nem akarsz elmondani?
2016. okt. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Igen lány vagyok, a fiú 28 éves. Már 1.5 hónapja beszélgetünk neten,telón is,de még nem taliztunk,de már lehet elmondom neki,még meggondolom...
2016. okt. 17. 01:05
 18/29 anonim ***** válasza:
Beszélgetünk. Ha kèrdeznek akkor válaszolok. Ha hazudnék úgyis kiderül, ha meg nem válaszolok, akkor meg mi a fenének beszélgetni.
2016. okt. 17. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

"12-es, miért kéne hazudni? Te csak hazudni tudsz, ha valamit nem akarsz elmondani?"


Akkor mégis milyen egyéb valós opció van szerinted olyankor, amikor egyenesen rákérdeznek? Mert ez szerepelt a kérdésben.


Nem válaszolsz és inkább próbálsz terelni?

Férfiként mondom, hogy ennél kevés gázabb és komolytalanabb reakciót adhatsz erre a kérdésre.


Akkor szerinted mégis milyen más opció van a [nem válaszolok] - [válaszolok, de nem mondok igazat] - [ válaszolok, és igazat mondok ] hármason kívül?

Mert ezek közül egyèrtelmű, hogy melyik messze a legjobb megoldás.

2016. okt. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
A nem válaszolást nem csak tereléssel lehet elmondani. Én pl. barátok közt voltam oylan helyzetben, hogy erről volt szó, de mondtam, hogy én nem szeretnék erről beszélni. (Nekem volt pasim, nem azért, csak magánjellegű.) Felfogták, hogy nem vagyok az a fajta, aki erről beszél. Nem kell hazudni, se terelni, megmondod, hogy még nem szeretnél erről beszélni, az én esetemben mert pl. fájdalmas pont.
2016. okt. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!