Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a férfiak, akik sikertele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak, akik sikertelenek a nőknél, miért érzik saját magukat áldozatnak, és miért hoznak fel idiótábbnál idiótább indokokat, igazolási céllal?

Figyelt kérdés

Makacsság lehet? Az egójuk? Belefáradtak a sok próbálkozásba? Miért nem fejlesztik a személyiségüket. Miért hoznak fel bullshit indokokat? Eljön szerintetek az a pillanat az életükben, mikor ráeszmélnek, hogy magukon kellene változtatni?


33F



2016. nov. 20. 05:45
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
16%
"Lányként így látatlanban is Megmondom, hogy soha nem jönnék veled össze, mert hisztisebb vagy, mint én ovis koromban." Látatlanban megmondom, hogy csak a külsőm miatt nem jönnél össze velem. Személyiség? Önbizalom hiányon kívül, ami a külsőm miatt alakult ki, nincs gond a személyiségemmel. Barátkozó típus vagyok, van humorom is, szeretek hülyéskedni viccelődni, ha van rá lehetőségem,akkor segítek másokon, akár vad idegen embereknek is. meghallgatom mások problémáit, van bennem empátia. Az igaz,hogy idegen társaságban először nehezen nyílok meg, "hála" az önbizalom hiányomnak. Nem hinném,hogy ezek rossz tulajdonságok lennének. Más lenne a helyemben más is ugyan így vélekedne a dolgokról, sőt sokan így is vélekednek, gondolom ez nem véletlen, biztos lenne jobb dolgom, dolguk is a hozzám hasonlóknak, mint hogy itt "sírjanak". Mindennek van egy kiváltó oka, ezen kellene elgondolkozni.
2016. nov. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
82%
9. El nem tudom képzelni, hogy ha olyan vagy, mint amit állítasz magadról és ráadásul még jó körökben is próbálkozol, miért nincs sikered. Valami probléma valahol akkor is van.
2016. nov. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
17%
"9. El nem tudom képzelni, hogy ha olyan vagy, mint amit állítasz magadról és ráadásul még jó körökben is próbálkozol, miért nincs sikered. Valami probléma valahol akkor is van." Gondolom sajnos ő sem született "nők kedvence" külsővel. Ez itt a probléma, semmi más. Kíváncsi leszek hányszor kell ezt még leírni,hogy felfogjátok,vagy beismerjétek, hogy így van.
2016. nov. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
25%
Nem tudom eldönteni, hogy a szánalmasan naiv és a bicskanyitogatóan flegma jelző közül melyik illik jobban rád. Próbálj már meg 170 centisen felszedni akár csak egy alkalmi barátnőt is, úgy, hogy a tőled max 1-2 centivel alacsonyabbak is már automatikusan kiesnek, mivel mindegyik magasabb pasit keres magának, az alacsonyabbak közül (<160-163) pedig 10-ből 9 viszont már csak dacból is azért utasít el, mert nem éred el a férfi átlagot. Annál az egy csajnál pedig próbálod tökéletes színben feltüntetni magadat és reménykedni abba, hogy a belsőd is vonzó lesz számára és rövid időn belül nem talál egy nálad magasabb/vonzóbb pasit ugyanolyan jó személyiséggel. Persze akinek semmi problémája nincs a testalkatával/kinézetével, mert olyan géneket örökölt az könnyen beszél. Hidd el, nem a rossz személyisége miatt nem talál párt magának az a rengeteg egyedülálló pasi, hanem az olyan előnytelen tulajdonságaik miatt, amin egyszerűen nem lehet változtatni (magasság, csúnya/gyerekes arc).
2016. nov. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
82%
A legtöbb pasi, akit látok, baromi kicsi. És a legtöbbnek van nője. Ez Aprajafalva, baromi kevés a magas pasi.
2016. nov. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
60%

Nézd, én nem vagyok épp sikertelen a nőknél, jelenleg is van barátnőm, de ettől még meglehetősen lesújtó a véleményem a mai "nők" nagyon nagy többségéről.

