Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire nagyon nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire nagyon nehéz párt találni, egy olyan pasiként, aki állítólag helyes, de nem az a tipikus "macsó"? De azért nem arról van szó, hogy rossz ránézni.

Figyelt kérdés

Egy kulturált embernek tartom magam, igen vannak minimális elvárásaim, a partneremmel kapcsolatban, de kinek nincsenek? Mégis valahogy szinte mintha nem is léteznék, az ismeretlen lányok körében. Akikkel jóba vagyok, nagyon jól tudok beszélgetni, szóval nincs gond azzal, hogy legyen téma, feltéve ha a másik fél is vevő a beszélgetésre, és nem csak elvárja hogy szórakoztassam. Nagyon sok olyan lánnyal beszélgettem, akikkel kezdetben lehetett beszélgetni, de amikor így elmúlt a kezdeti lelkesedés, akkor ott így meg is szakadt az egész ismerkedési folyamat.

Nem szoktam általánosítani, és nem is az én műfajom, de sajnos tényleg van egy olyan réteg, mind fiúban, mind lányban akik csak szinte a külsőségekre mennek.



2016. nov. 22. 19:16
1 2
 11/13 anonim válasza:
Én sem szoktam általánosítani, de szerintem az is jellemző a legtöbb nőre, (tisztelet a kivételnek) hogy azt elvárják egy férfitól, hogy a férfi megváltozzon érte, de abba nem gondolnak bele, hogy ennek visszafelé is működnie kellene. Általában ez a tipikus elvárás, hogy ,,fogadjon el amilyen én vagyok" de persze ő nyugodtan terelgessen meg változtassa a személyiségeket ahogy azt ő akarja. Véleményem szerint ennek nem így kellene lennie!
2016. dec. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos van ilyen is. Mondjuk én 50 felé megyek, az más értékrendű, gondolkodású generáció. A maiakat tönkretették, elbutították, már akiket lehetett.
2016. dec. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Éppen a macsóság szerepének hiánya miatt. Azt hogy milyen kultúrált vagy, mennyire jó veled beszélgetni, az nem sokat számít az elején (akkor igen amikor már egy pár vagytok). Az elején az számít, hogy eljátsszad neki a nagymacsó betonkemény dzsungel királyát, hogy te vagy a kakas a dombon, és ezzel kihozd belőle az ősi ösztönt, hogy "micsodaaa FÉÉÉÉÉRRRRFIIIII", pont úgy ahogy az állatoknál is megy a párkeresés.
2017. jan. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!