Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek? Évekig próbálkozta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Évekig próbálkoztam netes társkeresőkön hiába! Vágyok egy társra de senkit se érdeklek! Személyesen se megy az ismerkedés! Lehet hogy örök vesztes vagyok a társkeresésben? F

Figyelt kérdés
2016. nov. 26. 19:20
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Nem értem az egészet. Elkezdtem társkeresőzni nőként, és volt pár randim. Olyan férfiakkal, akik pont ezt mondták, hogy évek óta nem találtak senkit, neten és élőben sem, mindenféle okokból. És hogy mennyire örülnek, hogy velem megismerkedtek, és milyen jó, stb. És hiába a randik, az értelmes beszélgetések és a jó szex, utána sem álltak le a társkeresőzéssel. Sírnak, hogy nem találnak senkit, mikor találnak, akkor meg jön a kisördög, hogy hohó, ha ilyen van, biztos van ennél jobb is. Aztán koppannak, és akkor jön,hogy minden nő hülye meg szemét.
2018. nov. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Én találkoztam onnan nőkkel, jó fej is voltam, udvarias, előzékeny. Sosem volt szex, sosem volt kapcsolat. Még akkor sem, amikor szerelmesek voltak belém. Nem én mondom ezt, hanem ők. Akkor én mit mondjak?
2018. nov. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
21-es. Az van, hogy házas férfiakba botlottál bele. A mázlisták még szexhez is jutottak ingyen.
2018. nov. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
21es vagyok. Egyik sem volt házas. Simán csak ez volt a logika mögöttük. A szar ingyen szexes dumádat meg tartogasd a hasonló kis barátaidnak. Kértem volna érte pénzt, vagy mi?:D te nagyon kivagy az élettől :D
2018. nov. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!