Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak ha nincs kedvem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nincs kedvem így egyedül élni?

Figyelt kérdés
Nem akarok öngyilkos sem lenni, de így meg nagyon rossz az életem, nem tudok beletörődni.

2016. nov. 25. 18:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy még az írásodból ítélve, de egy javaslatot írok neked : őszintén valld be magadnak, hogy miben milyen részben vagy hibás (pl. a kapcsolataid elején már érezted, hogy csak azért jössz össze velük, mert valójában félsz egyedül lenni , stb.) , ezeket nem kell, hogy másoknak is reklámozd, viszont magadnak mindenképpen mond ki, mert ha magaddal nem vagy őszinte, és másokra hárítasz (r..anc csaj, nincs elég tőkém, kocsira nincs pénzed , stb.) , akkor az előbb utóbb (ez általában az embereknél minél később szokott bekövetkezni, mert félnek ezt bevallani, de eddigre meg jó sok dolog összegyűlik és annál jobban fáj, minél később vallod be) könnyen ott találod magad, hogy szembesül vele, hogy az egész életed egy hazugság, és a legfájadalmasabb az lesz, hogy tulajdonképpen te felelsz érte, hiszen ez a TE életed, te csináltad , te szalsztottad el a lehetőséget, hogy változtass, te voltál gyáva kimondani bizonyos dolgokat, te voltál lusta tenni a céljaidért stb.


Én is hasonló cipőben vagyok jelenleg is, viszont én annak örülök, hogy a elgelső lépcsőt, azt, hogy felvállaljam, hogy hibáztam ezt már megtettem. Eléggé fájdalmas volt, viszont nagy mértékű megkönnyebbülést éreztem, és innen tudtam, hogy valóban én voltam a hibás, különben nem könnyebbültem volna meg. Ez eltart 1-2 hétig, amíg elég rosszul érzi magát az ember (de már máshogy rosszul mint előtte, már nem görcsös hanem nyugodt, csak eléggé szomorú..) és ezután jöhez az, hogy eldöntsd, hogy merre tovább. Ilyenkor kell meghozni a kompromisszumoktól mentes döntést, és eldöntetni, hogy melyik úton mész tovább. A döntés olyan erős legyen, hogy annak felelőssége alól ne lehessen kibújni, kölünben nem is igazi döntés, csak üres beszéd a levegőbe, aminek nincs súlya, és ilyenkor újra magadat vered át, és kezdhetet újra gyűjteni a hazugságaidat. Persze bármennyireszer újra leeht kezdeni a siekrltelen próbálkozások után, csak nem szabad elfelejtetni, hogy az élet hamar elmegy.


Sok sikert



23f

2016. nov. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

24 vagyok

megmondom miért, akartak velem randizni, most én nem akartam volna magamtól de akkoriban ráértem egész nap a fa**omat vertem kb. elmentem dumálni velük, ne legyek egyedül és ne unatkozzak. Volt olyan csaj aki nagyon ronda volt, de mindig meghívott kajálni. Meg a szex miatt is. Aztán mikor valami fontos dolog jött Pl. suli, foci edzéseim voltak, foci EB akkor ezek a kapcsolatok rendre megszűntek.


Én tudom utólag hogy mikor mit hibáztam, meg hogy mire pazaroltam energiát régen. De én 21 éves koromig nem is dolgoztam, féltem az új dolgok kipróbálásától, első randim 20 évesen volt, első szex 23 évesen. Én úgy érzem 4-5 lemaradásban vagyok a kortársaimhoz képest. Azért is lehet mert már majdnem 20 voltam amikor leérettségiztem, buktam is a suliban, nem is zavart. Mert féltem az új dolgoktól hogy mi lesz utána, a nagy semmi. Aztán már igazából látom, hogy a munka bármilyen rossz is, sokkal jobb mint a suli, hiába mondják hogy majd visszasírom a sulit. Én utáltam csúfolódások, mindenkinek volt nője csak a hozzám hasonlóknak nem, akkoriban szárazkiflin éltem. Nagyon rányomja a bélyegét ez az életemre.

Meg baráti társaságom is a sport által lett, az iskolai társakkal nem tartom a kapcsolatot, beképzeltek, a lányok közül sokan le is tiltottak engem.


Igen ez az utolsó mondatod zavar hogy az élet hamar elmegy, és ettől félek igazából, mert még annyi mindent szeretnék látni és csinálni amihhez pénz kell, vagy nem itt van.

Célok most is vannak, de nehéz elérni úgy hogy mindig valakit fűzök, és nem lesz semmi, aztán depresszió, X idő múlva találok újabb kiszemeltet azzal se lesz semmi és így tovább... a barátnő lenne egy biztos pont

meg például egy munkahely, de azzal is úgy vagyok mint a lányokkal, hogy dolgoztam segédmunkásként, gyári munkásként, egy áruházban kisegítő, de én valami komolyabbat szeretnék, nem azért mert ez a munka rossz, hanem mert több pénzt szeretnék.

Nincsen jól megfizetve a munka ebben az országban. Ezért is csinálom a sportfogadást, ha nem 500-600 / óra lenne hanem 1500-2000 abból lehetne spórolni is valami komolyabb dologra, kitudnám fizetni a tartozásaimat, külön is költözni.

2016. nov. 26. 00:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!