Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az összes csajozos könyv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az összes csajozos könyv mehet a kukába mert abból nem lehet megtanulni csajozni?

Figyelt kérdés
2016. dec. 15. 14:18
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:

"Nem szexuális indíttatásból választok párt, legalábbis nem kizárólag"


A kedvencem még amikor mondják az állitólagos (normális lányok) hogy minden férfi csak azt akarja és mind egyforma---->valóság------>aki nem vonnzó számukra szexuálisan tehát külsőleg nem rázza fel őket azzal szóba sem álnak..Tehát akkor most a lányok nem olyanok mint a pasik hogy nekik is elsődleges a szex?

2016. dec. 16. 13:27
 42/48 anonim ***** válasza:

Kérdező, funkcionális analfabéta vagy, vagy mi van?

Attól még, hogy fontos a szex, nem CSAK az fontos....

Vagy ha neked pl fontos, hogy finom ételeket ehess, akkor már egyből ez az EGYETLEN dolog, ami foglalkoztatni tud? Vagy mi van veled? :D

2016. dec. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 A kérdező kommentje:
Ti nők annyira képmutatóak vagytok és hazugok!
2016. dec. 16. 15:38
 44/48 anonim ***** válasza:

Akkor mit akarsz tőlük, ha szerinted mind ilyenek?


Látom, nem olvastál te semmit vagy csak nem értelmezted a leírtakat.

2016. dec. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:

??????

Elvesztettem a fonalat

2016. dec. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
64% veled legalább lehetett értelmesen megvitatni a témát, Köszi! :)
2016. dec. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 A kérdező kommentje:

ma 17:10 76%-os


Ohhhh hát ti nektek nőknek minden pasi bolond és hülye aki nem azt irja amit hallani szeretnétek..erröl ennyit!


Egyébként az egyetértés sehova nem vezet,mig a vita csiszolja az embert..

2016. dec. 16. 17:15
 48/48 anonim ***** válasza:

Abszolút nem értettünk egyet szerintem az említett válaszolóval :D

De vele lehetett VITÁZNI, nem abból állt, hogy írtam 8 oldalt, ő meg hozzám vágta, hogy képmutató és hazug vagyok, mint te :DD Nem bolond és hülye, akinek más a véleménye, de akitől ennyi telik, hogy hozzám vág néhány random sértést, és ennyiben ki is merül a vita, azt nem tartom túl intelligens embernek.

2016. dec. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!