Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek? Évekig próbálkozta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Évekig próbálkoztam netes társkeresőkön hiába! Vágyok egy társra de senkit se érdeklek! Személyesen se megy az ismerkedés! Lehet hogy örök vesztes vagyok a társkeresésben? F

Figyelt kérdés
2016. nov. 26. 19:20
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

#7 Persze minden ilyen srác ilyen, csak siránkozni tudnak, szerencsétlen, meg vetnivaló lúzerek, akiknek aztán ha összejön valami, akkor nyilván mindenkivel dugnak, meg átesik velük a ló.

Persze te lehet kifogtál egy ilyet, de ettől még nem kell ráhúzni ezt mindenkire.

Nekem egyébként eddig egy barátnőm volt, és a kapcsolatunk alatt eszembe se jutott volna félrelépni, egyszerűen szerettem, és tiszteltem annyira, hogy ne akarjak más nőt.

2016. nov. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Szerencse, hogy nem itt engeded ki a gozt, mi lenne akkor, ha megis...

Erted, beszólsz egy elkeseredett ferfinak, valaki visszaszol, erre a letezo ledurvabb sertest vagod anblokk az 'ilyenek' fejéhez. 'Nem is vagy ferfi baratocskam..."

Biztosan ugy van ahogy mondod. Tudod hany hozzad hasonló nővel talalkoztam mar akik betűre lenyomjak ezeket a szövegeket, kozben otthon sirdogalnak, mert a FERFI meg nem valaszol az uzenetekre? Ugyanmar. :-) De erdektelen tulajdonkeppen. Pusztan annyi lenne a megfontolando, hogy a gyuloleted ne ismeretlen, valamilyen valsagban levo ferfiakon, hanem azokon toltsd ki, akik konkretan szemely szerint raszolgaltak.

2016. nov. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha jobban belegondolsz, pontosan tudod, mit kell tenned.
2016. nov. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Nagyon nem tudom hogy mit kéne tennem!
2016. nov. 26. 21:40
 15/24 anonim ***** válasza:
leirtam a 4 es pontban. De ha továbbra is a saját sorsod akarod rontani, lelked rajta, viszont felhívnám a fiygelmed arra a nem elhanyagolható tényre, hogy a világ biztosan olyan marad, amilyen.
2016. nov. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
De mit tegyek ha hiányzik egy társ?Minden nap ez foglalkoztat!El kelle kerülnőm a nőket?Talán idővel akkor nem hiányozna egy társ!
2016. nov. 26. 21:59
 17/24 anonim ***** válasza:

"Minden nap ez foglalkoztat!"

Itt a hiba, túlságosan rá vagy görcsölve, úgy gondolod hogy ez nem látszik rajtad? Mert, de nagyon is látszik.

"El kellene kerülnöm a nőket?"

Semmi esetre sem, csak ne a társat keresd mindegyikben. Attól rosszabbat nem tehetsz. Ha találkozol egy nővel, vagy beszélgetsz vele, ne a tökéletes társadat lásd benne, mert csak feszültté válsz. Vedd úgy, hogy egy régi ismerősöddel beszélgetsz, akit 1000 éve ismersz.

Ha el tudod engedni magad, könnyebben megy majd.


ÉS.... NE KÜZDJ TÚL ERŐSEN! A LEGJOBB DOLGOK VÁRATLANUL TÖRTÉNNEK! MINDENNEK OKA VAN, AMI TÖRTÉNIK VELÜNK!


[link]


Gondolkozz ezen egy kicsit!

2016. nov. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
68%

"El kelle kerülnőm a nőket?"


Például. Legalábbis a szükséges minimumra helyezni a kommunikációt velük (bár ha jól vettem ki, egyébként is leszarnak, szóval ezt nem lesz annyira megerőltető számodra abszolválni, de ne is kezdeményezz ilyesmit)

Ami nyilván nem egyszerű, viszont meg fogod látni, hogy egyre több szellemi, érzelmi, lelki kapacitásod marad EGYÉB dolgokra koncentrálni. Ezeket neked kell megtalálni. Ne nőket keresgéljél, hanem elfoglaltságot. Munkát, tanulást, hobbit, mittudomén. Ilyenek. Az az igazság, hogy én nem tudom, milyen az, ha valakinek sosem volt nője. De azt el tudom mondani, hogy baromira nem éri meg kajtatni utánuk MÉG AKKOR SEM ha esetleg összejön. Ha összejön, akkor egy nő fogja elszívni előled a levegőt (legalábbis feltett szándéka lesz) Ha nem jön össze, akkor meg a sok megaláztatás teszi ugyanezt.

2016. nov. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Jelenleg sajnos úgy viselkedsz, mint egy kéregető az utcán, aki remeg egy korty piáért, és ez nem vonzó a legtöbb embereknek.


"De mit tegyek ha hiányzik egy társ?Minden nap ez foglalkoztat!El kelle kerülnőm a nőket?Talán idővel akkor nem hiányozna egy társ!"


Kicsit ássunk a dolog mélyére: mire vágysz pontosan és miért? Mit akarsz megkapni mástól, amivel jelenleg nem rendelkezel? Miben lenne más az életed, mint most? Hogyan telik egy napod, amit szívesen megosztanál egy másik emberrel?

2016. nov. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Leírom a történetem, nem tudom van e értelme de hátha.

Már csak azért is mert itt mindenki szidja az ilyen férfiakat.

Nehezen ment/megy nekem is az ismerkedés nőkkel.

21 voltam mikor találkoztam első és egyben eddigi utolsó párommal. Szerelem volt, jól el voltunk. Neki több férfi is volt már akkor az életében előttem.

Soha de soha nem gondoltam arra miután összejöttünk hogy ha őt megkaptam akkor mást is megkaphatok. Nem is akartam.

Házasság lett és két gyerek.

Aztán ő csalt meg engem, megtudtam és elváltunk mert számomra a megcsalás kizáró ok. Most leszek 34 lassan 1 éve egyedül vagyok. Mikor meghoztam ezt a döntést a válásról, tudtam hogy mivel nehezen ismerkedem, előre láthatólag sokáig nem lesz senkim.

Most sem kezdtem őrült csajozásba mivel nem az az ember vagyok. Szóval kedves hölgyemények nem kell mindenkit egy kalap alá venni. Köszönöm, kérdező neked pedig sok sikert, netes társkeresést felejtsd el, olyan elfoglaltságot keress amin keresztül lehetőséged lesz ismerkedni. Én eddig ezt a megoldást találtam a legjobbnak, igaz még nincs olyan akivel bármit is el tudok képzelni, de legalább tudok ismerkedni.

2016. nov. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!