Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert nem kedveli a 20 es 50...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem kedveli a 20 es 50 kozotti holgyek zome az erosebb testalkatu testes pasikat?

Figyelt kérdés
30 eves macis pasi vagyok,a legutobbi parom 3eve hagyott el azert,mert kicsit masszivabb vagyok az atlagnal,azota hiaba keresem a parom a nok elutasitanak,sokan azt is mondtak azert ,mert kicsit nagyobb darab vagyok! A kornyezetemben a noknel csak a kigyurt pasik meg a kockas hasu legenyek aratnak! Edesanyam ,es a noverem szerint pedig helyes pasi vagyok. Lehet ezt a noverkem,meg anyu ezt rosszul latja?

2016. okt. 26. 09:38
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
59%
Helyesbítek, hármat! Komolyan te a napi "minden nőnek csak gazdag pasi kell" kérdéseknél is idegesítőbb vagy.
2017. jún. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
58%
Az a helyzet, hogy te valószínűleg nem ismered a mackós szó jelentését. A mackós nem egyenlő kövér! A mackósabb férfiak azok, akiken bőven van izom, csak nem kifejezetten szálkásak. Te valószínűleg nem ilyen vagy.
2017. júl. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 Beviz Elek ***** válasza:
Az egész gyerekkorban lett elrontva. Micimackó nem azért mackó mert macis testalkatú, hanem mert medve(=maci, mackó), tehát ne innen indulj ki.
2017. júl. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
18%

Kérdező!

1. szabály: Ne hallgass azokra a nőkre, akik edzőteremben poshadnak a szabadidejük nagy részében, és lenéznek mert számodra más az értékrend.

Neked lesz családod, akár az életed végéig kitartanak majd melletted, mert sokkal elfogadóbb vagy azoknál, akiknek nem megy a csajázás és a pasizás, ezért az izmaikkal takargatják ami az agyuk helyett van, a puha pici bőrdarabkát, vagy a körömnyi cicikét. (mert csúfolták őket, vagy kisegerek a hétköznapokban)


2. Szabály:

Tanulj meg beszélni, helyesen írni, kommunikálni, legyél magabiztos és ápolt!


3. Szabály:

Nyavalygás helyett tegyél a dolgokért, mert csak rajtad múlik, senki máson!


Én 190/100 vagyok, már-már kövér, kinézetre, arcra, teljesen átlag, de szinte azt fektetek meg akit akarok. (6 éve vadász vagyok, egyszerre több vassal a tűzben...)

18 évestől a 40 éves komolyabb cégvezetőkig, könyvelőktől tanárnőkig, de egyszer egy dokinőt is kipróbáltam.

A Srácaim jókat nevetnek, és kérdezik hogy csinálod Apa?

Nekem is van nővérem és édesanyám, még hallagatok is rájuk bizonyos dolgokban, de az ilyenekhez nem sok közük van.

40ff

2017. aug. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
Mert dagadt vagy.
2017. aug. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
Amiért a férfiak zöme sem kedveli a kövér nőket (ne hívjuk már macisnak az elhízottat...)
2017. aug. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
Gazdagodj meg és mindjárt nem csak anyucinak leszel helyes. :)
2017. okt. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
100%
A 40ff meg a srácainak meséli kiket dug meg.Szánalmas.Vagy a srácai alatt a pasijait érti?:)
2017. okt. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
A lanyok nem szeretik a kover fiukat, mert tobbsegeben aki kover, az szet is folyik, az meg eleg taszito. De noben is ez az oka.
2018. márc. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
Miért nem kedveli a 20-50-es férfiak zöme a nőiesen telt csajokat?
2018. márc. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!