Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mitől függ hogy egyes nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől függ hogy egyes nőknek fontos a fogak szépsége másoknak meg nem?

Figyelt kérdés
Randiztam olyan nővel aki szóvá tette csúnya fogaimat és volt olyan aki elfogadta és össze is jöttünk
2016. okt. 28. 13:40
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Ha kirakatbábut akar maga mellé aki jól mutat a szelfin mege a fészbúkos képeken akkor rinyálni fog a szabályos, fehér és makulátlan fogakért, bőrért stb.


Ha normális akkor bizonyos szintig nem érdekli.


Ha proli akkor a tiszta fekete fog meg sok hiány meg cápa-fogsor sem fogja zavarni

2016. okt. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%

A leghalványabb sejtelmem sincs!

Nekem az a fontos, hogy a párom fogai ápoltak legyenek, elvégre csókolózni is szeretnék vele. Ha nincs tökéletes sztármosolya, meg van egy-két csámpás foga, az nem zavarna, de ha az egész sárga, fekete, és a olyan szájszaga van, mint egy döglött oroszlánnak, az egyértelműen kizáró ok.

Gondolom az lehet a sarkalatos pont, hogy mindenkinek mást jelent az ápolt fogsor.

2016. okt. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Amúgy ezt kajak értem én sem. Nem értem, hogy miért akarnak az emberek tökéletesek lenni. A fog színe amúgy se hófehér, legalábbis én rendszeresen mosom, ápolom, és még így is kopottas fehér. Jó nyilván, ne rohadjon, meg ne legyen marha csálé, az alap, de ha valaki tisztán tartja, akkor nem vágom, hogy az miért nem jó. Mostanában marha divatos ez a fogfehérítés, és a nagyon menő divatmajom fiúkák is alkalmazzák. Hát komolyan mondom, amikor meglátok egy ilyen képet, hogy a csávó szájában benne van a fehérítő cucc, hát úgy néznek ki mint valami rossz homár. Igényes vagyok én is magamra, de ez már sok. Meg tudjátok, az ősök megmondták: Fiam, ha a kozmetikai eszközeid nem férnek el egy szappantartón, akkor b*zi vagy. 23/F
2016. okt. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyéni preferencia.


Ugye nem tőlem tudtad meg, hogy minden ember más?

2016. okt. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Vannak igényes nők, meg vannak, akiknek mindegy csak farokkal rendelkező férfi legyen.
2016. okt. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%

"Fiam, ha a kozmetikai eszközeid nem férnek el egy szappantartón, akkor b*zi vagy."


Nem járnék ilyen igénytelen csávóval, akinek én legyek tiptop, ő meg melegnek képzeli magát, ha nem csövesnek néz ki.

2016. okt. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
Ez csak egy vicc volt, az utolsó mondatot nem gondoltam komolyan. Igényes vagyok, törődök magammal, csak túlzásnak érzem egy férfin a szemöldökszedést, a fogfehérítést, a szolit, a gyantáztatást (lábon), a pedikűröst, meg a "simapofim legyen" krémeket :)
2016. okt. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, asszonyka maradjon fiatalos, a pasikon menők a betokosodott pattanások, meg a ráncok, a napégés okozta kemény bőr.
2016. okt. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jó, szerintem hagyjuk :DDDDDDDDDD
2016. okt. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na jó, megszegem az ősi Női Összeesküvés Kódex nulladik paragrafusát, még ha a fejemet veszi is érte a többi összeesküvő, mert szeretnék neked segíteni, és elárulom a legnagyobb titkunkat: nem vagyunk egyformák.
2016. okt. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!