Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 27 éves férfi komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 27 éves férfi komolyan tud venni egy 19 éves lányt? Jó ez a korkülönbség?

Figyelt kérdés

2016. nov. 9. 14:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az, hogy valaki komolyan tud-e venni valamit szerintem nem korfüggő. Szerintem igen teljesen rendben van ez a korkülönbség.
2016. nov. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én nem tudnék, pedig 27 vagyok.
2016. nov. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Az a baj, hogy a 19 éves lány, az kb elsős egyetemista, tombolással, bulizással, mindennel. A 27 éves férfi, meg bárhogy nézzük, már dolgozó ember, aki jobb esetben pár éven belül családot szeretne. Ha ezzel te tisztában vagy, és nem jelentene neked ez gondot, akkor hajrá. Ha gondot jelentene, akkor felesleges belevágni.
2016. nov. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Van olyan infantilis férfi, aki igen. Egy lelkileg egészséges nem kezd tinilánnyal.
2016. nov. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

Már a kérdésben is úgy emeled ki, férfi mellé egy lányt és nem nőt. Ezt fel kell tenned, akkor ne, nem vagy elég érett. Egyébként 27 éves vagyok mesterszakon egyetemista, járnak ilyen idősek is akik nem rögtön érettségi után kezdték, hiszen 5,5 év mire befejezed passziválás és csúszást bele se számítottuk.


Nem gondolom úgy, hogy egy ottani első éves lány elmenekülne tőlem ha arról lenne szó, és azt se, hogy nem lehetne vele értelmesen beszélgetni.

Szerintem ez még egy vállalható korkülönbség

2016. nov. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Amúgy azért nem minden 19 éves lánynak a bulizáson meg a lázadáson jár az esze, meg nem is minden 27 éves férfi komoly dolgozó ember:D Szerintem a felektől függ hogy gond van-e a korkülönbséggel.
2016. nov. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
17 voltam mikor megismertem páromat akkor ő 25 volt. Én sem vagyok bulizós meg lázadós nem is voltam. Együtt vagyunk azóta is azaz lassan 4 éve. Ember függő szerintem mert érdekes az én páromnak nincs lelki baja ahogyan írták.
2016. nov. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
27 éves volt a férjem, amikor az első gyerekünk született
2016. nov. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#3: miből gondolod, hogy minden 19 éves lány bulizós egyetemista? Én nem is olyan régen ismerkedtem egy 19 éves lánnyal (sajnos csak neten a nagy távolság miatt), és marhára nem bulizós, meg egyetemista. Jelenleg otthon él a családjával, alig van pár barátja (nem személyiségbeli problémák miatt, hanem távolra kerültek tőle), szegénynek ingerszegény a környezete jelenleg. Én 28 vagyok, de simán komolyan vettem őt már az elejétől is, amikor beszélgetni kezdtünk, mert bá érzelmileg még nem nőtt teljesen fel (vannak sérülései lelkileg, de mindenkinek amúgy), komolyságban, intelligenciában, intellektusban, humorban nagyon ott van a szeren. Sajnálom, hogy végül nem úgy alakultak a dolgok köztünk és úgy tűnik, jó idejig nem is beszélünk majd.
2016. nov. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
*ideig
2016. nov. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!