Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők túlnyomó többsége minek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők túlnyomó többsége minek nem szeret interneten ismerkedni?

Figyelt kérdés
2016. dec. 7. 17:41
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
Bizony, az életem tapasztalata és a szavam semmit nem ér. Kösz.
2016. dec. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:

Mert ahogyan mondták is személytelen. Nem élő. És az mondjuk oké, h írok valakivel, esetleg külsőre is tetszik, viszont nincs kémia, és számomra onnantól lesz uncsi, és onnantól vége is.

17L

2016. dec. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
#21: Jó megállapítás. Én úgy tapasztaltam, hogy valami varázslatnak köszönhetően, ha benyomok egy gombot a falon, akkor felkapcsolt a villany. Csak varázslat lehet, ez a véleményem! :D
2016. dec. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 Sunshinedoll ***** válasza:
0%
Én mondjuk azért, mert félek, hogy az illető szervkereskedő vagy nőgyilkoló. Ilyen jó híre van a pasiknak :D
2016. dec. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
0%

10-es te tényleg ennyire hülye vagy, vagy csak játszod a nem létező eszedet??


Interneten azért veszélyes te féleszű, mert nem tudhatod mit akar valójában az illető és ki van mögötte valójában. Bizalmat ébreszt, aztán amikor találkoztok jöhet a naaagy pofára esés haha!


Továbbá egy csomó dolgot leírsz neki, mert te már csak ilyen eszetlen szerencsétlenség vagy, hogy nyitott könyv leszel az az adataiddal és a kis sztorijaiddal együtt..


Együgyű! Ez nem elég indok?

2016. dec. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
65%

#25: Oké, lépjünk túl azon, hogy milyen primitíven tudsz kommunikálni.

Ha élőben odalépek hozzád, mennyivel tudsz rólam többet, mintha neten beszélgettünk volna 1 hónapot? Semennyivel. Ez az "érved" ki is van lőve.

Azt meg nem írtam, hogy én bármi olyan személyes infót megosztok neten, amit nem akarok. Pont ezt írtam: Ha valaki ezt csinálja, azért nem a net a felelős, hanem az, aki leírja a dolgokat. Amúgy élőben is áll a helyzet. Vagy élőben nem osztasz meg magadról információt? De.


De remélem, hogy feldobtam az estét azzal, hogy találtál valakit, akit random hülyézhetsz, mert nem olyan átgondolatlan, mint te. Szép estét! :D

2016. dec. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
Tehát akkor akik amiatt nyavalyognak, hogy miért nem szeretnek a nők neten ismerkedni, azoknak azt mondod: "Még jó, hogy nem beszélnek magukról neked. Jól teszik, okosak."
2016. dec. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
#27: Ezt ki mondja?
2016. dec. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
37%
Ha ismeretlenül odalép hozzám egy pasi akkor bizalmatlan leszek. Ha viszont az illetőt látszólag már ismerem (1 hónap azért rengeteg beszélgetést jelent) akkor kevésbé leszek bizalmatlan hisz "ismerem". Ez nem azt jelenti hogy bármi kompromittálót tudhat rólam hanem hogy mondjuk idióta módon elmegyek vele sétálgatni este mert az milyen romantikus és ő megerőszakolósat akar játszani. Emellett tényleg nem tudhatod hogy azzal beszélsz e akinek a képét látod és ahogy előttem írták számomra is érdektelen a netes kommunikáció. Hiányoznak a nonverbális jelek nem látom milyen a pasi kiállása milyen a mozgása nem érzem az illatát nem hallom a hangját ezek olyan ingerek amikre nekem kifejezetten szükségem van ahhoz hogy egy pasi érdekelni kezdjen. Az hogy látok néhány begépelt szót egy két smile-val az nem sokat mond. Mondjuk nem is ismerkedek neten.
2016. dec. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
69%

#29: Ha valaki elég értelmes és érette, akkor képes neten normálisan beszélgetni és megismerni a másikat. A baj az, hogy egyszerűen rengeteg ember nem képes. És ezért a net lesz a veszélyes és a rossz. Nem, nem az. Sosem az eszköz a hibás. Mindig vicces olvasni, amikor egy eszköz van hibáztatva. A facebook miatt nem beszélgetnek egymással az emberek és hasonló átgondolatlanságok.

Az teljesen rendben van, hogy nincs közvetlen érintkezés és hatások. Ebben igazad van! :)

2016. dec. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!