Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nemrég első alkalommal csókoló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég első alkalommal csókolóztam egy lánnyal. Mitől lehet az, hogy teljesen semleges érzés volt és hiányzott az a fellegekben járó élmény? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Egy szórakozóhelyen meséltem egy viszonylag régi nőismerősömnek, hogy még soha nem csókolóztam, amit elsőre alig akart elhinni, de utána belátta, hogy nem viccelek. Aztán néhány perccel később előhozakodott azzal az ötlettel, hogy lesmárolna engem, amiről azt hittem, hogy csak szívat engem. Erre azt mondja, hogy fogadjunk 10 ezer Ft-ban, hogy le fog engem smárolni (vagyis ha mégis megteszi, akkor én fizetek neki 10-et, ha mégsem meri megtenni, akkor pedig ő nekem 10-et). Belementem a fogadásba, ő pedig nekiesett a számnak. Az első fél percben csak szájra puszis csókok voltak, de azután mélyen beledöfte a nyelvét a számba és alaposan meg is táncoltatta benne. Nagyon rátapadt a számra. Egy pillanatig sem állítom, hogy kellemetlen lett volna, de ahhoz képest, hogy egyesek milyen mennyei élményként jellemezték a nyelves csókolózást, ahhoz képest én a nagy semmit éltem át közben.

Emellett nem is gondoltam volna, hogy egy hosszú csók még fárasztó is lehet. Bő öt perc aktív smárolás után még én kezdeményeztem, hogy fejezzük már be, mert már annyira fárasztó volt, hogy végig nyitva van az állkapcsom. Egyébként a lány tetszett nekem. Nem egy bombázó, de elég jól néz ki, az sem utolsó szempont ebben az esetben hogy nem dohányzik.

Így már nem is vagyok benne biztos, hogy akarok-e magamnak barátnőt, mert végig csak unott időtöltés lenne nekem vele a csókolózás.


2016. nov. 1. 19:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Amit a többiek is írtak: ha vonzódsz valakihez, működik a kémia, érzitek egymás feromonjait, akkor ez egy irtó jó, érzéki, izgató dolog, amit szíved szerint nem hagynál abba. Az más napra tartozik, h. van aki nagyon élvezi a nyelves csókot, van aki meg nem túlzottan szereti.
2017. márc. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Túlmisztifikáltad a dolgot, ne aggódj, a szexszel kb. ugyanez lesz. :D
2017. márc. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!