Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! 30-hoz közel már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! 30-hoz közel már tényleg nehéz párt találni?

Figyelt kérdés

Ilyenkor még a nagy szerelemre vágytok vagy olyan nőre aki szeret/támogat titeket? Tudtok válogatni a nők közül mint mondjuk 10 évvel ezelőtt?

Szívesen meghallgatnék pár történetet ki miért szingli és hogyan próbál ismerkedni 30 környékén.

Előre is köszönöm!



2016. nov. 2. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
10 évvel ezelőtt se tudtam válogatni. a helyzet csak annyit változott, hogy míg 10 évvel ezelőtt a nőknek csak barátjuk volt, most már férjük és gyerekük is van.. vagy épp gyerekük van és férjük nincs.
2016. nov. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Én 32 évesen újra szingli vagyok egy 5 éves házasság után! Nos, miután lezajlott a válás és lelkileg is túl tettem magam a dolgon elkezdtem (volna) újra ismerkedni! De sajnos azt kellett tapasztalnom, hogy nem úgy állnak a dolgok, mint házasság és a párkapcsolatom előtt voltak, amikor még fiatalabb fejjel csajoztam! Az én korosztályom belülieknek már java része elkelt, családot alapított. Aki szingli maradt, annak részben meg is van az oka! Ha az elvált nők között keresgélek, ott is egy része olyan, aki miatt lett a válás. Másik részéből tudnék választani, de ebből lejön az a rész, aki más okok miatt nem tetszik. Aztán sok olyan van, aki nekem megfelel de azoknak én nem jövök be. A fiatalabb korosztályból sok nőnél kiesek a kosárból, mert elvált vagyok, mert gyerekem van, mert túl idősnek tart magához. Plusz ehhez jön itt is, hogy nekem nem tetszik, vagy épp én nem jövök be nekik. Szóval szűkül a lehetőségek köre szépen! Tehát ez az én tapasztalatom, így már lassan 3 éve szingliként élem a napjaimat!
2016. nov. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Addig amíg csak egy kell, addig nem gond. Nyugi 2es meglesz az. 30/f 2 éve szingli.
2016. nov. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
azért vagyok szingli, mert rondán nézek ki, így a csajok csak ellenséget látnak bennem, akit kilométerekre kerülni, megvetni kell. Éppen ezért, nem is ismerkedek
2016. nov. 4. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

30 felett sokkal jobb.. Érettebb vagy okosabb.. a visszautasítást jobb esetben megtanultad kezelni (lesz.rom eljárással :D ) elég okos vagy hogy csábíts el egy nőt, gyakorlatilag pár naponta 1 nőt lehetett felszedni megerőltetés nélkül, míg ilyen 22-24 évesen fél háromnegyed évet kínlódtam..


ma már 30 felett vagyok és nem szingli, ellenben a 30-34 éves kor volt a legjobb.. és felette se lehet rossz csak onnantól nincs tapasztalatom :D

2016. nov. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!