Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem mondod :D kérdése:

Ötlet? Nem panaszkodás, inkább ötletelgetés.

Figyelt kérdés
Nemrég arra jöttem rá, hogy még 5 év után sem tudtam elfelejteni és túllépni az első naaaagy szerelmemen. Persze többé-kevésbé viszonzatlan volt, de a legnagyobb baj az, hogy nem tettünk pontot a végére. Azóta volt már 2 komoly és hosszú kapcsolatom, de egy idő után (ha nem már a legelején) mindig előtör belőlem, hogy én őt szerettem és szeretem igazán és ezért mindenkit eltaszítok magamtól. A kérdés az lenne, hogy mivel már 25 évesen nem akarok több időt pazarolni rá, hogyan tudnék túllépni rajta? A gond az, hogy nagyon sokszor próbáltam, de valahogy mindenkiben őt keresem...valószínűleg ráakasztgattam mindenféle jó tulajdonságot és ideált és ezért látom másnak, mint amilyen. És nem azért írtam ki ezt, hogy halálra szivassatok, mert qrvára nincs hozzá kedvem. Tényleg a segítségeteket kérem...
2016. nov. 18. 02:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem véletlenül lett vége. Mivel nem ő az igazi hozzád illő ember, ezért nem értem mi a gond. Ja de. Kevés új embert ismersz meg, így nem vonatkozhat rád a nagy számok törvénye, ami alapján minél több embert ismersz meg, annál jobban rájössz, hogy a világ egy kicsit sokszínűbb és nagyobb, mint hitted.
2016. nov. 18. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Úgy voltál együtt másokkal, hogy nem szeretted őket?
2016. nov. 18. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha nem vagy zakkant akkor az idő megoldja.foglald le magad .valószínű nem passzoltatok ,ha szètmentetek. nem kell ő már neked ,hidd el.
2016. nov. 18. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Biztosan volt vele valami baj, ha nem vagytok már együtt. Ha úgy látod, hogy te akasztgattad rá a jó tulajdonságokat, amik miatt másnak látod, akkor pláne. Próbáld másra akasztgatni, ha ő jut eszedbe inkább idézd fel a rossz emlékeket. Biztos van ilyen, ha szakítottatok. Konkrétan próbáld "megutálni". Ha jön egy új annál pedig keresd a jó tulajdonságokat és ne keresd a régi párod benne, hiszen az pont azért régi mert nem volt jó. Ha olyan lenne az új is, akkor az eleve kudarc, nem is baj, ha másnak látod, akkor van esély.
2016. nov. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha ő lett volna az igazi, akkor ő is így érezne. De mivel ez -valószínüleg- nem így van, nem ő volt az igazi.

Ne őt keresd másokban, hanem ismerd meg az új embereket (akik párjaid lehetnek), keresd, és találd meg bennük is a jó tulajdonságokat. Nem ez az egy személy van csak a világon, vannak még sokan, akikkel boldog lehetnél. Csak ne az exedet keresd bennük

2016. nov. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Amikor rájöttem, hogy a szívem még mindig visszahúz, akkor szakítottam. Nem pazaroltam mások idejét, ha már rájöttem, hogy mi a gond. És nem jártam az illetővel, tiniszerelem colt, túl fiatalok és túl gyávák voltunk ahhoz, hogy összejöjjünk. Kb 3 évig voltunk olyan kapcsolatban, mintha járnánk, de szex nem volt.
2016. nov. 18. 09:59
 7/7 anonim ***** válasza:

Itt csak a logika és az erős elhatározás segít: egész egyszerűen csak el kell döntened, hogy túllépsz rajta, és kész. Sokkal egyszerűbb, mint hinnéd, csak azért nem mered meglépni, mert azt érzed, hogy akkor az eddigi idő elvesztegetett idő volt, amíg róla álmodoztál, miközben milyen könnyen el tudtad volna engedni :D Tudom, én is voltam ilyen helyzetben különféle esetekben. Arra gondolj, hogy nem elvesztegetett az idő, hanem ez kellett ahhoz, hogy most már meg tudd tenni, hogy túllépsz rajta.

Ha elfelejted, minden szuper lesz, ha nem, akkor meg csak további problémák lesznek.

Vaaagy találj valakit, aki olyasmi, mint ő, csak jobb :D


Ha gondolod, írj, és beszélgessünk, már úgyis gondoltam néhány válaszod alapján, hogy én írok, de inkább nem tolakszok :D


25/F

2016. nov. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!