Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz nekem valaha párom?

Figyelt kérdés
Ezt muszáj volt így kérdeznem. 19 éves fiú vagyok. Kamaszkoromban rendkívül zárkózott voltam, mostanában próbálok csak nyitottabb lenni, de még eléggé az elején tartok. Barátnőm még sohase volt, van egy lány, aki tetszik, próbálok beszélgetni vele, de úgy érzem, semmi érdeklődést nem mutat irányomban ezért folyton feladom. Szerintetek van esélyem, hogy valaha lesz barátnőm, vagy anélkül kell leélnem az életemet? Főként azok válaszát várom, aki maga is hasonló alkatú vagy van ilyen ismerőse, barátja, párja, stb.

2016. nov. 25. 15:01
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Hát igen, magam is nagyon szeretnék fejlődni. Bár rendkívül frusztrál, hogy ez a lány nem viszonozza a dolgot, de fakír módon elég jól tűröm. Viszont, ha meglátnám őt valaki mással...azt esküszöm, nem élném túl.
2016. nov. 28. 15:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!