Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért baj a sablon kezdő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj a sablon kezdő szöveg a nőknek? (Ami amúgy jó)

Figyelt kérdés

Idén 11 nővel szexeltem, tehát a szövegem (is) elég jó, de azért éves szinten mindig belefutok ilyenekbe, ahol mondjuk két csaj ismeri egymást véletlenül akiknél próbálkoztam és a régebbi (akivel mondjuk valamiért nem jött össze) megosztja az újabbal, hogy "Nézd már, ő nekem is pont ezt írta".


Amúgy egy két mondatrészes, kb 10-12 szavas szövegről van szó, ami tökéletes beszélgetésindító, ezért használom mióta rájöttem erre magamtól. Akkor jó, ha totál ismeretlenül szólítasz meg lányt akár személyesen, akár netes ismerkedésnél.

A nőkben van valami ennyire agy nélküli, ösztönös rész, ami már kikéri magának, ha őt nem kezelik egyedi kis hópehelyként és véletlenül egy férfi ugyanazt meri neki mondani, amit már korábban az életben valaha egy másik nőnek is mondott?


A nők tényleg ilyen lehetetlen módon elvárják az egyediséget egy ilyen világban, hogy egy férfinak minden alkalommal amikor megszólal, egy egyedülálló, önálló nyelvi bravúrral kellene előjönnie, amit még soha senki nem mondott korábban a világon?


2016. nov. 5. 20:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hát, én lehet, hogy "stréber" vagyok, de engem megdöbbent, amikor valaki itt erőbefektetésnek ítéli egy szöveg megfogalmazását, vagy amikor kisregénynek ítélnek egy bekezdést, amit ide írok, és odaírják válasznak, hogy "too long, don't read" egy közepes méretű bekezdésre. Nem olvasnak ma már az emberek. Emlékszem, egy pasi egyszer kiakadt itt, hogy ő 3 mondatot írt egy nőnek, energiát fektetett be. Szerintem pasizástól-csajozástól függetlenül ez gáz, hogy valaki energiabefektetésnek érez 3 mondatot. Olvasni kéne könyveket.
2016. nov. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Hűha, biztos ettől függ egy szöveg hogy jó e hogy 11 nővel szexeltél, vagy tényleg minőségi nőbe dugdostad magad?

Mert én is tudok 10 kutyát azonnal összeszedni...az utcáról..na de fajtisztát? Az már neccesebb. Úgyhogy engem igencsak érdekelne a minőségbeli kérdés. Majd én eldöntöm hogy te 11 minőségi nővel voltál és ez ér e valamit, vagy sem. Mert ha nem értékesek, olyan mintha egyel sem feküdtél volna le. ÉS akkor a szöveged sem jó.

2016. nov. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy van az a sablon, ami sztem nem is tűnik fel, annyira "normális", és van az, ami nagyon átlátszó, hogy egyértelműen ctrl c - ctrl v kategória (itt most netes ismerkedésre értem, személyes ismerkedésnél értelmes nő el tudja dönteni a hanglejtésből, testbeszédből, hogy tényleg kifejezetten érdekli-e a srácot). És igen, magára vmit adó nőnek lényeges az, hogy úgy érezze, neki, személyre szól az érdeklődés, és nemcsak annak, hogy punci van a lábai között, és nem farok. Nem feltétlenül nyelvi bravúr, de az már szimpatikus, ha kiemel vmit az adatlapomról. Ez mennyibe is telik? 2 perc, amíg elolvasod, ha hosszabb mondjuk, fél perc alatt kiválasztasz egy szimpatikus részt. fél perc alatt hozzáteszed a sablonhoz? Ez akkora bravúr lenne? Egy 8 éves kisfiúnál talán...
2016. nov. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
13. vagyok, vagy ha még annyi idő sincs, akkor megnézed a profilképeit, az fél perc sincs, kiemelsz róla egy elemet, és arról írsz...
2016. nov. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Egyszerűen érzi az ember, ha mindenkinek ugyanazt mondod. "


Hát persze, ahogy ezt a leánykák képzelik:)

Ezzelmaz "én megérzem" maszlaggal oly nagy előszeretettel hülyítik magukat a nők, pedig a megalapozottsága kb. annyi, mint a tv-s jóslásnak.


