Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pasik miért kezdik úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért kezdik úgy ismeretlenül a beszélgetést, hogy mizu, vagy hogy vagy? Stb

Figyelt kérdés
2016. nov. 23. 22:15
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
0%
#10 mert ha leírná, hogy szimpatikusnak talál, és szívesen megismerne, nektek az is sablonszöveg lenne...
2016. nov. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
60%

Anno kreatív voltam, szépen fogalmazott mondatokkal és tartalmas szöveggel. Figyelve a helyesírásra, központozásra meg minden. A kreatívságra is ügyeltem. Eredmény: minimális.

Aztán tömör lettem és egyszerű. Eredmény: észrevehetően nagyobb siker! :D

De tényleg, gondolj bele. Aki üzeneteket kap, úgyis egy csomót kap. Társkeresőknél felmérték, hogy a nők több, mint 90%-a kép alapján dönt. Egy pasi több csajnak ír. Mégis, miért pazaroljon egy csomó energiát külön-külön, ha nagy része sikertelenség és felesleges? :D

2016. nov. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
75%
Lányuk meg úgy kezdik, hogy MIZU... ennyi még köszöni se méltatnak :DD tisztelet a kivételnek
2016. nov. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
61%

#11

Igen, mert az is semmitmondó.


Az előző barátommal az első beszélgetésem azzal indult, hogy "neked is elzsibbadt a segged?" :D (persze élőben)


Szerintem ez a netes ismerkedés halála. Nincs a világon semmi közös pont, ahonnan el lehet indulni a beszélgetésben, csak a "mizu", meg a "szimpi vagy", meg hasonló sablonos, unalmas, semmitmondó marhaságok. Ki akar már ilyen beszélgetéseket? :D

2016. nov. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

?uziM

vagy Hogy?

:)

2016. nov. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
60%
Mar csak a puszta kivancsisag miatt,akkor te is kerdező meg a többi valaszolo,irjatok már nem sablon szoveget amivel kezdeni lehet?!
2016. nov. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

#16

Én írtam :D

Vagy pl mit tudom én, én MINDIG olvasok a tömegközlekedésen, utcán, stb, de minimum a kezemben lóbálom a könyvet, pl hozzám odajöhetne azzal a pasi, hogy mit olvasok, vagy ő is olvasta, és tök tetszett neki, stb.

Most őszintén, egy "Mizu?"-ra mit tudsz válaszolni egy vadidegennek? :D Még ismerősöknek se tudok erre mit mondani, nem még olyannak, akit akkor látok először.

A mostani párommal az első dolog, amiről valaha beszéltünk egymással, az az volt, hogy milyen lenne, ha igaz lenne a pletyka, hogy a repülőkből kidobják fagyasztva a wc "hulladékát" :D

Én csak úgy tudok elkezdeni beszélgetni valakivel, ha van egy téma, amiről lehet beszéli. A "mizu?" az nem téma, mit lehet rá mondani? Kínos csönddel akarod indítani az ismerkedést? Akkor hajrá :D Ráadásul gondolom az illető megírja/mondja ugyanezt még 199 csajnak rajtam kívül aznap, még a legminimálisabb energiát se fekteti bele, hogy NEKEM írjon, ne "csak egy csajnak". Ilyen emberekre nem fogok időt és energiát pazarolni.

2016. nov. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

#17

Kieg: már nem egyszer beszélgettem tök kellemeset a nálam levő könyvről vonaton, igaz mindig nálam 30-40 évvel idősebb emberekkel, de egy hasonló beszélgetés után egy korombeli srác pl egyből szimpatikus lenne.

Meg kéne kicsit nézni az adott lányt, akit leszólítotok, keresni valami közös pontot, amiből ki lehet indulni. Mit tudom én, könyv, filmes/zenekaros póló, fityegő a táskán, akármi. Ezek tök jók, elég lényegtelen dolgok egy első, laza dumálgatáshoz, de mégis azért valami.

2016. nov. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
19%

#17 és #18: Ez a mizu inkább netes ismerkedésnél megy. Élőben kevesen mennek oda, hogy "Szia, mizu?" :D

Élőben előlehet adni a szöveget, ott sokat tesz a dologhoz a személyes jelenlét. Leesik egy csomag és fellehet venni, aztán mehet is a beszélgetés. Neten ilyen nincs. Ha a képek nincsenek tiltva és valaki olyat ír, hogy jó az a könyv, amit olvasol a 12. képeden, általában netes perverznek titulálják.

A könyves dolog amúgy jó élőben! Az más kérdés, hogy elég ritkán. Egyrészt, ha belegondolok, eddig lányoknál csak celeb könyveket vagy erotikus könyveket láttam. Hááát, ezeket mi, férfiak nem igazán olvassuk. Másrészt, itt is sokszor írták, hogy nem szeretik, ha leszólítják őket tömegközlekedésen, főleg, ha épp olvasnának vagy zenét hallgatnának.

Vicces, hogy én is jobban eltudtam beszélgetni eddig idős emberekkel, mint fiatalokkal. Sokkal nyitottabbak.

2016. nov. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Attól függ hol...

Chaten például a, hogy vagy? Teljesen jó indító szöveg. A mizu nélkül természetesen.

2016. nov. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!