Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen nehéz gyerekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz gyerekes anyukáknak párt találni a 40es korosztályból?

Figyelt kérdés

Egy normális, csinosnak mondott, gyerekes anyuka vagyok. Ráadásul a gyerekem már 6 éves, megosztott felügyelettel, apukával is jó a viszonyunk, tökéletesen kialakított életünk van, tehát tényleg nem pótapára vadászom.


Úgy gondolom teljesen normális értékeket vallok és tényleg egy életre szóló kapcsolatot keresek. Megértő és türelmes vagyok, egyáltalán nem hisztis vagy akaratos. De vannak igényeim, elvárom, hogy a páromnak első legyek (nyilván ha van gyereke akkor más a helyzet), hogy velem legyen, minőségi időt töltsünk együtt, tisztelettel bánjon velem stb.


A problémám, hogy minden férfi csak valami felületeset akar tőlem. A netes társkeresés nem igazán jött be. A való életben meg rámosolygok az emberekre, próbálok beszélgetségbe elegyedni, de csak negatív tapasztalataim vannak. Kifejezetten gyerekes férfiakat is kerestem, de tapasztalataim szerint ők még inkább csak 'élni' szeretnének.


Ráadásul elég magas is vagyok, ez még jobban megnehezíti a társkeresést.


Mit tudok még tenni?



2016. nov. 16. 09:40
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
Hát ha a net ellen vagy akkor nem.tudom mit lehetne tenni, ott a legegyszerubb szerintem találni valakit. Csak a sok hülyét ki kell szűrni, ami elég fárasztó.
2016. nov. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 A kérdező kommentje:
Volt már sok netes randim, pont ott akadtam össze a legnagyobb hóhányókkal.
2016. nov. 16. 15:30
 33/56 anonim ***** válasza:
67%

Én is egyedül maradtam egy kisgyerekkel és egy beteg szülővel, szerény anyagi körülmények között.


Egyetlen egy férfi sem vállalt így, pedig utólag visszagondolva már tényleg mindenféle kompromisszumot kötöttem én is a férfi külsejét, családi hátterét vagy egyebeket tekintve. Kár volt.


Később aztán eljött az én időm is, rendeződtek az anyagi problémák és mivel nagyon hamar szültem, az egyetemista gyermekem sem jelentett többé "hátrányt" ezen az ócska húspiacon.


Viszont addigra ezek a férfiak szépen kisgyerekesek és elváltak lettek, a csodás választásaik kidobták őket, ez elégtétel számomra a mai napig.


Igen, tudom, keserű sorok ezek.

2016. nov. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
61%
# 29: Nem értettem félre, pontosan így értettem én is. Hogy egy felnőtt ember már nyilván megtapasztalja - mással -, hogy milyen elsőnek lenni a párja számára. Aztán esetleg azt is megtapasztalja, hogy attól, hogy a nőnek van gyereke, lehet, hogy többet kap az adott kapcsolatban a párjától, mint amit egy szingli nő képes nyújtani. Talán mert egy gyerekes nő már megtanulta, hogy nem ő az első a világon, és hogy az energiákat meg lehet osztani a különböző kapcsolatok között. (Halkan jegyzem meg, van egy csomó olyan szingli nőismerősöm, akinek a párja sose lenne első, mert még a munkájuk is előrébb áll a prioritási rangsorban.)
2016. nov. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
És Nővel való ismerkedésre nem vagy nyitott kérdező. 37/Bi/N vagyok, nagyon szimpatikus vagy az írásaid alapján. ( Ha nem akkor elnézést a kérdésért).
2016. nov. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
*? Elfelejtettem kitenni a kérdőjelet:-)
2016. nov. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, a 30-as válaszodra reagálva: persze, lehetne mindenféle típust, élethelyzetet, korosztályt... stb. hasonlítgatni, ez így van. Ugyanakkor az itt felmerült gyerekes vs gyerektelen hasonlítgatások minden, csak nem rosszindulatú tényközlések. A válaszokat olvasva én sehol nem láttam rosszindulatot, csupán a tény - miszerint gyerekkel nyilvánvalóan hártánnyal indulsz - kifejtését, alátámasztását. Előszöris kívánom, hogy találd meg a hozzáTOK való társat, ugyanakkor javaslom, ne csodálkozz a nyilvánvaló hátrányodon sem! Fogadd el, hogy gyerekkel együtt a potenciális pasi/apajelöltek csak egy töredékét tudod elérni - közülük viszont valódi, egy életen át tartó kapcsolatot/pótapát... stb. találhatsz, ha elég kitartó vagy... sok sikert kívánok nektek!
2016. nov. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:

