Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az összes csajozos könyv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az összes csajozos könyv mehet a kukába mert abból nem lehet megtanulni csajozni?

Figyelt kérdés
2016. dec. 15. 14:18
1 2 3 4 5
 21/48 A kérdező kommentje:
Ha most azt irom az itteni nőknek hogy ezentúl ezeket a könyveket tüzelőnek használom,akkor ez most jó pont nálluk?
2016. dec. 15. 18:01
 22/48 anonim ***** válasza:

Könyvtárosnak tanulok, nálam a könyv bárminemű rongálása nagyon-nagyon-nagyon nem jó pont :D

De egyébként ne az itteni hozzászóló csajoknál akarj jó pontot, hanem azoknál, akikkel ismerkednél. :D

2016. dec. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 A kérdező kommentje:
de ezek a könyvek különösen rontsák az elmét,mivel sok baromságot irnak
2016. dec. 15. 18:16
 24/48 anonim ***** válasza:
Miket olvastál konkrétan?
2016. dec. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:

20:

Nőknek nyilvánvalóan hazudni kell erről, mert (ahogy nálad is) úgy szinte minden nő szemében rontja a férfi értékét, ha bevallaná hogy ilyeneket kellett olvasnia.


Nyilván ismerős nőkkel erről nem lehet beszélni nyíltan, mert a 99%-uk arra lyukad ki, amire te is. Elég csak ha az erre nyitott férfiak ezt magukban megbeszélik és ennyi.


23:

Minden témakörben lehet jó és rossz könyveket találni.

2016. dec. 16. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:

#25

Tudom, hogy ez hihetetlen, de a barátommal mindenben őszinték vagyunk egymáshoz, ha valamit mond, azt úgy is gondolja, és azt mondja, maguktól kell jönnie a dolgoknak. A haveri körben levő pasiknak meg egyrészt nem érdekük nálam bevágódni, másrészt tisztában vagyunk vele mind, hogy nem vagyok az esetük, harmadrészt nem is akarnak alapból barátnőt. Mindenféle témát ki szoktunk vesézni, ha összeülünk iszogatni, köztük ilyesmiket is. Miért lenne érdekük hazudni? :D

Amúgy mindig vicces ez. A nők jobban tudják, hogy általánosságban milyen "kell", hogy legyen egy pasi. Nyilván vannak eltérések, van akinek a beszédes jön be, van akinek a csendesebb, de azért az általános igények nagyjából ugyanazok, és az mindenkinél megegyezik szerintem, hogy egy pasi ÖNMAGA legyen. Igen, ha kell, akkor fejlessze az önbizalmát, és legyen határozottabb, mert az kevés kivétellel mindenkinek jobban bejön, de attól még adja magát, ne ilyen tanult baromságokkal akarjon "csajozni" (egyáltalán, mi az már, hogy "csajozni"??? Ismerkedni, esetleg)

Persze meg lehet ezt egymás között beszélni pasiknak, de abból kb az lesz, mikor a lányok pizsipartin megbeszélik, hogy mennyire kell vigyázni a pasikkal, mert azok csak a szexre mennek, és kihasználják a nőket, az ÖSSZES pasi szemét, nem szabad irántuk érezni semmit, max kihasználni őket.

Férfiként hogy látod, szerinted ez jó dolog, és valóságos? Szerintem nem. A két nemnek meg kéne tanulni EGYMÁSSAL kommunikálni, mind emberi lények vagyunk, szerintem konkrétan ezért van ennyi örök szingli, meg ennyi szakítás, meg válás... Kb külön fajként kezelik sokan a két nemet, és egyszerűen képtelenek normálisan kommunikálni a másik nem tagjaival, illetve a párjukkal. Kicsit mások vagyunk, de nem szabad ezt túltolni, hogy a nők ilyenek meg olyanok, és ezért nem szabad velük megbeszélni valamit :D ugyanolyan szén alapú létformák vagyunk ám, ugyanúgy a "majomtól származunk", nem egy külön bolygóról jöttünk, nyugodtan lehet ám hozzánk ilyen téren is közeledni, és beszélgetni minden hátsó szándék nélkül. :D

2016. dec. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem inkább olyan könyvet vegyél, amit tényleg szakemberek írtak, és az életedről kialakításáról szólnak, pl. Csíkszetmihályi Mihály könyvei, ő legalább egy Széchenyi-díjas pszichológus, nem csak összehazudik dolgokat. Ha a saját életed jobb lesz, úgy csajozni is könnyebb.
2016. dec. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
63%

