Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Annyira fontos a férfiaknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira fontos a férfiaknak, hogy bókolhassanak a szép nőknek?

Figyelt kérdés

Van egy férfi a munkahelyemen, aki tetszik. Nem túl jóképű, kicsit kövér is, de még benne van a szóba jöhető kategóriába. De... van egy feltűnően szép lány, aki nagyon kacér, és van barátja is. Ha véletlen összefutunk, látom, hogy ez a férfi ezerrel bókol neki, rágörcsöl, utalásokat tesz, szóval nagyon ráhajt, pedig de a gyönyörű lánynál esélye a 0-van egyenlő.

Engem ez zavar, mióta észrevettem, ezután már tuti hogy nálam sem lenne esélye. Mért csinálja? Hiszen tudja, hogy minden munkatárs ráhajt arra az egy nőre, akinek persze ez nagyon tetszik, és rá is tesz, ugratja őket. Tényleg megéri neki ez? Így a magamfajta "normális" lányt elriasztja, csak annyiért, hogy begyütősön pár jó szót a szép lánytól? Ha nincs a közelünkbe a lány, teljesen normális velem, és nekem bókol, kedveskedik, de ha ott van, én rögtön láthatatlan leszek a számára.



2016. okt. 18. 09:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Legyen büszkeséged!

Ha ő rá van startolva arra a szép lányra, akkor te már csak másodhegedűs lehetsz. 24L

2016. okt. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
54%

"Legyen büszkeséged! "


Ezt sose értettem. Meg se próbálni valamit, mert nem biztos, hogy sikerül, és helyette inkább valami hangzatos címszóval nyugtatni magunkat, hogy miért is jó, hogy esélyt se adunk a dolognak...


Ebben egészen pontosan mi is a "büszkeség"?

2016. okt. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Hogy érthetőbb legyen a story: Én tetszettem ennek a férfinek, hiszen nekem is bókol, kedveskedik, ezt én is viszonoztam, még úgyis, hogy tényleg egy nem túl jó pasi, külsőre, egy kb 3/10-es ahogy itt szokták mondani. Vagyis alakulóban volt a dolog, és összetehetné a kezét, ha én szóba állnék vele. Tudom, hogy nincs évek óta barátnője. Ezek után, amit láttam, már természetesen nem! Nah mármost ez volt a kérdés: megéri neki az a pár jó szó, kacér mosoly amit a bombanőtől kap (odavet neki inkább) érdemes volt úgymond lecserélni, egy lehetséges igazi kapcsolatért? Tudom, elég zavarosra sikerült, de a nők érteni fogják.
2016. okt. 18. 15:23
 14/15 anonim ***** válasza:
Mi az ördögnek bókoljak neki? Többnyire már alapból is akkora az egója, hogy a fél országot megtöltené. Ezzel csak adnám alá a lovat.
2016. okt. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
65%
Tipikus női lógiga. A férfi nem azért bókol, mert olyan qrvára szeret bókolni, hanem azért, mert a nők qrvára szeretik azt hallani. Valld be, neked is jólesően simogatja az egódat, amikor neked bókol.
2016. okt. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!