pedig gyerekes apukával el lehetne lenni. persze ott is van hogy a gyerekes apuka költhetne majd a nő gyerekére is.. Nem minden esetben de a baráti társaságomban ez van, hogy férfi 40 éves (a lánya mindjárt nagykoru) megismerkedik egy nővel, a nő hozza a gyerekeit, a férfi lakást csinál felujit épít hogy a nőnek jó legyen.. Nos.. Nem tudom mennyire helyes ez..


Ha meg nincs gyereke a férfinak az még rosszabb, el akar menni a nővel nyaralni pihenni, nem tud, mert ott a gyerek. Lehet szépíteni, tekerni csavarni, nekem is van gyerekem, de feleségem is, és bizony amióta van gyerek nem megyünk sehova, illetve olyan helyekre és módom amit nem szeretek. egy dolog okoz örömet, hogy mint egy család együtt vagyunk, ezt imádom, de egy halom olyan nyaralást kersztbe huz amit gyerekkel nem lehet megtenni. A pénz itt van rá, repjegyekt nézem és álmodozom azt inkább megyek aludni és minden előről kezdődik.

És mint írtam ezzel nincs baj, de más gyerekéért ki van zárva hogy feladnám aazt amit imádok.

2016. nov. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
#38 elvalt szulok eseten ha az egyik neveli,a masik kap a nyari szunetbol is 2 hetet.Mi ilyenkorra idozitunk par nap egyuttletet ketten.Nem mondom h a vilag legnagyobb elonye,de ha az apukara lehet ilyenben szamitani,akkor lehet pihenni nekunk is,gyerek nelkul.
2016. nov. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 A kérdező kommentje:

Megosztott gyerekfelügyelettel vagyunk a gyermekem apjával. Fele-fele időben van a kislányunk hol nálam, hol az apukánál. A hétvégék is így vannak beosztva. Minden második hétvégém teljesen szabad, illetve heti 3-4 estém szintén szabad. Nem hiszem el, hogy egy pasinak nem lenne elég ennyi idő, máshol gyerektelen kapcsolatban sem tudnak ennyit együtt lenni a párok.


A nyarak meg, hát konkrétan közelharcot kellett vívni apukával, apai nagyszülővel, anyai nagyszülőkkel, testvérekkel, hogy be tudjuk osztani a nyarat, mert mindenki akart magának pár hetet és ehhez jöttek még a táborok.

Minden évben elmegyek több hétre barátokkal nyaralni, még soha nem kellett megszakítanom egy nyaralást sem. Ha gond volt, egyből ugrott apuka vagy a nagyszülők (nyilván ha nagy gond lett volna én is mentem volna, de még soha nem volt rá szükség).


Pontosan ezért keresek magamnak társat, mert túl sok a szabadidőm, amit igyekszem tartalmasan tölteni, mégis a sok hobbi elég unalmas egyedül. Ráadásul szeretek utazgatni is és szívesen utazgatnék a párommal KETTESBEN. Persze néha biztos jönne a lányunk velünk, de akkor már eleve úgy terveznénk be az utazást.


Tényleg teljesen el vannak tévedve egyesek, hogy ekkora tehernek állítják be a gyereket. Nem egy csecsemőről van szó, hanem egy kiskamaszról. Egyedül csinál már szinte mindent. Több órát, ha nem fél napokat is elvan egyedül. Persze ott vagyok, felügyelem, vigyázok rá, de nem is tudom mikor sírt utoljára...talán a nyáron valamikor.


Na mindegy, köszönöm a válaszokat. Keresem tovább a nekem szánt illetőt és közben élem az életem.

2016. nov. 17. 08:20
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!