Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jelenthet az valamit, hogy egy lakáson fogadó prosti lány önként megadta nekem a privát mobilszámát és többször fel is hív engem?

Figyelt kérdés

Alapesetben ezek a lányok soha nem szokták megadni a privát számukat a hozzájuk érkező fizető klienseknek, mindig egy külön erre a célra szánt mobiljuk van, amit másra nem is használnak.

Azt szokták írni, hogy "diszkréció oda-vissza", mert sose tudhatják, hogy nincs-e ott a közelben az illető barátnője vagy felesége, és nem ő veszi-e fel.

Emiatt nagyon meglepődtem, hogy nekem megadta a számát, aztán azóta már többször előfordult, hogy csak úgy felhív engem napközben vagy inkább este, hogy mi van velem (néha én is őt). Már sokszor voltam nála. Azzal tisztában vagyok, hogy én is csak egy fizető kliense vagyok, viszont azt azért érzem rajta, hogy nem vagyok közömbös neki. Úgy érzem, hogy kedvel engem, de szerintem nincs nála esélyem, hogy össze is jöjjek vele. Nem vagyok vele egy súlycsoportban.


2016. dec. 9. 19:28
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
96%
szerintem ő még szűz azért nincs nála esélyed... ez a kérdés vagy fake vagy egy irtó nagy lúzer vagy... a prosti nem jó parti... vigyázz magadra
2016. dec. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Jo a ceges kommunikacioja,prja
2016. dec. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
94%

Hát eleve elég gáz, ha egy prostival összejönnél... tönkretenne lelkileg.

Gondolom örül, hogy van visszatérő kliense, így igyekszik jó kapcsolatot ápolni.

2016. dec. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
56%
Szerinted egy ilyen lecsuszott alja novel, akinek a lyuka az egyetlen erteke, ki jonne ossze? Milyen lehetosegei vannak az ismerkedesre? Semmi, mert selejtes ocska aru, senki nem "vinne", igy megragadja a legaprobb lehetosegeket is, ha valaki tetszik neki, hiszen te mar alapbol tudod, hogy prostitualt.
2016. dec. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

1-es:


Az a helyzet, hogy egyáltalán nem kamu. Teljes mértékben ez a helyzet. Kicsit baleknak is érzem már magam miatta, mert azóta elég sokba került nekem az a lány. :(

Egyébként már régóta nem szűz. Legalább nyolc éve nem az.

2016. dec. 9. 19:33
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Tenyleg nem szuz?

Ez hogy lehetseges?

2016. dec. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
vedd el feleségül,biztos nem ellenzi😂
2016. dec. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
A lóvé miatt tapadt rád apukám. Amikor nincs kuncsaftja akkor is tudja, hogy rád számíthat és megtömöd a zsebét lovetával. Gondolom kiszedte belőled már, hogy se kutyád se macskád ezért vette a bátorságot hogy adta a privát számát. Melletted azért kefél gondolom fűvel fával változatlanul. Hazudd egyszer hogy elfogyott a pénzed, hidd el nem keres többet.
2016. dec. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

8-as:


Kutya van otthon, de az nem zavar be. :D Mindent elmondtam neki magamról, nem kellett kiszednie belőlem. Tudta, hogy nincs se feleségem, se barátnőm.

2016. dec. 9. 19:44
 10/32 anonim ***** válasza:

Ajánlom figyelmedbe : [link]


Nézd meg a filmet is és tanulj belőle :D hátha pont ilyen a csaj.

2016. dec. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!