Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tenyleg ilyen nehez normalis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg ilyen nehez normalis tarsat talalni?

Figyelt kérdés
20 éves nő vagyok. A komolyabb féle. Eddig még sosem volt párkapcsolatom, csak az ismerkedésig jutottam. Mindegyik felnőtt férfi volt, 25 felett. Aztan megszakadtak a dolgok. A kornyezetemben nem sok férfi van, vagy akik igen, azok 30+ (munkahely) vagy az egyetemen, de ott meg nem igazan talalkoztam meg komoly sracokkal. Lassan remenytelennek erzem a dolgot, főleg, hogy korulottem kb mindenki foglalt. Hogyan tudnek komoly szandeku, normalis ferfiakkal ismerkedni ?

2016. nov. 16. 11:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Sajnos ez nem nemtől függ. Lányban is kevés a normális. Számomra például nagyon fontosak a közös életcélok, ezért én a hobbijaim keresztül próbálok/próbálnék keresni, persze az sem garancia, hogy ha találnék is ott valakit az normális lenne...
2016. nov. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

szia :)


Erdelybol vagy ha jol sejtem :)

2016. nov. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

nagyon nehéz. Ilyen korban nagyon kevés aki komolyat szeretne. többen túl vannak már "álmaik" kapcsolatán, és nem akarnak komolyat jóideig, egy másik nagy csoport meg ugye kapcsolatban van.

Olyanoknál érdemes "keresned" pl, akiknek nem volt barátnőjük még.

De legjobb, ha nem keresel, hanem hagyod a francba az egészet, és elfogadod, hogy majd jön mikor jönnie kell! Te csak érezd jól magad, és csináld azt, ami boldoggá tesz! :)

2016. nov. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
21%

Ahogy írtad, nem sok férfi van a környezetedben, az egyetemistákat meg le is írtad. Igen, így nehéz társat találni. Az is kérdéses, hogy te cserébe mit tudsz nyújtani. Mert ha egy általad elfogadható srác úgy látja, hogy te csak egy átlagos lány vagy a sok közül, mégis miért választana téged?

20 éves lányokban pedig nem igazán látni az azonos szintű komolyságot. Oké, pár éve divatba jött, hogy minden második-harmadik egyetemista csaj előadja, hogy ő mennyire komoly, de a valóságban valahogy 2 percre előre sem tudnak gondolkozni. Persze, van kivétel, de nagyon kevés. Ezek után, a tényleg komoly férfiak nem veszik őket komolyan. Mert nem lehet.

Az is kérdéses, hogy mit értesz komoly férfi alatt. Céltudatos? Az is céltudatos, akinek az a célja, hogy minden hétvégén kocsmázik egyet. Aki egyetemre jár vagy dolgozik, annak már eleve nem csak lóg a lába a semmibe. Az is sokat elárul, ha általában olyat találtál, aki csak szexet akart. Nem róluk, hanem rólad.

2016. nov. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
45%
Nehéz, de nem lehetetlen, ha az ember tesz érte, és nem elviselhetetlen a személyisége, akkor talál magának párt. Mi a férjemmel netes társkeresőn ismerkedtünk meg, 24 éves voltam akkor. Ő 3 évvel fiatalabb nálam, mégis határozottabb és komolyabb volt 21 évesen is, mint az idősebb férfiak akikkel akkoriban randiztam. Volt köztük 32 éves is, mégis idióta módjára viselkedett...
2016. nov. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
41%

Sajnos nagyon nehéz normális társat találni :(

ismerkedjél sok helyen ,még találhatsz társat ne aggódj,még nagyon fiatal vagy!


Sajnos nekem se sikerült nem tudom hogy hol is keresem :(

Nehéz barátokat,levelezőtársakat,és társat találni nagyon nehéz! 30N

Sok sikert kívánok!

2016. nov. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Koszonom :)

Mindig nyitott vagyok, sok baratot szereztem Mar utcan es itt is. Remelem egyszer szerencsem lesz ezen a teren.. Viszont kivanom !:)

2016. nov. 17. 12:26
 18/18 anonim ***** válasza:
#14-es vagyok: Ejj, de le lettem pontozva! :D Nem gondoltam volna, hogy ennyire betalál néhány embert a válaszom.
2016. nov. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!