Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert nem kedveli a 20 es 50...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem kedveli a 20 es 50 kozotti holgyek zome az erosebb testalkatu testes pasikat?

Figyelt kérdés
30 eves macis pasi vagyok,a legutobbi parom 3eve hagyott el azert,mert kicsit masszivabb vagyok az atlagnal,azota hiaba keresem a parom a nok elutasitanak,sokan azt is mondtak azert ,mert kicsit nagyobb darab vagyok! A kornyezetemben a noknel csak a kigyurt pasik meg a kockas hasu legenyek aratnak! Edesanyam ,es a noverem szerint pedig helyes pasi vagyok. Lehet ezt a noverkem,meg anyu ezt rosszul latja?

2016. okt. 26. 09:38
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
És ha szerinted azért utasítanak el a nők, mert testes vagy, akkor miért nem teszel ellene? Miért húzod a szádat?
2016. okt. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:

Azért utasítanak el, mert egy férfiatlan szerencsétlenség vagy. Zavar a súlyod? Tegyél ellene a sírás helyett. Egyébként lehetsz tipikus skinny fat, aki úgy néz ki, hogy hagyjuk inkább...


Anyukád és a nővéred pedig hazudik.

2016. okt. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 A kérdező kommentje:
#21 #22 :( Ennyire a kulsore mennek csak a nok? Mi az a skinny fat?
2016. okt. 28. 00:39
 24/54 anonim ***** válasza:
Nem. De egy férfi, aki ahelyett, hogy tenne magáért valamit, csak rinyál jobbra-balra, nem túl vonzó személyiség. Sőt, kimondottan ellenszenves.
2016. okt. 28. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy például egy 60 éves nő már kedveli a kövér férfiakat??
2016. okt. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
Próbálj ha nem is lefogyni, mert az nehezen menne, hanem sportolni, és persze módjával enni.
2016. okt. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
Én kedvelem a testesebb, mackós pasikat, viszont aki érzékeny és ilyen anyámasszony katonája, attól menekülök.
2016. nov. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
4%

a nőknek mindig valami baja van, én pár éve 55 kiló voltam akkor kb ember számba sem vettek, most vagyok 70 aztán most meg sokszor mondják, hogy nagy a hasam...

az a lényeg, hogy te érezd jól magad a bőrödben.

ne a nők miatt hanem magad miatt.

igaz, hogy én férfi vagyok, de szerintem egy mackós vagy apatestű férfi vonzóbb lehet egy nőnek mint aki vékony.

Sportos kigyúrt tested, meg nem lehet máról holnapra elérni, főleg munka mellett. Akinek ilyen van az vagy profi sportoló, vagy évek óta edz kitartóan munka mellett, vagy pedig vmi gazdag kis sz*rjankó.

2016. nov. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 Beviz Elek ***** válasza:

Nem fontos a jó test. Kövér sosem voltam annyira, a 100kg is úgy eloszlott hogy nem volt feltűnő. 75 is voltam, akkor háton fekve a hasam érte a gerincemet.


Mindkettővel tudtam csajozni, a lényeg hogy nem sírni kell ;) A kisugárzás ami legfőképpen számít.

2016. nov. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
89%
Sztem nem arrol van szo h nem kedveli, ezt igy ex katedra nem lehet kijelenteni. Van aki bejon es van aki nem de ez nem csak alkat kerdese, mert az alkaton ugye fej is van ami beszel, szoval eleg sok tenyezos a dolog:-)))Ez igy fugg stilustol, kulsotol, kemia, beallitottasag es millio es egy dolog:-)))
2016. nov. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!