Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért fogják arra a Nők hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fogják arra a Nők hogy csak dgni akarnak a férfiak, ha ők is ugyanazt csinálják?

Figyelt kérdés

Sőt a nők generálják elő azt hogy dgás legyen

1. ha Nem próbálkozik azonnal a férfi, akkor ő már szerencsétlen balek lesz.

2. Mégis csak több egyedülálló férfi van, most nők szerint azok a férfiak Mind csak dgni szeretnének?


2016. nov. 3. 12:58
 1/9 A kérdező kommentje:
1. ha Nem próbálkozik azonnal a férfi, akkor ő már szerencsétlen balek lesz. -barátzóna
2016. nov. 3. 13:00
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Azért van különbség a között, hogy valaki udvarol és úgy érezteti hogy vonzódik a másikhoz, és van különbség a nyomulás között. Rengeteg férfi érzi ezt a különbséget, a baj veletek van ha ti nem.


Amúgy oké, hogy minden férfi akar szexelni (amúgy nem, pl aszexuálisok nem), de más ha egy férfi csak azt akar, vagy mellé párkapcsolatot is. A baj ott kezdődik hogy sok férfi sunyít meg hazudozik hogy kapcsolatot akar, aztán dobja a nőt az első/első pár szex után.

2016. nov. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az meg már fel sem merül hogy az a nő lehet nem is ér többet.. mert a férfi nem tud mondjuk elbeszélgetni vele
2016. nov. 3. 13:19
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Persze, olyan is van. Senki nem állította hogy nincs. Abban az esetben is aljas dolog a férfi részéről, ha kapcsolatot ígér, miközben tudja, hogy csak szexelni akar.
2016. nov. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én ezt a nőre értettem, hogy pl a külseje, és szexen kivül másról nem lehet vele beszélgetni
2016. nov. 3. 13:36
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Én is a nőről beszélek. De nyilván van olyan férfi is, aki meg csak a szexről tud beszélni, jöjjenek össze és ennyi. :D Ne a kapcsolatot kereső, jó beszélgetőpartnerek idejét vegyék el, vne azoknak okozzanak fájdalmat. (Ezt is mindkét nemre értem.)
2016. nov. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%

Attól, hogy egy nő szereti, urambocsá elvárja, hogy kezdeményezzen egy férfi, és ne csak bambán bámuljon rá, mint egy sült hal, attól még nem CSAK szexet akar. És igen, ha a pasi szt nem kell neki komoly kapcsolatra a nő, akkor is kutya kötelessége megmondani, hogy mit akar, vagy legalább ne áltassa, hogy jaj, persze, majd megyünk ide-oda, hívlak majd.


Az is egy dolog, hogy nyilván nem minden férfire gondolja azt a többség, a legtöbb nem is jelenti ki, hogy az ÖSSZES csak dugni akarna. De van sok, aki igen. És van olyan nő is, aki csak ilyennel találkozott össze, és pár olyat is ismerek, aki nem az a fajta, aki nem lenne alkalmas másra.

2016. nov. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Ha egy nő ismerkedni szeretne, akkor a pasik 90%-as egyből teszteli őket azzal, hogy mennyire könnyelmű. Férfiak, ti is tudjátok, hogy mire célzok konkrétan ;)
2016. nov. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%

'Az meg már fel sem merül hogy az a nő lehet nem is ér többet.'


Mert a férfiak mind többet érnek? Ők nem csak szexre jók? Te többet érsz, jobb vagy, értékes, vagy miből gondolod, hogy fel vagy jogosítva ilyen kijelentésekre? Miből gondolják a férfiak, hogy osztályozhatják a nőket értékességük szerint és bánthatnak velük embertelenül, ha nem értek el egy általuk elképzelt szintet?

Amúgy meg döntsétek már el mit akartok! Ha egy nő nem teszi szét a lábát azonnal, de legalábbis pár alkalom után, akkor otthagyjátok, mert nektek aztán nincs időtök ilyenre! Hát ez mi, ha nem bizonyíték arra, hogy csak dugni akartok? Én pl szívesen várnék hónapokat is, de kiröhögnének érte, szóval én biztos nem generálok semmit, de a férfiak dugásmániáját mégis megszenvedem.

2016. nov. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!