Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol tudnám az alapokat megtanu...

Hol tudnám az alapokat megtanulni?

Figyelt kérdés
Nemrég elkezdtem lőni és szinte semmit nem tudok ami így elméleti dolog. Szeretnék valami olyan oldalt vagy könyvet találni ami teljesen a kezdőknek szól és a nagyon alap dolgokat is elmagyarázza. Tudtok ilyet?

2016. aug. 6. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:

En lottem sokaig kerdezz ha nem tudsz vmit..

Konyvet nemtudok egyesuletnel tanitottak..

2016. aug. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

engem nem tanitottak

sajat magam kerestem meg magamnak az anyagot amit el akartam olvasni

eloszor jutub videokkal kezdtem, amik elmagyarazzak a lofegyverek reszeti, a kulonbozo tipusokat, loszerek mereteit stb. de ha csak beirod gugliba, hogy pl. 9mm rengeteg infot fogsz kapni es raakadsz nagyon jo oldalakra, ahol reszletesen magyaraznak

nem hiszem hogy van tananyag, ami reszletesen osszefoglal mindent, mint pl. ugy mikor veszel egy angol kezdoknek konyvet es elkezded az ABC-nel

de ha megis van akkor valami majd ideirja

2016. aug. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

#1 Lehet szavadon foglak^^

#2 Bíztam benne, hogy van valami ilyesmi, de akkor oké, belevágok a sűrűjébe. :D

2016. aug. 9. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!