Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magyar lányok/nők többsége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar lányok/nők többsége miért él álomvilágban?

Figyelt kérdés

Meg vagyok döbbenve magyar lányok/nők többsége, saját kitalál álomvilágban élnek. Csakis olyan férfi kell: Aki Szuper,tökéletes ,különleges, mesés gazdagság, amerikai filmben/mesében illő izgalmas hétköznapjai vannak.

Legyen titkos dolgai(persze barátnője tudhat róla): titkos ügynök, király ,herceg, bérgyilkos, vámpír ,démon ,idő utazó, mutáns képességei PL: tud repülni,teleportálni, angyal,ufo..stb Férfinek hozzátartozói(pl:testvérek, szülök) is legyenek szuper tökéletes különlegesek. Férfi legyen szexisten az ágyban persze ló méretű nemi szervvel. Férfinek 0-24 keresztül nőt kell szórakoztatni. Meg éreztetni nővel mennyire különleges nő vagy. Folyamatosan dicsérjen a nőt: Szépséges hercegnő, gyönyörű virágom..stb

Férfival hétköznapjaival filmben illő izgalom legyen: PL: egyik héten világot menti meg, másik héten repülő unikornissal sárkányokat öl. Ilyeneknek agyukra ment sok amerikai mese/film/sorozat? Nem veszik észre ilyen férfiak nem léteznek?



2016. dec. 13. 20:01
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
31%

28, nekem pedig úgy fest, hogy egyedül te lógsz ki a sorból a pattanásos 168 centis hapsiddal. ha részletekbe menően belemennénk, valószínüleg kiderülne hogy mi a turpisság a történetben.

A közel két máter magas súlylökő, meg a kögazdag srác bizony hozza a zsánert. (azaz engem támaszt alá)

2016. dec. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
Én is pont ilyen férfit szeretnék, türelmesen várok.
2016. dec. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
12%

Mi van kérdező? Valaki visszautasított és most rögtön ide kell írnod?


Mindenesetre örömmel olvasom, hogy ennyi szuper férfi létezik, mert azért az emberek többségének van párja.

2016. dec. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
48%

#31


Osztálytaálkozó története


Csajok száma 13 mindnek van barátja, többnek férje is. (kivéve aki most vált)


Srácok száma 10, ebből 2nek van barátnője/felesége. Kőgazdagmérnöknek és érdekes módon a mindig vidám jómukásember kövérarcnak.


A többiek


1.Kocka fickó, rendszergazda, 180 magasság, 140 kg, jómódú

2.Közepes termet, "ontomapoént" fickó, 175 magas, 80 kg, csóró

3.Őrült feltaláló figura, izmos alkat, 190 magas, jó a humora, kicsit elvont, csak fesztiválidőszakban dolgozik, gitározás a hobbija.

4.Cigány származású, nagyon szegény, az apjával élnek, igénytelen agglegény-stílusban, a talira gyűrött-koszos polóban jött. Stílusa számomra idegesítő ("poénkodás"-nak az a gagyi alfaja mikor az "Árribá" rikácsoláson kellene röhögni). Elég nagyképű. 160 magas, nagyon gizda alkat.

5.Valószínűleg coming out előtt álló homoszexuális srác. Őt vegyük ki innen.

6.Nagyon jól menő fényképész, hipster stílusban. 175 körüli magasság, értelmezhetetlen beszéd olykor, ilyen ál-intelktuális "idézetek" Coelho-tól.

7.Nagyon vidám, gyerekekkel foglalkozó fickó, másodállásban grafikus. (Hobbija). Kedves, bár kissé bárgyú természet, sokszor horkant beszéd közben, törhetetlenül optimista. 185 magas, 80 kg, enyhén izmos, szakállas, a nők imádnák elvileg de valahogy mégse. Eddg mind kib**ott vele.

8.Én magam, majdnem 190 magasság, 120 kg, léhűtő szar életmód még jelenleeg, szuicid életvitel, pesszimizmus, borderline, cinizmus stb.


Hááát ez van...

