Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem idegesít már rohadtul hogy egyfolytában rinyálnak a pasik, hogy nem találnak megfelelő nőt, illetve hogy ők nem kellenek senkinek? Szánalmas ez a panaszkodás!

Figyelt kérdés

Az összes ilyen kisebbségi komplexussal, önbizalom hiányos, defektes idióta pasi itt panaszkodik gyakorin, illetve a való életben is rengeteg ilyen van.

Miért a nőket kell elmondaniuk mindenféle k.rvának, mert nem akarnak velük lenni? Miért a nőket hibáztatják a saját elfuserált életükért?

Miért nem bírnak tököt és személyiséget növeszteni ezek az emberek??? Mire jó az, hogy egyfolytában panaszkodnak, és mást hibáztatnak saját maguk helyett?



2016. nov. 24. 14:54
1 2 3
 11/21 Dreed ***** válasza:
68%

Érdekes.. Anno nem jött össze nekem sem egy lánnyal, mert mást választott.én nem "rinyáltam" túltettem magam. Viszont pár hete összefutottunk a városban.Kék-lila foltos,mert azóta veri a pasija. Természetesen sajnáltam,

de azért a fejemben ott volt az a gonosz gondolat,hogy ezért nem kellettem? és belül mosolyogtam. Tudom nem szép dolog,de ebből az egészből csak azt akartam kihozni,hogy szerintem attól nem idióta valaki,hogy nincs önbizalma,ez nőknél is előfordul.

Illetve biztos volt egy másik fél is,aki ezt előhozta bennük.

Mint kérdezted,"bírnak tököt és személyiséget növeszteni ezek az emberek"

Hidd el,meg fog történni,de lehet hogy akkor egy rosszabb énje lesz.

Ami meg a történet végét illeti,küldött képeket,hogy néz ki,próbált beszélgetni velem,de valahogy már nem érdekelt a dolog.

2016. nov. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Sunshinedoll ***** válasza:
27%
engem ezek a pasik nem igazán érdekelnek, foglalkozok azokkal, akik normálisak. Én biztos nem fogok egyikkel se vitatkozni, kikérni magamnak a vádaskodást meg stb. Ha nekik könnyebb a lelkük azt hinni, hogy a nők rosszak, akkor higgyék :D Nem én vagyok az, aki beledöglik a saját keserűségébe és zokogva maszturbál a gép előtt :)
2016. nov. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
87%

Amikor túl sok negatív dolgot kap valaki az életben és túl kevés pozitívat, felborul az egyensúly és lerombolja a személyiséget. Bármennyire is lenézed az ilyen embereket, ez veled is megtörténhetett volna, és akkor te is ilyen lennél. Ez olyan törvényszerű, mint amikor valaki beledugja a kezét a tűzbe, és megég.

Például, ha te egy olyan ronda nő lennél, akit egész életében bántottak, és soha semmi pozitívat nem kapott, valószínűleg nem ezt a kérdést írtad volna ki. Lehet jobban idegesítene a dolog, mint pár ember által egy anonim oldalra kiírt panaszkodás.

2016. nov. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
78%

Én nem hibáztatok senkit, mindegyik ujjamra kaphatnék 3 nőt, csak azért nincs kapcsolatom, mert egyszerűen könnyebb nélkületek az élet.

Szinte kivétel nélkül rohadt idegesítőek és önzőek vagytok, adni nem vagytok képesek semmit, az elvárások viszont nagyon nagyok, így aztán az egyetlen, amire szükségem van tőletek, az a szex, de azt meg sokkal egyszerűbb úgy megoldani, hogy krvákra költöm azt a pénzt, amit amúgy rátok költenék el.

Remélem, sok férfitársam ébred fel és kezdi el ugyanezt tenni, akkor talán leszálltok majd a magas lóról, és akkor talán majd lesz értelme veletek párkapcsolatban élni.

2016. nov. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
55%-osnál a pont!!!
2016. nov. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
44%

Férfiként én sem értem a folyamatos panaszkodást: tegyük fel, igazatok van és minden nő valójában egy pénzéhes gátlástalan romlott rbanc, aki utálja a magasvékony és a mackós srácokat is. Ebben az esetben nem lenne okosabb dolog szép csendben keresni a nők helyett más elfoglaltságot és nem kiírni 500 ugyanolyan rinyálós/vádaskodó/számonkérő kérdést a témában, amivel úgysem győztök meg senkit és ugyanazokat a köröket futjátok le 500. alkalommal is?


A nők mellőzésével nyert plusz időt, energiát és pénzt fordítsátok valami hasznos dologra, teremtsetek világbékét, fedezzétek fel a rák ellenszerét vagy amit szeretnétek.

2016. nov. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
75%

Hát amig a "kedves" nő személyekbe nem lesz semmi tolerancia szint, addig ez a helyzet igy marad kérdező, erre készülj fel! Ezzel nem azt mondom, nem arra kell gondolni hogy add oda magad tárd szét a lábad.. Sajna sok nő igy fogja fel ezt a dolgot ha arról van szó hogy segiteni. pedig nem erről van szó. Most kicsit nyers leszek de amit én látok tapasztalok és végig gondoltam az, hogy a Mai nők Szidják és elküldik, kerülik a társkeresésben sikertelen, próbálkozó férfiakat.

A férfi nem tud valamit, vagy nincs meg egy képessége mert nincs tapasztalata, és feljönne mondjuk ide egy kérdést kiirni, akkor egyből adjátok rá a jelzőket hogy milyen Balfsz szerencsétlen anyuci fia.. Igy még is mi a francot vársz?? Én meg kérdezném az ilyen nőktől mint te, szerinted az ilyen férfiakkal mit kellene még is tenni, hogy változzon a helyzet?! Nem az a kislányos felfogás kell ide hogy hmm a férfinak nincs palotája ezért nem törődünk vele.. mert ez elég sérült felfogásra vall. Ugyanis egy férfi nem attól férfi hogy körbenyalja a seggeteket behódol nektek a ti kedves elvárásaitoknak.. Ti meg azt nem tudjátok fel dolgozni, hogy ha nem nyalja a segget a férfi akkor biztos vele van a gond..

De hogy érthetőbb legyen, én soha nem fogom überelni azt a fszit aki veletek volt, és neki milyen aranyélete volt veletek..

"Miért nem bírnak tököt és személyiséget növeszteni ezek az emberek???" Ezt azoktól a nő társaidtól kérdezd, akik jót szórakoznak körberöhögik kigúnyolják a próbálkozó férfiakat. Ez olyan, Ha én egy kóbor kutyába mindig belerúgok, vagy játszok szórakozok vele hogy adok neki csontot de elveszem és jól kiröhögöm, akkor az a kutya előbbutóbb lelkisérült lesz, megzavarodik, nem bizik már emberben, félni fog mindentől a világon. Érted a logikát??. Ugyan ez férfiakkal is. Nem idegeskedni kéne hogy milyen férfiak, meg nem mosolyognak és titeket ez zavar, hanem tenni ellene.

2016. nov. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
86%
egó egó egó egó... minden a nők egójáról szól. nem csoda h nem lehet ezzel fel venni a versenyt
2016. nov. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nem kell kóbor kutyaként pitizni a "csontért".
2016. nov. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Ha ez a híres női empátia, akkor neked sincs sok alapod bárkit kritizálni ;)


Amúgy meg terminológiai problémáid vannak...

2016. dec. 3. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!