Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert nem kedveli a 20 es 50...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem kedveli a 20 es 50 kozotti holgyek zome az erosebb testalkatu testes pasikat?

Figyelt kérdés
30 eves macis pasi vagyok,a legutobbi parom 3eve hagyott el azert,mert kicsit masszivabb vagyok az atlagnal,azota hiaba keresem a parom a nok elutasitanak,sokan azt is mondtak azert ,mert kicsit nagyobb darab vagyok! A kornyezetemben a noknel csak a kigyurt pasik meg a kockas hasu legenyek aratnak! Edesanyam ,es a noverem szerint pedig helyes pasi vagyok. Lehet ezt a noverkem,meg anyu ezt rosszul latja?

2016. okt. 26. 09:38
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
96%

Nézd, nem mindenkinek jönnek be a duci lányok se, és ezt pasiként mondom. Erre mit mondanának, annyit hogy hagy ne kelljen magyarázkodniuk, és hagy lehessenek olyannak aki tetszik nekik.


Biztos van olyan nő, akinek tetszenek a mackósabb pasik, meg kell találni őket ennyi.


Mint ahogy egy 100kg-s nő se talál minden sarkon párt magának, ez fordítva miért lenne másképp?

2016. okt. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem egy kövér pasi nehezebben talál párt, mint egy kövér nő.

A kerek formák termékenységet sugallnak, van szép számmal olyan, akinek bejön.

Egy kövér férfi azt sugallja, hogy nem egészséges, nincs állóképessége, és lusta. Így igen ritka, hogy ha egy nőnek bejön. Akkor is inkább akkor, ha nem csak háj, de izom is van rajta rendesen, nem lötyög, széles a mellkasa, és látszik rajta, hogy jó erőben van.

2016. okt. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
90%
Valószínűleg nem mackós vagy, hanem hájas disznó. Valamint valószínűleg nem azért hagyott el a nőd, mert erősebb a testalkatod (különben össze se jött volna veled), hanem mert egy butuska fiúcska vagy, aki elhiszi az anyucijának meg a nővérkéjének, hogy helyes...
2016. okt. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
82%

Egyet értek az előttem szólókkal.

Ösztönösen azt tartjuk vonzónak első sorban, aki egészségesnek néz ki. Ez mélyen van kódolva az emberekben. Ha valakiről az jut eszembe, hogy pár év múlva szívrohamot kap, az nem valami vonzó.

Ezt nem rád értem, nem tudom, hogy mit takar pontosan nálad a mackós alkat.


Ha az alkatod zömökebb, és nem elhízásról van szó, akkor az szerintem sok nőnek tetszik. Nekem például jobban bejön, mint egy vékony testalkatú férfi, mert férfiasabb.

2016. okt. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
45%

Ha csak anyukád és a nővéred tart helyesnek, akkor nem vagy az.

Azért nincs nőd, mert arcra se vagy jó pasi, és a testakatod is gázos.

A macis pasi kb. 185 centinél kezdődik, vagyis magas.


Hány centis vagy?

2016. okt. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
86%
Eddig nem húgod volt?
2016. okt. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
91%

Vegulis a mackos mit takar? Szamimra a mackos az szeles vallu, izmos labu pasi pocakkal, aki relative magas.


Egyebkent az anyukam szerint en vagyok a vilag legszebb gyereke, ugyhogy sztem erre azert ne epits:-))

2016. okt. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 Beviz Elek ***** válasza:
31%
Erősebb testalkatú, macis vagy vagy inkább egy óriási rozmár?
2016. okt. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 A kérdező kommentje:
#5 180centi vagyok es 90kg
2016. okt. 26. 12:23
 10/54 Beviz Elek ***** válasza:
68%
Viccelsz? Én is ennyi vagyok és egy deka felesleg nincs rajtam, híznom kellene egy picit
2016. okt. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!