#27

Engedd el, ezt már én is írtam, majd jól megkapod te is a 0%-ot :D

2016. dec. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:

A nők nem tudják, mit akarnak. Kétlem, hogy több nőt szedtek volna fel, mint egy átlagos férfi. :D Az is vicces, hogy "maguktól" jöjjenek a dolgok, mindjárt megyek és magamtól megtanulok csodálatosan zenélni és nem max. néhány hamis hangot kicsalogatni egy gyönyörű hangszerből. A legtöbb srác józanul oda sem mer menni nőkhöz, betegesen retteg a visszautasítástól és hetekre-hónapokra megzuhan, ha kap néhányat, ennyit arról, hogy mennyire magától jön a dolog a többségnek. A "légy önmagad" tanácsot pedig külön kérdésben is ki lehetne elemezni, annyira messzire vezet, de a lényeg, hogy a többség kifogásként használja arra, hogy ne kelljen fejlesztenie magát.


A lényeg, hogy vannak nagyon jó könyvek, amelyek leírják az ÁLTALÁNOS női gondolkodásmódot, szerencsésebb hozzáállásra tanítanak és tudnak újat mondani a legtöbb férfinak (pl. ne piedesztálra emeld és lenyűgözni akard a nőt, hanem kezeld egyenrangú félként; ne a nők legyenek az életedben az elsők, ne tőlük várd a boldogságot; pontosan tudd, hogy mit akarsz és abban légy kompromisszumkész, de mégis megingathatatlan; minden visszautasítás visszajelzés és a legjobbak kapják a legtöbb visszautasítást az élet minden területén; ne akarj logikával meggyőzni egy nőt érzelmi téren stb.) Persze mindez nem elegendő, ha valaki csak elolvassa, tudomásul veszi és továbbra sem kommunikál nőkkel. :D De egy kezdőlökést adni tud, ha alkalmazza is az ember a leírtakat a való életben és kialakítja a saját egyedi stílusát.


Valaki írta a személyiségfejlesztést: a normális "csajozós" (használjuk ezt a szót jobb híján) könyvek és anyagok a személyiség fejlesztéslre mennek rá betanult sablonok helyett és nem kifordítani akarnak önmagadból, hanem tanácsokat adni, hogy hogyan fejezheted ki minél sikeresebben a saját személyiségedet. A pszichológiai könyvek is jók, bár ezekben férfi-nő kapcsolatokról kevesebbet írnak, főleg olyan szerzők, akiknek bőséges személyes tapasztalata is van ezen a téren.

2016. dec. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:

#29

Én tökéletesen tudom, hogy mit akarok, hidd el.

Az meg, hogy valaki legyen önmaga, abszolút nem zárja ki, hogy fejlessze magát. Sőt, én állítom, hogy az ember akkor találja meg csak igazán önmagát, ha fejlődik.

Önmagát megjátszó emberre a kutya se kíváncsi.


"A legtöbb srác józanul oda sem mer menni nőkhöz, betegesen retteg a visszautasítástól és hetekre-hónapokra megzuhan, ha kap néhányat"

Ennyi a probléma, nem kell ide semmi varázslat, csak egy kicsi bátorság. Az önbizalomhoz a kulcs a sikerélmény szerintem. A legjobb megoldás, ha az illető talál valamit, amiben igazán jó, és abba tud kapaszkodni. Én pl nyelvet tanultam és futottam, mikor padlón volt az önbizalmam, ezek rengeteget segítettek. A könyvek adhatnak 1-2 jó támpontot, és ugyan van igazság pár dologban, amiket írtál, hogy pl mik vannak a könyvekben, de egyrészt én még mindig inkább szakemberre bíznám a személyiségem fejlesztését, nem valami menőcsávóra, aki Isten tudja, hány nőt felszedett már, másrészt meg még mindig bicskanyitogatónak tartom ezt az "általános női gondolkodásmód" dolgot... Van elég sok nő ismerősöm, sokuk olyan különbözően gondolkozik, hogy közük sincs egymáshoz, még az alap dolgokban se.

Vagy mint írtam, biblioterápiára járnék, ami segít az önismeretben semleges könyvek segítségével. Viszont a könyv nem elég, azok csak tippeket adhatnak, ha továbbra sincs sikerélmény és motiváció, akkor nem lesz érdemi fejlődés. Ezerszer hasznosabb elkezdeni valami sportot szerintem.

2016. dec. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!