2016. dec. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
46%
Ez van, a férfiak 10-20%-a fekszik le a nők 85%-ával Magyarországon. Vannak bőven olyanok, akiknek sose lesz barátnőjük, elég az előző válaszoló példájából kiindulni.
2016. dec. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
76%

Igazából csak végre nem küldtek el az anyámba a második mondatban így kíváncsi voltam/vagyok a véleményedre nem kifejezetten vitatkozni akarok. A pénz kardinális kérdés de nem csak két véglet létezik. Egy szegény férfit én sem valószínű hogy választanék de azért kőgazdagnak sem kell lennie. Nekem a célom hogy egy viszonylag jó életszínvonalat tudjunk összehozni ketten úgy is hogy lesznek gyerekek. Én családban gondolkozom ehhez keresek alkalmas partnert. Olyan emberrel még én sem találkoztam akinek mindegy a másik keresete. Azonban a felszínes dolgoknak megfelelni önmagában kevés ahhoz hogy az ember évekig megmaradjon valaki mellett. Ha megnézed azokat a kapcsolatokat amiket csak a pénz és a szex tart egyben nem igazán jók. Megcsalások szakítások stb. Én az olyan kapcsolatokról beszélek amiknek van hosszabb távon is jövője. Azokhoz kevés az amit te mondasz annak ellenére hogy valóban egy rövid futó dologhoz annyi is elég így a te szemedben az a férfi is lehet sikeres a párkeresés terén aki csak tiszavirág életű kapcsolatokat hoz össze.

Szerintem akkor is nagy a szórás a pasik területén de belátom ha nagyon akarjuk beleillenek a sztereotíp képbe. Bár szerintem a súlylökő arca messze nem jóképű és azért van rajta felesleg is de tény hogy izmos és magas. A barátnőmmel jól összeillenek mert ő is magasabb és szereti a magassarkúkat emellett izmos mert szeret edzeni és mozogni. A másik akinek a gazdag bulis pasija volt ő meg elég jómódú családból származik vékony és bulizós így ők is nagyon egymásra találtak. De akkor magyarázd el unokatesóm helyzetét aki egy igazi antiférfi vékony izomtalan 170 valahány centi 28 évesen még az anyjával és az öcsével él cserébe van egy idióta tartása pocakja és egy rém irritáló stílusa. Mégis 6 éve párkapcsolatban van. Na persze az tény hogy a saját kategóriájából talált nőt de akkor is van neki.

Szerintem a hasonló mindig a hasonlóval áll össze. Ami az én kakuktojásságomat illeti mi a párommal belsőre hasonlítunk nagyon. Azonos tervek hasonló tempójú életvitel lustaság :D Viszont én pont az vagyok akit egy 30 éves dönget. Mielőtt valami bonyolultra gondolnál egyszerűen csak azért mert a korosztályomban nem igen láttam olyat aki alkalmas lesz majd apának és nekem is megfelelt. Párom mindkét kritériumnak eleget tesz aztán majd az idő eldönti lesz e belőle házasság meg gyerek.

2016. dec. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
20%

#36


Mi az a pénz ami már jó? Volt itt az oldalon nő aki a "nem számít a pénz, elég ha csak pont eleget keres" kommentjét követte a "400 ezer az pont elég, a 200 netto az már nagyon kevés"...


Dafuq

2016. dec. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
80%
Most kedvet kaptam én is jellemezni a volt osztálytársaimat :D
2016. dec. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
76%
Azért azt kiemelném a 42%-os listájából hogy olyan pasi nem igen van benne akit én lefestettem feljebb mint átlag elvárás. Van dagadt csóró buta mély szegény szülőkkel élő meleg stb. Az egyetlen akit nem értek az a 7-es akinek így leírás alapján valóban kapósabbnak kéne lennie. Meg még esetleg a hipsztert mert ők a saját stílusukon belül elég jól egymásra szoktak találni. Van több hipszter ismerősöm is náluk legalábbis ezt tapasztaltam.
2016. dec. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
A 150-200 már rendben van hisz én is annyit fogok keresni és aki 300-400 ezer forintból/hó éhen hal az meg is érdemli.
2016. dec. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!