Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők túlnyomó többsége minek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők túlnyomó többsége minek nem szeret interneten ismerkedni?

Figyelt kérdés
2016. dec. 7. 17:41
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

Azzal egyetértek hogy nem az eszköz (jelen esetben a net) a hibás hanem az azt rosszul használók de a pisztoly sem hibás amivel a gyerek agyonlőheti magát mégsem adom a kezébe. Én a netes ismerkedésben veszélyt látok ezért kerülöm.

Az ebből a szempontból lényegtelen hogy maga az internet vagy az azt használó esetleges perverz elmebetegek a veszélyforrás. Sok embert még szemtől szemben sem lehet rendesen megismerni egy semleges ingerszegény környezetben pedig ez még nehezebb.(tudod ez a tipikus ki gondolta hogy a kedves szomszédbácsi szabadidejében k.urvákat darabol a pincében)

2016. dec. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
0%

26-os továbbra is együgyűnek tartalak:


"Ha élőben odalépek hozzád, mennyivel tudsz rólam többet, mintha neten beszélgettünk volna 1 hónapot? Semennyivel. Ez az "érved" ki is van lőve. "


Igen? És neten keresztül miről beszélgetsz vele 1 hónapon keresztül? Valamit csak "villantanod" kell, idióta. Személyesen pedig nem önt mindent az ember fia, lánya a másik elé ahogyan ti szoktátok csinálni. Mert interneten aztán a kutya f@@szától kezdve mindent megosztotok egymással, ezt kár is tagadnod!

2016. dec. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

nekem nem jött be

perverz idiótákon és családos embereken kívül mással nem hozott össze a sors

persze a családos nem úgy hirdette magát, hogy "elválni készülő 3 gyerekes apuka"

2016. dec. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
Én férfiként is azt momdom hogy nem szeretek neten ismerkedni. Csomó minden nem jön át, ami nagyon fontos lenne egyébként.
2016. dec. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
ja.
2016. dec. 8. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
68%

Személytelen, undoritó húspiac. Nem szeretem, ha valaki azért próbálkozik be, mert mindenáron nőt akar, és épp én jöttem szembe. Ismerjen meg mint embert, aztán ha szimpatikus vagyok, akkor akarjon felszedni mint nőt, ne pedig forditva.

Valamint: nem látom a mozgását, testbeszédét, nem hallom a hangját, nem érzem az illatát, úgy alapból a közelségét, pedig ezek fontosabbak sokkal, mint hogy hogy néz ki fotón.

Plusz nincs semmi közös élmény, mi a túróról lehet beszélgetni? Oké, egy darabig lehet sorolni a hobbikat meg kedvenc kajákat, meg lehet sztorikat mesélni a múltból, de nekem kellenek a közös emlékek már ismerkedés alatt is ahhoz, hogy valakihez vonzódni tudjak.

Ráadásul sokaknak gondolom a hócipője tele van a "b...nálak", meg "szia szimpi vagy, ismerkedünk?" ("szimpi vagy", csak azért mert látja, hogy nőnemű vagyok), meg "szűz vagy?" meg hasonló tipusú üzenetekkel.

2016. dec. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Azért az elgondolkodtató, hogy ha ennyire nem szeret senki interneten ismerkedni, akkor kik regisztrálnak társkereső oldalakra.
2016. dec. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Azért 37 válasz többször ismétlődő válaszolókkal nem olyan rengeteg ember...
2016. dec. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
#38-asnak igaza van. Itt most épp a gonosz netes emberek lettek többen. Amúgy olvastam kb. 1 éve egy cikket, az ottani statisztika szerint a 18-30 évesek több, mint 70%-a ismerkedett már neten társkeresés céljából.
2016. dec. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!