Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jelenthet az valamit, hogy egy lakáson fogadó prosti lány önként megadta nekem a privát mobilszámát és többször fel is hív engem?

Figyelt kérdés

Alapesetben ezek a lányok soha nem szokták megadni a privát számukat a hozzájuk érkező fizető klienseknek, mindig egy külön erre a célra szánt mobiljuk van, amit másra nem is használnak.

Azt szokták írni, hogy "diszkréció oda-vissza", mert sose tudhatják, hogy nincs-e ott a közelben az illető barátnője vagy felesége, és nem ő veszi-e fel.

Emiatt nagyon meglepődtem, hogy nekem megadta a számát, aztán azóta már többször előfordult, hogy csak úgy felhív engem napközben vagy inkább este, hogy mi van velem (néha én is őt). Már sokszor voltam nála. Azzal tisztában vagyok, hogy én is csak egy fizető kliense vagyok, viszont azt azért érzem rajta, hogy nem vagyok közömbös neki. Úgy érzem, hogy kedvel engem, de szerintem nincs nála esélyem, hogy össze is jöjjek vele. Nem vagyok vele egy súlycsoportban.


2016. dec. 9. 19:28
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
35%

Tisztelendő? Te hülye vagy? Senkit nem fogok tisztelni azért mert lusta volt tanulni vagy normálisan dolgozni. Az a legegyszerűbb, ha szèt tudod tenni a lábad.

Tisztelni az orvosokat kell vagy az írókat, a tűzoltókat stb, de nem a ri..bancokat.

2016. dec. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
7%
Szerinted csak az iskolázatlanság az oka, hogy ők ezt csinálják? Sokuk szerintem azért választja ezt, mert egyszerű és hatékony pénzkereseti lehetőség, nem pedig azért, mert annyira buta, hogy mondjuk ne tudna elvégezni egy fodrász oktatást. Persze nem egy észlények, de emberileg amit csinálnak az nem kis dolog. Más nők a saját párjukat nem elégítik ki orálisan, ők meg szinte bárkit és ez nem könnyű feladat. Főleg még jól is csinálni aznap a 10. idegen embernek. A szutykos önszántukból(nem mind) lett hajléktalanokat pátyolgatják meg sajnálgatják, de a prostit, aki legalább ad is valamit, semmibe nézik. És itt most nem az út széli cigâny lányokra gondolok. A szex egy szükséglet, és ők kielégítik ezt azoknak akik máshogy, máshol, mással nem tudják.
2016. dec. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
56%
Kéne nekik adni valamilyen kitüntetést is ...
2016. dec. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
19%

Mindjárt szobrot is állíttatok nekik jó? :D csak nem kolléga vagy, hogy ilyen vehemensen véded őket? Vagy esetleg egy fizető vendég?

Igen, egy valamit jól mondtál: ez könnyebb pénzkereseti lehetősèg. Èn vagyok a hülye, hogy tanultam és dolgozom, pedig mennyivel egyszerűbb lett volna széttennem a lábam minden nyominak aki nem képes magának nőt fogni. :D

Ez tartás kérdése egyébkènt. Van aki tanul és küzd és van aki bárkinek lefekszik pár sza..ros papírpénzért. Bocs, de az ilyet nem fogom soha tisztelni. ;)

2016. dec. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
65%
Aki nyomorultnak tartja azokat az embereket akik csak prostituált útján tudják kielégíteni szexuális igényeiket, nem csoda, hogy nem érti meg azt amit mondok. Hiába tanultál te bármit is és végzel hétköznapi munkát, nem érted meg, hogy az ő szolgáltatásikra igény van. Nem csak tanulatlan nők végeznek ilyen munkát. Abban a tévhitben élsz, hogy ők mind teljesen iskolázatlan, buta emberek. Van közöttük ilyen is, igen. Nem tudom, hogy te mit végeztél, de több mint valószínű, hogy van közöttük olyan akinek akár még a tiédnél is komolyabb végzettsége van. Ha nő vagy szintén nem lepődök meg azon, hogy nem tudod elképzelni, hogy egyes férfiak nem tudnak maguknak "nőt fogni". Nagyon, de nagyon ritka az olyan nő akihez szinte lehetetlen lenne férfit találni aki megdugja. Férfiból jóval több van akivel nő nem fekszik le. Egyébként meg képzeld el, hogy azokat akiket te most lenyomiztál, összeszednék magukat és kerítenének maguknak nőt és nem prostihoz mennének. És mondjuk téged találna meg egy ilyen aki elhitetné veled, hogy kellesz neki, lefeküdnél vele és közölné, hogy ennyire kellettél neki. Ki lennél borulva és más nők is kiborulással reagálnának az ilyenre. Ugye jobb, hogy ezek a "nyomorultak" inkább fizetnek másnak és nem téged találnak meg kiüríteni a batyut? Lényegében ezek a "buta" prostik megkímélnek téged egy rakat férfitól akik esetleg csak azért kerülgetnének téged, hogy beléd lógassák egy kör erejéig. Másrészt nem feltétlen olyan egyszerű és könnyű meló a prostiké, ha belegondolsz. De gondolom nem fogsz, mert nálad a prostituált nem is ember, hanem egy utolsó senki. A te munkádnak milyen veszélyei vannak? Prostiknál néha napján előfordul a gyilkosság és minden napos az AIDS, HPV és társai.
2016. dec. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
26%