És nem azért, mert savanyú a szőlő: 195 centi vagyok, nem nézek ki rosszul, jó keresettel, átlagnál lényegesen magasabb intelligenciával és fejlettebb humorral - amikor szingliként ismerkedtem, volt jó néhány randim, és jellemzően inkább én voltam az, aki kikosaraztam a másikat, és nem fordítva.

Viszont elnézve hogy a mai lányok hogyan állnak hozzá az ismerkedéshez, mit képesek nyújtani (jellemzően kb. semmit), és cserébe mit várnak el (azt ők se tudják, de azért te találd ki, és teljesítsd hiánytalanul) egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy ha nem lennék 195 centis és jó kiállású, akkor hány lánynál lett volna esélyem bizonyítani a belső értékeimet.


Szóval én azért nem hurrognám le olyan zsigerből a kevésből szerencséseket, hogy csak magukat kéne fejleszteniük. Az persze biztos nem árt, de azért elég gyakran nem csak ezen múlik a dolog.

2016. nov. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Fiatalon több indokom is volt:

Nem nézek ki elég jól, nem vagyok érdekes, nem vagyok vicces, nem vagyok nagy dumás.

Volt egy házasságom ami befuccsolt, sokmindenre rájöttem az évek alatt. Most 34 vagyok elváltam, most csak simán azt mondom, nem ismerek olyan nőt akinél érdemes lenne kezdeményezni, akiben látom azt hogy na vele újra el tudnék képzelni egy kapcsolatot. Lehet nekem nagyok az igényeim, vagy nem tudom.... Magamon semmiképp nem változtatnék, olyan ember, társ kell aki annak szeret aki vagyok, én is olyat keresek akit azé szerethetek ami. De lehet te ezt nem érted...

2016. nov. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
74%

"Próbálj már meg 170 centisen felszedni akár csak egy alkalmi barátnőt is, úgy, hogy a tőled max 1-2 centivel alacsonyabbak is már automatikusan kiesnek, mivel mindegyik magasabb pasit keres magának, az alacsonyabbak közül (<160-163) pedig 10-ből 9 viszont már csak dacból is azért utasít el, mert nem éred el a férfi átlagot. "


160 centi vagyok, kapásból tudok mondani két olyan srácot, akik 170 cm körül vannak és ha nem lenne párom és bepróbálkoznának, simán adnék nekik esélyt, sőt..


Véleményem szerint itt jön szóba a "nem jó helyen keresgélsz" dolog. Nem lehet, hogy az emberismereteddel van némi probléma?


"Annál az egy csajnál pedig próbálod tökéletes színben feltüntetni magadat és reménykedni abba, hogy a belsőd is vonzó lesz számára és rövid időn belül nem talál egy nálad magasabb/vonzóbb pasit ugyanolyan jó személyiséggel. "


Sokkal, de sokkal kevesebb vonzó belsővel rendelkező srácot ismerek, mint amennyi vonzó külsővel rendelkezőt. Igazából mondhatom azt is, hogy a párom bizonyos tekintetben nem kifejezetten vonzó külsejű, ennek ellenére vele vagyok, mert belsőleg olyat tud nyújtani, amit eddig senkinél nem találtam meg, pláne nem olyannál, aki mellé még jobban is néz ki.

2016. nov. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
40%
Tessék! A 16-os is leírta, hogy mi a helyzet a nőkkel, pedig nem sikertelen a nőknél. Lehet Továbbra is közhelyeket puffogtatni meg okoskodni!
2016. nov. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Na várjunk már egy kicsit.

A két dolog nem ugyanaz. Nem mindegy, hogy azért nem tudsz összejönni senkivel, mert senki nem hajlandó valamilyen oknál fogva veled kezdeni annak ellenére, hogy te vevő lennél az adott személyre. Vagy pedig azért, mert nem találsz olyan lányt, aki egyáltalán felkeltené annyira az érdeklődésed, hogy érdemes legyen egyáltalán kezdeményezni bármit is.

2016. nov. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!