Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság tényleg ilyen nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság tényleg ilyen nagy elvárásai vannak a nőknek? Jó fizetés, saját lakás stb.

Figyelt kérdés
Elképedve olvasok itt néhány véleményt. Én már 15 éve párkapcsolatban élek, így nem tudom manapság hogy megy a párkeresés. Emlékszem anno a feleségemnek nem voltak extra igényei. Emlékszem pont munkám sem volt mikor megismerkedtünk. 20 as éveinkben voltunk és az összhang volt a fontos, nem azt néztük kinek mije van vagy nincs. Amit mára elértünk azt közösen értük el. Van jó kocsink, lakásaink, jó munka stb., de ezek nem készen voltak akkor mikor megismerkedtünk, hanem idővel jöttek. Szerintem ez így természetes.
2016. nov. 24. 10:06
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
38%
Embere válogatja. Sokan úgy vannak vele, hogy ha lehet átugranák a szűkös éveket, és beleülnének a jóba. De régen is voltak ilyenek, az ilyen nőkre mondták (akinek sikerült persze), hogy jó partit csinált. Az persze egy más kérdés, hogy nem mindenkinek jut jó parti, régen sem és ma sem...
2016. nov. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
58%
És akiknek nincsenek ilyen elvárásaik és őszintén szerelmesek, nem veszik őket komolyan sem hűség szempontból, sem később majd anyagilag.
2016. nov. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
90%

Én itt a legtöbb dolgot elképedve olvasom.


Nem tudom, mi volt régen vagy ma, mert még nem volt kapcsolatom, de érdekes lenne, ha nem csinálnék semmit, amíg nincs pasim. Csak ülnénk és várnánk egymásra, hogy na majd együtt...

2016. nov. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
32%

Nálunk sem volt szempont, pedig most vagyunk a 20-as éveinkben.

Párom tesója viszont rendre kifogta az ilyen nőket egy első randi erejéig. Minden jól ment pár óráig, aztán finoman megkérdezték és mivel jöttél? ( van-e kocsid) Hol laksz? ( milyen környéken laksz =vagyonod van-e). Legalább 5-6 csajjal járt így csak első randin.


Na most ez elég érdekes tendencia ...

Egyetemi lány csoporttársaim is hasonlósn viselkedtek! Dobtak egy srácot, szerény volt, nagyon művelt, jóképű is- magyarázat: Bocsi de én nem szeretnék életem végéig nyomorogni...

A másik megszállottan keresett magának gazdag férjet... 22 évesen elvetette magát egy 40-es palival.


Sokat tudnék még mesélni: direkt gazdag pasi keresésre indultak ha buliba mentek, olyan helyekre is mentek ahol ezek voltak. Az egyik dobott egy riporter srácot ( jól keresett) de nem eléggé ezek szerint, meg nem akarta mindenre meghívni a csajt és ajándékokkal elhalmozni.


Sok ilyen van, persze akadnak pozitív követelmények! De azt látom egyre több az ilyen nő. ( nem általánosítok csak személyes tapasztalat)- mindig vannak kivételek.


24/L

2016. nov. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
0%
Szóval pozitív *kivételek! ( nem követelmények) automatikus bevitel :D bocsi
2016. nov. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
67%
Ez általánosító kérdés megint. Ha korrekt lettél volna akkor így szólna a kérdésed: "Manapság tényleg ilyen nagy elvárásai vannak EGYES nőknek?" Amúgy van akinek van elvárása és van akinek nincs....de elmondom a mai férfiak többségének saját életkilátása sincs. Saját autó még oké, de saját lakás nem. Inkább anyuci mosson rá otthon.
2016. nov. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
26%
A párommal 4 éve vagyunk együtt. Mikor megismerkedtünk egyikünknek sem volt munkája, de nagyából 3 hétre rá talált munkát, majd segített nekem is bekerülni a céghez. Mind ketten félre tettük a fizetésünk nagy részét hogy együtt kezdjünk új életet. Azóta már van egy közös házunk, kocsink csak nekem nincs jogsim mert nem vonz az autó. Állandóan félre teszünk még most is hogy ha esetleg történne valami akkor át vészeljük együtt. A mai fiatalok nagyrésze szóba sem áll a másikkal ha nincs munkája, háza, kocsi. És emelett a lányok nem tudnak főzni,takarítani, mosni. Mind emelett nem tudnak beszélni. Csak az interneten tudnak párt találni maguknak. Fogalmuk sincs hogy milyen internet nélkül ismerkedni, bár ha rájuk lenne bízva akkor kihalna az emberi faj, na de ez arra vezethető vissza hogy a felszinesség van érvényben a világon. Akinek nem inge nem veszi magára.
2016. nov. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
27%

Más világ volt gondolom akkor.

Ha körülnézel a mai világban, mit látsz? Buta celebek tele pénzzel és nők veszik őket körül.

Amikor suliba vagyok rá szoktam tekinteni kinek van komoly kapcsolata és a tapasztalat azt mutatja, hogy aki gazdag annak több, hosszabb ideig tartó kapcsolatai voltak a szerény körülményekkel élőkkel szemben.

Nem csak a mai korszak épül a pénz köré, hát régebben teljesen elfogadott volt az érdekházasság. Ilyen a világunk, csak tabu kimondani.

Engem az utóbbi időben sorba utasítottak el lányok ezen okok miatt: nincs saját kocsid, nincs saját házad.

Ha kocsival furikáztatom, akkor az első horogra akadt volna...


Csak tudod. Mi lenne ha a pórnép rádöbben erre, hogy azért nincs kapcsolata, mert szegények. Jobb őket abba a hitben terelgetni, hogy azért van ez, mert nem alakult ki a megfelelő "kémia"...:D

2016. nov. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:

6, persze biztosan nem igaz minden mai nőre! viszont úgy érzem az van amit a 4-es is ír, hogy ez egy tendencia!

15-20 éve is voltak ilyen nők csak akkor még kevesen.

2016. nov. 24. 10:28
 10/47 anonim ***** válasza:
41%

A fiú sen tudnak főzni, mosni, takarítani. És ha nem segít a párod bejutni a céghez, csak várod a csodát?


Na, erről beszélek. Aki egyedül nem él, csak ha valaki segít neki.

2016. nov. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!