Én mondjuk kifejezetten ügyeltem arra mindig is, hogy ne álljak le minden nyomival ès szerencsére engem sem azok találtak meg akik csak üríteni szeretnènek.

Igény van rá, mert nyilván a hozzád hasonlók képtelenek változtatni önmagukon ès jobb híján ilyenekhez járnak (ahogy te fogalmaztál) ürìteni.

Tök mindegy, hogy milyen nemű vagyok, az ismeretsègi körömben nem egy férfi van, akik szintén elítèlik ezt a fajta "ürìtést". Még a legszerencsètlenebb férfi ismerősömben is van annyi, hogy nem áll le egy olyannal, akiben egy kamion meg tud fordulni. Mint mondtam, ez csak tartás kérdése, normális ember elítèli ès nem süllyed egy szint alá.

Teljesen mindegy, hogy kinek milyen végzettsège van, semmi értelme ovis módjára túlszárnyalni a másikat. Egy bolti eladó szakmát is le lehet tenni, de van takarító meló is 1000 forintos órabérért. Nyilván nem öröm senkinek egy nagy bevásárlóközpontban tologatni a takarítós kocsit, de mégis a normális módját választotta a pênzkeresèsnek.

Addig van igèny ilyenre, amíg vannak olyan pasik akik kèptelenek magukanak párt keresni, holott statisztika, hogy majdnem 2x annyi nő van mint férfi.

Szóval ne haragudj meg azért, hogy a normális (+ a párkapcsolatban èlő) embereknek ez igènytelen dolog.

Abba meg már bele sem merek gondolni, hogy az út szèlèn álló lányok hányszor mosdanak egy "parton" után, te meg szépen mèsz ès ugyanúgy használod őket mint előtted százan.

Felesleges vitatkozni, te 20 év múlva is ilyenekhez fogsz járni, èn meg akkor is le foglak nézni. Mint mondtam, mindig van másik út.

2016. dec. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Ja és el is kerülte a figyelmemet, hogy az èn munkámnak milyen veszèlyei vannak. :D az èn munkám csak rám nèzve veszèlyes, bár ha rossz döntést hozok más is megszívhatja.

Mindenesetre van sok tűzoltó, orvos, ápoló, katona ismerősöm, akik fillérekért mentik meg a te sz..ros seggedet is ha arról van szó, szóval èn inkább őket tisztelem, nem a prostikat a fertőben.

2016. dec. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
12%
Veled azért nem vitázok tovább, mert beégtél előttem. Úgy írsz mintha én járnék hozzájuk, lenézően írsz rólam holott a lámák délideji pihenéséhez kétszer jobban értesz mint, hogy fogalmad lenne arról, hogy én ki vagyok. Innentől kezdve kár is neked bármit írnom, mert többet ér, ha a falnak mondom. Logikus érvet nem tudtál felhozni, hogy mi a gond a prostikkal, csak annyit, hogy te lenézed őket, mert a szemedben senkik. De látom másokat is nyomorultnak tartasz. Inkább beszélgettem volna egy prostival mint veled.
2016. dec. 11. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Senki nem vitázott, nem fogok leállni egy idegennel szájkaratèzni.

Nincs kedvem összefoglalni mi a problémám, leírtam többször is. ;)

2016. dec. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Még annyit hozzáfűznék, hogy tévhitben élsz abból a tekintetből is, hogy szerinted olyan "nyomorult" férfiak járnak prostikhoz akik nem tudnak nőt fogni maguknak. Járnak olyanok is akik simán tudnának nőt találni maguknak, csak éppen inkább fizetnek a szexért minthogy eltűrjenek maguk mellett egy nőt azok mindenféle nyavajgásával. Nem kell az anyóshoz járni, nem kell hallgatni a szenvedésüket. Nincs olyan, hogy nincs szex, mert fáradt és egyéb gondok. Ha mégis akkor megy másik prostihoz. És járnak házas, párkapcsolatban élő emberek is.
2016. dec. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!