Randizgattam egy lánnyal, aki nagyban panaszkodott rá, hogy milyen leveleket kapott, és hogy ő "érzi", hogy eseket nem is neki írták.

És hogy emiatt csak kettőre kegyeskedett válaszolni, egy viccesen furára, meg az enyémre, mert hogy az milyen különleges volt, és hogy mennyire benne volt az, hogy ezt tényleg neki írtam.

Én meg majdnem felröhögtem, amikor ezt olvastam, mert a voccesen fura a legósdibb és elcsépeltebb PUAs batomság (ami ezek szerint igenis tud működni néha), az enyém meg egy - amúgy tényleg minőségileg megírt - sablon üzenet volt, amit tucat másik lánynak elküldtem.

És akik közül a többség szintén nagyon lelkesen válaszolt.


Szóval erről a nők "érzik" maszlagról ennyit.



A másik dolog, hogy a legtöbb női adatlap alkalmatlan arra, hogy érdemben, egyedien rá lehessen írni - ezt a nők nem szokták végiggondolni, mert ugye nem ők szoktak ráírni vadidegenekre mindössze egy adatlap alapján, ezért komolyan azt hiszik, hogy ha esetleg 15 perc alatt összedobnak néhány sablon lózungot, akkor az már milyen igényes és egyedi adatlap, szóval aki erre nem tud egyedien ráírni, az eleve biztos nem is volt a szőke herceg.

Közben meg nem lehet ezekre normálisan ráírni, max valami nagyon gagyi és sablon módon, ami nem fog kiemelni a több tucat másik srác közül - klasszikus példa, a "szeretek utazni" kb. minden második lány adatlapján ott van, de kb. ennyi is a konkrétum. És akkor lehetsz aznap a huszadik ember, aki azzal ír rá, hogy "szia, szimpatikus vagy, és amúgy merre itaztál már".

Márpedig ha ugyanolyat írsz, mint mindenki más, akkor el leszel könyvelve, hogy te is csak sablon módon írsz rá, mint mindenki más, és minimális esélyed lesz rá, hogy válaszra méltassanak.


Ha meg viszont a sok válaszra se méltatásból levonod a következtetést, hogy akkor ezek szerint egyedibb, "frappánsabb", személynek szólóbb üzeneteket kell küldeni, akkor indul el a lejtmenet - ugyanis ez csak egy adatlap alapján akkor is piszok nehéz feladat, ha igényes az adatlap. A min 95% viszont nem az. Így marad az erőlködés, és minél jobban erőlködsz, annálizzadtságszagúbb és gázabb lesz az eredmény.

Gondolom a legtöbb társkereső nő számára nem ismeretlenek ezek az erőltetett levelek - na azok ennek a folyamatnak az eredményei.


Társkeresőn az működik, hogy írsz egy jó sablont, és azt elküldöd egy tucat nőnek, kicsit módosítgatsz rajta, azt is elküldöd, és így tovább, szépen lassan kikísérletezed, hogy mi működik a legjobban.


És tapasztalat, hogy egy jól megírt sablonnal, ami személynek szólónak hat, sokkal magasabb a válaszok aránya, mintha tényleg személyre szólóan próbálnál írni egy max néhány mondatos (és az esetek döntő többségében semmitmondó, sablonos) bemutatkozásra.

2016. nov. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Te nem társat keresel, hanem szexpartnert. Arra meg ott a szextárskereső. Csak ott a legtöbb nő fizetős, te meg ingyenk.rvát akarsz. Ez a probléma. De 11 az nem rossz szám, vagy mivel lennél elégedett? 111-et ha felhúznál?
2016. dec. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!