Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jelenthet az valamit, hogy egy lakáson fogadó prosti lány önként megadta nekem a privát mobilszámát és többször fel is hív engem?

Figyelt kérdés

Alapesetben ezek a lányok soha nem szokták megadni a privát számukat a hozzájuk érkező fizető klienseknek, mindig egy külön erre a célra szánt mobiljuk van, amit másra nem is használnak.

Azt szokták írni, hogy "diszkréció oda-vissza", mert sose tudhatják, hogy nincs-e ott a közelben az illető barátnője vagy felesége, és nem ő veszi-e fel.

Emiatt nagyon meglepődtem, hogy nekem megadta a számát, aztán azóta már többször előfordult, hogy csak úgy felhív engem napközben vagy inkább este, hogy mi van velem (néha én is őt). Már sokszor voltam nála. Azzal tisztában vagyok, hogy én is csak egy fizető kliense vagyok, viszont azt azért érzem rajta, hogy nem vagyok közömbös neki. Úgy érzem, hogy kedvel engem, de szerintem nincs nála esélyem, hogy össze is jöjjek vele. Nem vagyok vele egy súlycsoportban.


2016. dec. 9. 19:28
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

10-es:


Azt a filmet már láttam. Julia Robertsnél szerintem az a lány sokkal jobban néz ki. Még akkor is, ha az akkori kinézetéhez viszonyítom, mikor a film készült. Akkoriban közel annyi idős lehetett, mint most a kérdésben említett lány.

2016. dec. 9. 19:51
 12/32 anonim ***** válasza:
Akkor nézd meg ezt :D [link]
2016. dec. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
94%
fake ha mégsem akkor jól bedőltél, azt érezteti veled, hogy special vagy ezáltal tuti biztosra megy, hogy visszatérő vendége légy + valszeg úgy van vele inkább te táblázd be heti többször is a naptárán az egy-egy órát mint egy egyszeri pörköltszaftos pólós hájas kispöt sü ürge
2016. dec. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Ez pedig ilyen fordított Pretty Woman. Mintha Richard Gere gondolkodna: vajon bejövök ennek a qrvának?
2016. dec. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

Magyarul az igényesebb személyi higiéniára is figyeló b@ szókból próbál kialakítani egy ügyfélkört inkább mint az ismeretlen férfiakból.

Sztem nem te vagy az egyetlen akivel "ápolja" a kapcsit telón.

2016. dec. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
De meg ha beled is szeretett volna es kituntetett vagy,raadasul a kommentjeidbol az derul ki h te is kotodsz hozza es nem lenne ellenedre,milyen jovo var ratok?Este hazaertek,osszebujtok es megdumaljatok hogy kivel mi tortent a "munkahelyen"? Surgosen terj vissza a foldre.
2016. dec. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy vele egy súlycsoportban?

Hát ennek örülnöd kéne ha úgy gondolod. De ha tényleg eszedbe jutott hogy összejöjj vele akkor valószínű hogy te is lesüllyedtél az ő szintjére.

Az ilyen lányok ki van éhezve a gyengéd érintésre, mert ők is vágynának rá mint minden ember, és valamikor elkezdenek kötődni egy olyanhoz aki emberségesebben bánik velük.

De gondolkozz el rajta hogy mégis mit várhatsz a jövőben egy ilyen lánytól?

2016. dec. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

Borzalmas, hogy a pasik mennyire naivak tudnak lenni ha lyukat látnak. Ráadásul ezért még fizetsz is.

Ez nem egy elcseszett romantikus, nyálas amerikai film. Azért ápolja veled a kapcsolatot, mert visszatérő fizető vendèg vagy. Rajtad kívül mèg vagy 20 pasival ezt csinálja. Azt meg felejtsd el, hogy majd te kiemeled a fertőből ès beiratod iskolába, aztán boldogan èltek amíg meg nem haltok!

Előtted is 10 pasi rakta bele ès utánad is ennyi fogja. Te csak egy 1-2 órás időtöltés vagy, aki (még egyszer mondom) fizet a szexért. Ennèl kevès szánalmasabb dolog van.

2016. dec. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
65%

Kérdező, én nem jártam még prostinál és nagy csajozógép sem vagyok, de arra tippelnék, hogy meg vagy vezetve.

A csaj úgy mutatja, mintha törődne veled, ezáltal kivált benned érzéseket. És így te gyakoribb visszatérő vendége leszel és fizetsz is. Néhány perc telefonálással begyűjt magának egy "munkát". Lehet nem csak veled csinálja ezt, hanem másokkal is.


Nem hinném, hogy bármit is jelentenél neki. De ő egyáltalán jelent neked bármit is?


Amúgy én ezt már meg akartam kérdezni sok prostizó embertől. Szóval téged megkérdeznélek, ha baj akkor ne válaszolj. Ez nem undorító? Mármint egy olyan nővel szexelni, nyalnifalni, akire előzőleg kitudja hányan és mit csináltak vele, hol nyalták és hova élveztek. Értem én hogy valszeg lezuhanyzott azóta, de akkor sem volt túl régen, pár órája vagy legjobb esetben is napokkal előtte. Én nem vagyok egy homofób fajta szerintem, de egy másik pasi nyála, testnedvei, engem kifejezetten taszít, akkor is ha nőről van szó. Csak én vagyok ilyen finnyás?

2016. dec. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
13%
Mennyien lenézik a prostituáltakat, pedig sokakon segítenek alázatos munkával. Sok ember soha nem látna puncit, ha ők nincsenek. Bizonyos részről gusztustalan amit csinálnak, más részről pedig tisztelendő munka, még ha nem is követendő.
2016. dec. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!