Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem értünk egyet a súlyomban....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értünk egyet a súlyomban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátommal amikor összejöttek vékony voltam. (Kb 60kg) Mondta hogy szerinte hozhatnék igy két év alatt 84 lettem. Azt mondta azt kéri a szulinapjara legyek 90, es most elértem a 90et is kb 2,6 év alatt. O azt mondta szeretne ha hiznek meg minimum 5 kg-t, (de en mindig sztreccs, tapados ruhákban vagyok mert csak abban érzem jól magam, es ha meg hizok, lassan nem lesznek jók rám) es en jól érzem igy magam, örülök hogy meghiztam, élvezem hogy puhább lettem, kicsit "nagyobb" es noisesebbnek érzem magam, (a sex is jobb lett) de o nagyon szeretne ha hiznek, en nem. Hogy beszéljen le róla? Nagyon szeretne, es o meg kigyúrta magát a kedvemert, es bomba csajokat pattint le miattam de felek ha nem hizok nem

Fogja őket elküldeni....



2016. nov. 22. 21:15
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Biztos nem hagyna el! Amúgy mindig is rendészet éden hatan orvoshoz, most is járok. Egészséges vagyok
2016. nov. 23. 07:16
 12/17 anonim ***** válasza:
Az oke, hogy most az vagy. De az izuleteid, csontjaid meg csak most kezdtek el cipelni azt a 30 kilo pluszot. 5 ev mulva semmi garancia nincs ra, hogy tovabbra is az leszel. Vagy hogy nem szedsz ossze egy jo kis cukorbetegseket, coliakiat meg egyeb nyalanksagokat. Sajnalom, de a sulyos nem egeszseges, te pedig csak EGYELORE vagy egeszseges meg.
2016. nov. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Térd problémáim vannak korábbi sport sérülésből. Tudod mit mondott a doki? Hogy sportoljak és ne hízzak. (170/56 vagyok)

És tudod miért? Mert +5 kilótól már meg fogok pusztulni.. Hát remélem sikerül a terhességig megerősíteni a tartó izmokat és talán mérsékelni a fájdalmat.


Szerintem mit tesz a te ízületeiddel 30 kiló? Gondolkodjál már, ne legyél hülye!


Az pedig, hogy 90 kilósan haspólókat hordasz.. Gyönyörű látvány lehetsz már ne is haragudj. Igazából zsák a foltját szituáció van.

A barátod is beteg, meg hülye, és te is az vagy.

2016. nov. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

90 kilósan sztreccs nadrág meg haspóló?

Az meg mennyire logikus, hogy vékony csajjal csalna meg, ha nem hízol?

Kamugyanús...

2016. nov. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Hat a sztreccs kenElmesebb, es nyilván néha vagyok has pólóban.amugyazert kert mondta mar hogy fű de jo csaj ez meg az, es ok vékonyak
2016. nov. 23. 09:41
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem ez erősen troll szagú... Ha mégsem, akkor nem gond, a természetes szelekció ismét bizonyította, hogy működik. Te túl hülye vagy ahhoz, hogy szaporodj, és ez a hízás záros határidőn belül úgyis gátat szab neki.
2016. nov. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#15 Hát, pedig ez erősen alátámasztja, amit a 6-os válaszomban írtam... :/
2016. nov. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!