Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az összes csajozos könyv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az összes csajozos könyv mehet a kukába mert abból nem lehet megtanulni csajozni?

Figyelt kérdés
2016. dec. 15. 14:18
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
75%

Nekem bejött. Nyilván angol nyelvűt olvastam amerikai szerzőtől és a netről töltöttem le ingyen (szóval "lehúzás" sem volt).


Külsőre jól nézek ki tényleg, de 19 éves koromig szűz voltam a gátlásaim miatt. Nem mertem odamenni, nem tudtam mit kell mondani, stb. Közben meg voltak olyan régi jó barátaim, akik 14-15 éves koruktól kezdve, vagy az agyukat is széjjel kefélték sok lánnyal, vagy egy nagyon csinos lánnyal voltak évekig szerelmes kapcsolatban. Külsőre pedig hasonló vonzóak/nem vonzóak voltunk mind.


A lényeg, hogy véletlenül rátaláltam egy-két csajozó blogger blogjaira, akik szintén lúzerként kezdték. Akit én olvastam az pl 21 évesen veszítette el a szüzességét egy duci lánnyal. Viszont aztán világutazó lett és nagyon rátalált a dolgokra. Kb az egész életművét kiolvastam, ami egy majdnem egy évtizede menő blogot jelent és kb egy tucat könyvet amit ő írt.


A kapcsolatok fenntartásával sosem volt gondom, de azzal igen, hogy hogyan jussak el a lány megszólításától a bugyija lehúzásáig (és akár a meggyőzéséig arról, hogy velem akarjon maradni). Nekem ezekben segítettek ezek a könyvek. Most erről én is egy könyvet írhatnék hogy ez milyen volt, de próbáltam rövid lenni.

23/F

2016. dec. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 A kérdező kommentje:
Csak az nem értem hogy ha ezek a könyvek semmire se valók a nők szerint akkor hogyan adhadták ki ezeket egyáltalán?
2016. dec. 15. 15:51
 13/48 anonim ***** válasza:
62%

12 - Most a vitában állásponttól függetlenül:


2016 van! Hallottál már arról hogy "self published book"? Vagyis saját kiadású. Írsz egy könyvet és így 2016-ban már nem azt jelenti hogy a boltokban lehet kapni, meg könyörögni kell kiadóknál, hogy adják ki.


AZ INTERNETEN ADOD KI A KÖNYVEKET. Írsz egy könyvet, amiről azt gondolod hogy jó és viszonylag kicsi költséggel el tudod intézni, hogy az interneten megvásárolható legyen, PL az Amazon nevű oldalon, amit remélem hogy ismersz.


Sok ilyen szerző van manapság már, aki kiadta a könyvét az interneten megvásárolhatóan (tehát letölthető módon, ebookra vagy pdf-ben) és miután sikeres lett a könyve, utána keresték meg őt kiadók, hogy kiadnák papír alapon is.


Vannak olyan könyvírók a világon, akiknek már többmillió könyvét adták el (és abból meg is gazdagodtak) úgy, hogy papír alapon nyomtatásban soha egy könyvük sem jelent még meg.

2016. dec. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:

"Csak az nem értem hogy ha ezek a könyvek semmire se valók a nők szerint akkor hogyan adhadták ki ezeket egyáltalán?"


Egy könyv kiadásához nem szükséges az, hogy be is bizonyítsa valaki, hogy most ez ér valamit vagy sem, egy ilyen témánál.

Az egész egy nagy hazugság, és ti pasik, mivel azt hiszitek, hogy ezektől majd becsajoztok, megveszitek és majd csak később koppantok, hogy egy rakás sz..r az egész.

Így valaki egy könyvet, jó a marketingje, és máris cuppannak rá az emberek. Ennyi.

2016. dec. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:

14:

Nekem akkor miért vált be? Miért segített?

2016. dec. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:

Ezotéria témájú könyvekkel is tele vannak a boltok, pedig az emberek nagyrésze szerint marhaság. Alja színvonaltalan ponyva is kapható, pedig sokan szidják.

Elég, ha pár embert be lehet hülyíteni jó marketinggel, és ők viszik. Onnantól kezdve akár az is lehet benne, hogy unikornisnak öltözve énekeld el a csajnak az Internacionálét, és akkor fogsz bejönni neki, tökmindegy, ki lehet adni. Mint bármi más marhaságot, ha van rá kereslet.

2016. dec. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
56%

53%

Azért segítettr neked, mert önbizalmat adott. Nálad csak annyi volt a gond, hogy nem mertél odamenni, csak egy pici bátorság kellett. Elolvastad a könyvet/könyveket, hittél benne hogy működni fog, és ez magabiztosságot adott. Ezért működött.

De én még mindig inkább valami szakszerűbb önbizalomfejlesztésre voksolnék, nem ilyen humbugra.

2016. dec. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
75%

De mondom, abban is segített hogy tudjam mit kell csinálni a megszólítástól legalább a bugyi lehúzásáig. Mert előtte gőzöm sem volt róla. A dolgok nem "csak úgy maguktól" jönnek a valóságban, legalábbis a férfiak számára azt tapasztalom nem.


De ott volt pl az is, hogy nem igazán tudtam hogyan kell a belsőmmel és viselkedésemmel egy nőben érdeklődést és vonzalmat kelteni. Ebben is sokat segített. Sajnos kb ilyen ostoba hollywoodi romantikus komédiákon nőttem fel, a családomban sem volt férfi példakép akitől legalább tanulhattam volna (közvetett módon) dolgokat. Nekem ez az irodalom olyan volt, mint egy falat kenyér az éhezőnek. Tényleg azt gondolom ha nem találok rá, akkor sokkal boldogtalanabb ember lennék ma.

2016. dec. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:

#12 Mert a nők nem is tudják mi van ezekben a könyvekben, vagy csak azt hiszik, hogy annyi van benne, hogy mondd el a szalmazsák rutint, közben szólj be bunkó dolgokat, és akkor menni fog menni, amivel őket persze nem lehet megvezetni.

De egy normális irodalom, ami nem csak a marketingről szól, abban sokkal mélyebb információk vannak, őszinte módszerek, nem trükkök, meg csajozós szövegek (max csak példaként, de nem arra hogy szó szerint lekopizd), vagy aminek a légyege, hogy a saját személyiségedet a lehető legjobban tudjad átadni.

2016. dec. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:

"A dolgok nem "csak úgy maguktól" jönnek a valóságban, legalábbis a férfiak számára azt tapasztalom nem."


Nem tudom, nekem minden pasi ismerősöm azt mondja, hogy de, maguktól jönnek :D vagy ha erőltetni kell, akkor jó vége nem lesz..

2016. dec. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!