Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert nem kedveli a 20 es 50...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem kedveli a 20 es 50 kozotti holgyek zome az erosebb testalkatu testes pasikat?

Figyelt kérdés
30 eves macis pasi vagyok,a legutobbi parom 3eve hagyott el azert,mert kicsit masszivabb vagyok az atlagnal,azota hiaba keresem a parom a nok elutasitanak,sokan azt is mondtak azert ,mert kicsit nagyobb darab vagyok! A kornyezetemben a noknel csak a kigyurt pasik meg a kockas hasu legenyek aratnak! Edesanyam ,es a noverem szerint pedig helyes pasi vagyok. Lehet ezt a noverkem,meg anyu ezt rosszul latja?

2016. okt. 26. 09:38
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem a kövér pasikat,de ha ennyire zavar a súlyod miért nem fogysz le 10kg-ot?Akkor lennél ideàlis kb.
2016. nov. 25. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
92%

Valószínűleg az a baj, hogy nem erős testalkatú vagy, hanem egy dagadt gci.


Kis segítség, hogy eldönthesd:


1. Vézna(a.k.a. egyszálbél, nyeszlett, rüszmeteg, girnyó, stb.):

[link]


2. Atléta(a.k.a. kondipatkány)

[link]


3. Átlagos(a.ka. aputest)

[link]


4. Erős testalkatú(a.ka. nagydarab, kigyúrt, stb.)

[link]


5. Dagadt gci(a.k.a. zsírdisznó, dömper, kucu, stb.)

[link]

2016. nov. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet magadról. :) Én szeretem a macis pasikat. Szívesen mondok véleményt, ha érdekel.
2016. nov. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
25%

Nekem is küldhetsz!


Itt sokan nagyon undorítóak veled!

2016. dec. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejön ha van egy kis poci, a kockahasat utálom, szex közben van amikor konkrétan nyom a kiálló csípőcsont. Sok nő szereti a macisabb pasit. A baj akkor van ha le akar fogyni de nem tud, mert akkor nem elég kitartó, ez em szimpatikus. Vagy ha nem lehet elmenni vele sétálni, sportolni mert kifullad vagy 30 évesen kifullad szex közben. Ezek a gondok, ha amúgy fitt és bírja a mozgást akkor semmi gond nincs. 24 vagyok.
2017. jan. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
Kérdező, mindenki tudja már, hogy ki vagy, ennek mi értelme, az egész gyakori is csak rajtad fog már röhögni az ezer ilyen kérdéseddel, amiket időnként kiemelgetsz.
2017. febr. 15. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
anyu szerint helyes behuggyozok😂😂
2017. febr. 15. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is helyes a fiam,de azért heti háromszor leküldöm edzeni,hogy ne legyen "olyan cuki"mackós típus.....
2017. febr. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:

az, hogy anyád mit mond, nem sokat számít. szerintem az én 6 hónapos kisfiam a legkáprázatosabb gyermek a földkerekségen.


ha úgy veszed észre, hogy a nőknek a kockahas kell, neked is legyen olyan.


azért meg ne kelljen már magyarázkodniuk, miért nem tetszenek nekik az ordenáré módon elhízott (="macis") férfiak.

2017. márc. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
Most komolyan, két kérdésedet is kiemelted?
2017. jún. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!