Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magyar lányok/nők többsége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar lányok/nők többsége miért él álomvilágban?

Figyelt kérdés

Meg vagyok döbbenve magyar lányok/nők többsége, saját kitalál álomvilágban élnek. Csakis olyan férfi kell: Aki Szuper,tökéletes ,különleges, mesés gazdagság, amerikai filmben/mesében illő izgalmas hétköznapjai vannak.

Legyen titkos dolgai(persze barátnője tudhat róla): titkos ügynök, király ,herceg, bérgyilkos, vámpír ,démon ,idő utazó, mutáns képességei PL: tud repülni,teleportálni, angyal,ufo..stb Férfinek hozzátartozói(pl:testvérek, szülök) is legyenek szuper tökéletes különlegesek. Férfi legyen szexisten az ágyban persze ló méretű nemi szervvel. Férfinek 0-24 keresztül nőt kell szórakoztatni. Meg éreztetni nővel mennyire különleges nő vagy. Folyamatosan dicsérjen a nőt: Szépséges hercegnő, gyönyörű virágom..stb

Férfival hétköznapjaival filmben illő izgalom legyen: PL: egyik héten világot menti meg, másik héten repülő unikornissal sárkányokat öl. Ilyeneknek agyukra ment sok amerikai mese/film/sorozat? Nem veszik észre ilyen férfiak nem léteznek?



2016. dec. 13. 20:01
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
75%
Nietzsche halott.
2016. dec. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
Nem lehetne inkább az,hogy repülő sárkány hátán ülve ölök unikornisokat? Szerintem egy sárkány vagányabb,mint a semmit nem tudó cuki-muki pacika :)
2016. dec. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
58%
Én azt is elvárom, hogy repülni tudjon és falon mászni.
2016. dec. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
27%

Tudod kérdező a szarkazmus és az irónia nem nagyon szokott átmenni az elme gátjain :D

Én értékelem, hogy most nem a szokásos "gazdag kigyúrt bmw-s" szöveget nyomtad hanem valami kis kreatívabbat gratulálok! :)

Jár a keksz!

(a szex nem mert gyík vagy)

2016. dec. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
5%

11 hadd tegyem hozza, nietzsche pont azt gondolta a nok osszesegerol, mint az ide iro sracok.

en szemely szerint is tobbszor hajlok arra, hogy igaza volt, mint ahanyszor nogyulonek tartom.

2016. dec. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem király az unikornis :D lehet simogatni és a sárkány tüzével meg az unikornis szarvával lehet egy fa.sza sütögetést is csinálni.

Amúgy komolyan véve (hihihi khm... szóval komolyan) az írásodat messze nincsenek olyan hű de durva elvárásai a legtöbbeknek már abból ítélve amit itt és a környezetemben hallok. Tulajdonképpen ha leegyszerűsítjük egy belevaló (ambiciózus,magabiztos stb.) nekik tetsző( ez a vékonytól a maciig az alacsonyabbtól az égimeszelőig bármi lehet) nem földönfutó és/vagy az anyján élősködő nagyjából életképes ápolt férfi az átlag ideál. Azért ettől nem kell a falnak menni. Nem azt mondom hogy nincs nő aki arra vágyik hogy aranyrúddal masztizhasson de nem ez a nagy átlag. Persze tudom hazudok mert ez a fétisem. Nem kell leírni. Ettől még én ezt látom.

Azt pedig nagyon jól írta valaki hogy a leírt listákból bőven elég egy két sarkalatos pontnak megfelelni ahhoz hogy szerelmes legyen az emberlánya.

2016. dec. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:

Szóval, ha én vagyok akkora PSYCHO, hogy képzeltemben végig sárkányokkal nyomulok (no, nem a gusztustalan nyugati hüllővel ami csak tüzet köpköd, hanem inkább a keleti hosszukás, intelligens sárkányokkal) és az álmaim 90%-a olyan, hogy "drogos" akkor én vagyok a csajok álma?


Jeee... Hát sajna, nem.

2016. dec. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
25%
Nálam beugró kérdés, hogy sír-e a gyakorin...
2016. dec. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
3%
16 en is azt irom mindig, h eleg jol kinezni, es sokat keresni ( ket sarkalatos pont) es innentol akar valoban bergyilkos is lehetsz, nem fog szamitani. Ehhez kepest meg mindig lepontoznak...szegyen.
2016. dec. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
25%
18 mert azt csak neked csajnak szabad. Sot, az nem siras, hanem tanacs adas/keres . Igaz -e ?
2016. dec. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!