Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én érzem magam kellemetle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem magam kellemetlenül, ha a társaság amibe járok majdnem csupa foglalt emberből áll, én meg egyedül vagyok?

Figyelt kérdés
Van egy társaság, amelybe pár hónapja kerültem be, jól beilleszkedtem, mindenkivel megtaláltam a közös hangot, viszont majdnem az összes lány foglalt. Nekem 3 lány tetszett meg, ebből 2-nek párja van, a 3-dik meg nem akar kapcsolatot. A többi lány meg nem jön be, de amúgy ők is szinte mind kapcsolatban vannak. Múlt héten volt egy kisebb összejövetel és a legtöbben a párjukat is elhívták és olyan kellemetlenül éreztem magam, hogy én meg egyedül vagyok.
2016. dec. 18. 21:45
1 2
 11/13 Sateenkaari ***** válasza:
25 éves nőként ugyanezzel a problémával szembesültem már nem is egyszer. Csak én nem járok ilyen társaságba már, mert előbb utóbb előjön a "miért vagy még szingli?", "ne válogass annyit s akkor nem leszel egyedül" dolog, viszont én megnézem, hogy kivel jövök össze, mert inkább egyedül, mint egy rossz kapcsolatban....
2016. dec. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Idősebb vagyok nálatok, elmondom mi lesz. Néhány év múlva fordulni fog a kocka, amikor már iszonyatosan feszülnek ezekben a kapcsolatokban és látják, hogy te meg vígan éled az életedet szabadon. Ekkor ők majd gyereket csinálnak. És megint kérdezik neked miért nincs. Aztán megint eltelik pár év és már ebben is feszülnek és nézik, hogy te meg jól elvagy egyedül.
2016. dec. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

9-es válaszoló:

,,de akkor az a baj, hogy uncsik vagytok. nem az, hogy egyedül vagytok. ha nem történik semmi érdekes az életetekben vagy a fejetekben."

Igen. Bizonyos emberek számára (akik nagyon más (persze gyengébb) szakon tanulnak, feleakkora erőbefektetéssel jeles teljesítménnyel nem képesek megérteni a más problémáját.) Viszont a tanulás is a diploma miatt kell, hogy aztán az ember ne havi 100e alatt keressen, hanem el tudjon helyezkedni egy komolyabb helyen... (ehhez viszont kell alapozás). Szerintem végzettséggel a később még mindig jobban megállom a helyem, mint anélkül jófejséggel. A barátságok is megváltoznak vagy átalakulnak az életben, szóval hogy ki mit gondol a jelenlegi életmódról, nem igazán érdekel. A kitűzött célt kell nézni.



12-es válaszoló:

Az, hogy most valakinek nem jön össze, az nem jelenti azt, hogy soha nem fog menni. Ez úgy hülyeség ahogy van, amit írtál. Nekem pl. nincs sok hátra a sulis teendőkből, de egyedül maradni sosem fogok, mert határozott célom a családalapítás.

Egy kapcsolathoz idő és kitartás kell, viszont bármelyik hiányán nem tartható fenn a kapcsolat. A kitartás alatt odaszánást, törődést is értek.

2016. dec. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!