Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők túlnyomó többsége minek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők túlnyomó többsége minek nem szeret interneten ismerkedni?

Figyelt kérdés
2016. dec. 7. 17:41
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
50%

"Élőben elkábíthatnak, megerőszakolhatnak, leüthetnek, stb... Ja, tényleg a net veszélyes!"


Ezt úgy is megteheti bárki, hogy neten előadja a jófej gyereket, megbízol benne - mondjuk jobban, mint egy idegenben - és AZTÁN erőszakol meg.


Alapból úgy megyek az utcán, hogy veszélyes, de ha valaki előtte eljátszotta, hogy barátságos, akkor nagyobb bajban vagyok.

2016. dec. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
63%

Kikre gondolsz? Akik fenn vannak netes társkeresőkön, nyilván neten is szeretnek ismerkedni.


Én nem vagyok fenn sehol, mert mindenhova kép kell, viszont rondadisznó vagyok. Élőben még senki nem próbálkozott nálam, itt rám szoktak írni, de nem fogom magam azzal alázni, hogy mindenkinek elmondom, ronda vagyok, aztán megkapjam a meghazudtolást, hogy nem is.


Arról nem tehetek, hogy a férfiak azt képzelik, itt minden nő egy hosszúlábú, svéd binikimodell.

2016. dec. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
72%
és akit a család barátja több év után üt meg vagy durvább??
2016. dec. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
42%
Az, hogy a nőket rengeteg erőszak éri, nem jelenti azt, hogy meg kell bízni idegenekben.
2016. dec. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
61%
#12: Az alapján, hogy itt minden 2. lány előadja, hogy soha és senki sem próbálkozott náluk, egyre inkább azt kezdem érezni, hogy nem svéd, hanem vénuszi modellek járnak ide! :D
2016. dec. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
65%
De ez miért lep meg téged? Nyilván a szép lányok a barátaikkal vannak, buliznak, élik az életüket. A rondák meg itt élik az "életüket". Engem az lepne meg, ha a szép lányok itt lennének.
2016. dec. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
56%
Én mondjuk messze nem vagyok csúnya de szeretek itt lebzselni :D bár tény hogy kérdést talán 10 éve nem írtam ki nem véletlenül. De olyan jó kis vitákat lehet olvasni vagy épp be lehet szállni szájkaratézni.
2016. dec. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
59%

#16: Pusztán azért lep meg, mert az általam ismert legrondább lányoknál is akad évente néhány jelentkező. És az általam ismert legszebb lányok között is rengetegen panaszkodnak, hogy senki sem akar velük ismerkedni. Zavart érzek az erőben... :/

#17 helyzetét teljesen átérzem! :D

2016. dec. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
65%

Ez nem változtat a helyzetemen semmit.


Ha nem hiszel nekem, ez van. Nekem attól nem lesz jobb.

2016. dec. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
#19: A szememnek szoktam hinni. Nem láttalak, szóval nincs minek. :)
2016. dec. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!